Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 33908 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 717 z 848 (komentarze od 28641 do 28680):
Kosa jest nie do zdarcia
Brawo Kościelny i AoC
Gooool powinny już być dwie bramki na koncie Robina
Ale padaka teraz jest. Strasznie dajemy się zdominować
Chamberlein jest graczem tego meczu. Robi wszystko
zmarnowane znaczy
Ile AoC może wystawiać aby ktoś trafił w bramkę. Dwie setki zmarnowanr
Jaaaaaaaaaaaaaaak????
No to bomba jak RvP zejdzie
Yenaris wszedł???
Strasznie to nie wygląda aż tak ale brak Nam jak zwykle pomysłu w poczynaniach ofensywnych a szczególnie Theo zawodzi.
Z tym,że jak cały czas będziemy tag grać to skończy się jak zwykle 0:3
AoC na razie najjaśniejszy punkt Arsenalu
Niestety gra kogutów w tym sezonie jest dużo lepsza od Naszej
Tak a my zamiast kupić kolejnego napastnika i środkowego oraz wypożyczyć lewego obrońce to badamy rynek i tak do końca okienka i jak tu nie kochać Arsenalu i zarządu. Trochę determinacji by się przydało. Szczególnie w tak kiepskiej sytuacji albo kolejny łomot od ManU da Nam do myślenia ;)
Charles Ja to wiem, Ty to wiesz ale ludzie jednak mieli nadzieje i słuchali plotek i jeszcze któryś z byłych zawodników Arsenalu je podkręcał.
Więc dementi się przyda aby umarła wszelka nadzieja.
Tak w ogóle pod względem transferów ta zima jest wyjątkowo mroźna
Jeśli ktoś wierzył w przyjście Samby to here you go :
goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=213825
Ice gdzieś jesteś i nie grzmisz. Potrzebny jest ban dla Pana 9A. Ładnie prosimy
209 komentarzy i mu się znudziło. Po takim czasie toż to fanatyk jakiś był aż szkoda,że tacy ludzie chcą odejść ;)
Oj dawny Arsenal tacy piłkarze jak Overmars, Berkamp, Henry, Pettit, Parlour czy Dixon i Vieira to byli ludzie z polotem i charakterem a nie obecna zbieranina.
Wtedy właśnie zaczęła się moja przygoda z Arsenalem a teraz można tylko marzyć i tęsknić za dawnymi czasami.
Obecnie żyjemy w czasach w których Arsenal Kiedyś był.......
W końcu będzie tak,że wszystkie większe kluby + Newcastle i KFC będą przed Nami a Nam zostaną baraże do Ligi Europejskiej i może ktoś się obudzi z zimowego snu. Lub za rok walczymy o dobrą pozycję w środku tabeli.
Dla Nas zostaną znowu odpadki i Wenger powie,że zrobił co się da w zimowym okienku transferowym bo to trudny czas na pozyskanie piłkarzy i myśli,że obecne wzmocnienia plus piłkarze którzy wrócą po kontuzji dadzą Nam odpowiednią jakość aby walczyć o najwyższe cele ;)
Topek ale wszystko możliwe,że resztę za pół roku zapłacą albo dadzą np. Kalou
Hazard, Mata cóż skądś znam te nazwiska. Czyżby byli kiedyś łączeni z Nami ale pewnie są za drodzy bo to przecież klasowi gracze i pewnie trochę kosztują. No i nic się nie stanie jak obydwaj zasilą rywala z za miedzy aha i o Cahillu też prawie bym zapomniał
Noc jest i ciężko słuchać pier...... a tym bardziej Wengera Przykro mi bardzo ale ja idę spać i o tym dzisiejszym dniu chciałbym zapomnieć i obudzić się w rzeczywistości porządnych transferów i dobrej gry Arsenalu
To może jeszcze raz w punktach:
- Swansea dzisiaj bezsprzecznie lepsze w każdym elemencie gry
-piłkarze jak Ramsey,Wallcot, Miquel, Arshavin czy też Benayoun nie nadają się na pierwszy skład i czasami nawet na ławkę
- ciężko się będzie dobić do top 4 a co za tym idzie stracimy potężne gratyfikacje finansowe i to na rzecz KFC (brawo)
-fatalna polityka transferowa, nie kupując dobrych piłkarzy i wierząc w młodych zdolnych staczamy klub. Miałoby to może sens gdyby Ci młodzi byli faktycznie zdolni
-Wenger który co róż od 6 lat nie potrafi znaleźć lekarstwa na coraz gorzej grających podopiecznych
Gorzka lekcja z kolejnym średniakiem więc jak gra teraz Arsenal strach mówić i przykro patrzeć ;)
ps. Song, Robin i Thierry najlepsi byli w tym koszmarnym meczu
Tak to jest błędne koło nie ma transferów bo chcemy zaoszczędzić pieniądze które tracimy bo nie ma transferów i nie zakwalifikujemy się do LM ale stracimy nie tylko kasę ale też prestiż o ile jeszcze ktoś się liczy z marką jaką był niegdyś Arsenal.
Ten mecz uwidocznił Nasze braki personalne i taktyczne i pokazał w jakim miejscu piłkarskiego świata się znajdujemy czyli na samym środku i bez żadnych aspiracji aby było lepiej.
Swansea zasługuje na zwycięstwo dzisiaj i to fakt. W każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła pokazała się z lepszej strony niż Arsenal.
Pokazali determinacje, pressing, skuteczność a pomyśleć,że to beniaminek.
Ale widać po zespole,że jest jakość i zimowe okienko transferowe dla Arsenalu jest totalnie niepotrzebne
Niech Jack wraca i zastąpi Ramseya albo Wenger niech kogoś kupi plus lewy obrońca na wypożyczenie bo taka gra nie wróży nic dobrego.
Kurde to sztuka z 2 metrów nie trafić
Ale prowadziliśmy całe 30 sekund
Udało się Wallcotowi. Święto
No to ładnie Nas młóci taki zespół jak Swansea także będzie trudno nawet o czwarte miejsce a za tydzień ManU. Ramsey,Arsha ,Wallcot i Benayoun bardzo słabo w dzisiejszym meczu
No Swansea jedzie ładnie z Nami w posiadaniu i w przeprowadzaniu akcji
Kurna wszedłem i karny.Fuck
To już bardziej logiczne by było zagrać systemem 4-4-2 bo kiepsko to wygląda aby bossowi nie przyszło do głowy wsadzić SS-a.
Oj przydałby się na już jakiś pomocnik albo Verthogen który może grać na obu pozycjach.
Nie jest może tam także wszystko w porządku podkreśla,że to tylko moje przypuszczenie.
ArsenalAl mały błąd retoryczny był w tamtej wypowiedzi powinno być może zamiast ma ale zdaje się,że Conqulein może pełnić tę funkcję chyba,że również jest kontuzjowany.
Jak dla mnie Song w obronie spisywał się bardzo dobrze.
ArsenaAl jak to bez z dwójką Song/Jack lub Song/Mikel opcjonalnie
karlo Miejmy nadzieję,że wystąpi pozostaje zapalić świeczkę w tej intencji bo kolejna kontuzja to byłby już dramat
Najlepszym prezentem będzie powrót Wilshera aby ten nastąpił jak najszybciej bo wtedy będziemy mieli nowe pole manewru w środku pola i będzie można jako wysuniętego środkowego postawić Artete lub Jacka
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A Theo zdaje się kontuzja