Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34429 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 484 z 861 (komentarze od 19321 do 19360):

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 22:35

Wygrywamy grajac totalny piach.Nawet się nie cieszę bo znów wyjdziemy fuksem.Tragiczne to,ze dziadek znów się wybroni

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 22:29

Pamiętam 3 lata temu po serii tragicznych wyników Wenger był już na skraju wyczerpania i ten wywiad z reporterka bbc sprawia wrażenie jakby sytuacja się powtarzała a Wenger niczego się nie nauczył

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 22:21

Poprzeczka.Szkoda bo zasłużyli na drugą.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 22:17

Blisko drugiej dla Anderlechtu

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 22:16

VernAlan Sądzisz,ze wyjdziemy z grupy? Optymista

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 22:14

Brawo. Brawo i jeszcze raz brawo to musiało skończyc się kontra.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 22:05

Przygotowany taktycznie.Świetny żart.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 22:03

Tego co dobre ciężko już sobie przypomnieć bo ja juz ledwie pamiętam ostatnie mistrzostwo kraju.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 21:58

Ramsey miał teraz tyle czasu i tak sknocil.Jego ubiegloroczna forma odeszła jak miły sen.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 22.10.2014, 21:52

Gdzie są obrońcy Wengera.Ja juz tyle lat mówię, ze z nim nic zespół już nie ugra i będzie gorzej i widzę w końcu powoli zaczyna brakować argumentów na jego obronę.

Komentowany temat: Do Belgii po prezent dla Bossa, Anderlecht vs. Arsenal! 22.10.2014, 21:33

Jak określić to co widzieliśmy? Słowami ministra "Dupa i kamieni kupa"

Komentowany temat: Do Belgii po prezent dla Bossa, Anderlecht vs. Arsenal! 22.10.2014, 21:16

Gramy bosko czyli Bog jeden wie jak.Wyglada tak jakbysmy grali tymi zawodnikami pierwszy raz.

Komentowany temat: Do Belgii po prezent dla Bossa, Anderlecht vs. Arsenal! 22.10.2014, 21:00

Gramy co zwykle. Czyli do przodu a może się coś uda i bez żadnego pomysłu więc trzeba liczyć na idnywidualny popis Sancheza,Welbecka,Santiego lub Ramseya.

Komentowany temat: Do Belgii po prezent dla Bossa, Anderlecht vs. Arsenal! 22.10.2014, 20:00

Anderlecht to nie chłopcy do podawania piłek.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 21.10.2014, 22:32

Chelsea zaraz też 7 wpakuje.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 21.10.2014, 22:32

Ten napastnik ma dopiero 27 lat.Dawać go zamiast Giroud :D

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 21.10.2014, 22:31

To Luis Adriano dziś 5 goli cyknął. jeszcze jeden i podwójny hat-trick

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 21.10.2014, 22:24

Barca znów na 0 z tyłu

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 21.10.2014, 22:06

Kanonier powiedz mi od kogo albo temat bo mam ją zawaloną

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 21.10.2014, 22:03

Zaraz sprawdze.Z rzadka czytam bo służbowego przeważnie używam

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 21.10.2014, 22:00

Kanonier Nie ma opcji. Rosickyego nie zna ?? ;)

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Ospina wypada na 2-3 miesiące 21.10.2014, 21:41

:D. Jeszcze jeden.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 21.10.2014, 21:17

Wszyscy których nie lubie dziś wygrywają a w przypadku sprzedaży Ozila Muller jest pierwszą opcją a zaraz po tym Reus którą bym chciał zobaczyć u Nas. Chelsea znakomicie poukładana, niestety Ajax także w pupę.

Komentowany temat: Ancelotti: Khedira nie odejdzie w styczniu 21.10.2014, 13:12

Pragnę zauważyć,że mimo wszystkich za i przeciw za jedyne 10 mln można mieć zawodnika z absolutnie najwyższej półki jeśli chodzi o środek pola i z olbrzymim doświadczeniem który w tej chwili zjada Jacka jeśli chodzi o całokształt więc ja jestem za bo jest lepszy od któregokolwiek Naszych graczy głębokiej pomocy.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 21.10.2014, 12:16

Na miano dinozaura wciąż pracuje i bedzie mi dane może za jakieś 100 tys lat.

Komentowany temat: Gdzie są teraz the Invincibles? 20.10.2014, 19:39

Już doczytałem.

Komentowany temat: Gdzie są teraz the Invincibles? 20.10.2014, 19:37

Czemu Włoch* przy Vieirze?? Chcieliście wstawić jakiś inwektyw do miejsca gdzie obecnie pracuje??

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:57

Kanonier Ok więc cofam pytanie. Szkoda muszę się ustawić więc z kimś kto tu mieszka na jakiś meczyk.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:56

mitmitchel Obok symulatora drzewa to może wypalić

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:54

Kanonier To zależy jak sobie zamawiałeś.Myślałem,że jesteś też z Uk a jak nie to spoko zrobie to sam bo i tak jutro do nich muszę dzwonić bo jeszcze nowej karty nie mam. Ruszają się jak muchy w smole.Wtedy telefonicznie zamówie.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:50

Mówię o Londynie. Ponieważ ja w UK jestem więc raczej na domowe bede musiał jechać.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:49

Kanonier Są przed chwilą spojrzałem. Limitowane ale są

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:46

Jeszcze na piwko sobie pójdziemy.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:45

Kanonier To jakbyśmy się zgadali to i dla mnie byś kupił a ja kasę bym Ci oddał.i od razu dostaniesz jako premię tą fifę nie pod oko.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:37

Są jeszcze ale nie za wiele. Może wtedy na inny mecz się wybiorę a Ty na ten z Anderlechtem jedziesz??

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:33

O kurcze fajans to szybko. W piątek kupie.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:32

Pytam o ten w Londynie??

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:31

Kanonier Nie ale niedługo wezmę.Teraz miałem za dużo na głowie. Może w piątek na urodziny sobie sprawie a kiedy ten mecz żebym zdążył. Kupiłem bilety na koncert tym czasem Korna ze SLipknotem i Machine Head.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:28

Kowal za dziękuje bo u mnie leży i się kurzy więc niech Ci służy a ja czekam jak przyjdzie do mnie wersja na x-boxa bo omyłkowo zamówiłem własnie na pc.

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 18:09

Kowal Jak chcesz mogę Ci wysłać bo mam nieużywaną.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady