Komentarze użytkownika Theo10
Znaleziono 9923 komentarzy użytkownika Theo10.
Pokazuję stronę 219 z 249 (komentarze od 8721 do 8760):
Kosmo: Co nie zmienia faktu że ją wziął w kleszcze przez co uniemożliwił Fabregasowi strzelenie gola. Karny jak najbardziej słuszny. Co do czerwonej kartki, to skoro Vermaelen za swój faul w meczu z West Hamem ją dostał to teraz Puyol też powinien.
Mecz oglądałem w Multikinie. Przepiękne widowisko i świetna atmosfer, szkoda mi tylko tych sezonowców z Barcy śmiejących się z kontuzji zawodników Arsenalu i używających słowo "ku*wa" itp jako znak przystankowy.
Barca pokazała nam że oni grają jeszcze szybszy football od nas i są po prostu lepsi. My im za to pokazaliśmy że w Anglii mecz się nie kończy w 70 min i że jesteśmy drużyną z charakterem która potrafi się podnieść. Myślę że przy odrobinie szczęścia uda nam się wykorzystać ich braki w obronie w czasie rewanżu i wygrać ten dwumecz, jednak równie prawdopodobne jest to że na Camp Nou dostaniemy od nich lanie. Za tydzień trzeba przede wszystkim zagrać od początku , ostrzej i bardziej zdecydowanie. Nie można przegrywać już w szatni bo to co graliśmy przez pierwsze 15 min to po prostu żenada.
Przydałby nas się taki właśnie bramkarz. Almunia nie jest w stanie go zastąpić.
Tevez strzelił hat-tricka przeciwko Wigan w 12 min. Przydałbym nam się taki napastnik.
Świetne są te wywiady! W szczególności podobałby mi się odpowiedzi Arszawina, sprawiają wrażenie bardziej wyluzowanych.
Swoją drogą, wybiera się ktoś do Multikina w trójmieście na meczyk ? ;-)
Trzeba zrobić zmianę na miejscu bramkarza. Mówiłem to sezon temu i mówię teraz. Almunia jest zbyt przeciętny na zespół z takimi aspiracjami jakie ma Arsenal. Potwierdza to ostatni mecz Z Birmingham, takie gole są po prostu niedopuszczalne. Ale nie mamy żadnej alternatywy więc musi on zagrać. W obronie wystawiłbym Eboue, Vermaelena, Clichego i Sola lub Gallasa o ile będzie zdolny grać. W Pomocy Diaby który jest ostatnio w bardzo dobrej formie, oczywiście Fabregas i Song. W ataku postawiłbym na Nasri'ego , Arszawina w którym pokładam duże nadzieje oraz Bendtnera - ten chłopak jest pewny siebie i mocny psychicznie więc myślę że na takiego rywala jak Barca nadaje się idealnie. W drugiej połowie wpuściłbym Rose za Diabego i Theo za Nasriego, gdyż jego szybkość przy zmęczonej obronie Barcy może być kluczowa. W razie korzystnego rezultatu wprowadziłbym również Sagne i przesunął Eboue do przodu.
------------Almunia--------------------
Eboue-Sol/Gallas-Vermaelen-Clichy
--------------Song---------------------
--------Fabregas--Diaby--------------
--Nasri-----Bendtner-----Arszawin---
Oczywiście że Arsenal=Wenger. Ale Wenger ma już swoje lata. Myślę że chodzi tu o zastąpienie Wengera kiedy ten będzie już odchodził z klubu. I jestem zwolennikiem takiego planu.
Fajnie że się rozwija, będą z niego ludzie. Ale bez przesady, nie wiem jak można twierdzić że jest on obecnie lepszy od Bendtnera... to już chyba jakieś wasze uprzedzenie do Niklasa.
4-0. Z tego co widzę to nie wystarczy ta sama ilość punktów bo różnice goli mamy dużo gorszą niż Chelsea czy ManU.
Akurat bardziej obawiałbym się Tottenhamu, gdyż mecz będzie na WHL. Zaś z ManC gramy u siebie, pozatym oni nie grają już tak jak na początku sezonu i myślę że zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne. Jeśli chodzi o Chelsea oni mają jeszcze bardzo ciężkie mecze przed sobą m.in. z L'poolem i samym ManU także nie upatrywałbym w nich kandydata do mistrzostwa, jeśli coś nie zmieni się w ich grze, nie oszukujmy się bo wygrana ze słabym P'mouth nic nie znaczy. Jeśli wygramy swoje mecze to prawdopodobnie bitwa o mistrzostwo rozegra się pomiędzy nami a ManU.
2-0 dla Chelsea. Trudno. Świetnie by było jakby Chelsea zremisowała z ManU. Wtedy mielibyśmy przewagę nad Chelsea i po równo punktów z ManU.
Mamy RvP, Chamakha i Bendtnera. Myślę że nie jest on nam potrzebny. Przydałby się jakiś zmiennik dla Gallasa i Vermaelena.
Klątwa Wengera działa :D Song obecnie jest lepszy od niego. Chciał odejść do wielkiego i wspaniałego Milanu to teraz ma.
Cóż... z mafią nie wygrasz.
Pewność siebie i lekceważenie innych drużyn ich zniszczy.
Ale Arsenal się utrzymuje w top4 i gra najpiękniejszą piłkę w europie (razem z Barcą) praktycznie zarabiając na transferach. My mamy stabilność finansową i widowiskową grę, wy (manu) macie długi, symulantów i fartowne wygrane. Na długą metę tego nie wytrzymacie, zaś Arsenal będzie rósł w siłę.
ManU bez shreka nie istnieje.
CLEVER : Liga mistrzów rządzi się własnymi prawami. ManU będzie w tym dwumeczu zdecydowanym faworytem co nie zmienia faktu ze Bayern jest w stanie ich wyeliminować.
kiko10 : Nie wydaje mi się żeby to był serwis przeznaczony dla fanów mułów i shreków. Won do siebie.
Karnego dla nich nie powinno być tylko że go SAF wywalczył, a widać że ta oferma Webb się go boi. Cały to Rooney. Kapitalny symulant i nurek za co osobiście go nienawidzę. SAF zawsze jest o coś niezadowolony , raz sędzie doliczy za dużo innym razem za mało , przy faulach przeciwników to od razu czerwone kartki, zawieszenia i karne, a jak faulują zawodnicy ManU to jest zdziwiony że wgl faul był. On ma za duże wpływy w angielskiej piłce i jest to niebezpieczne dla zasad fair play.
Ten gość jest kapitalny. Świetnie gra i widać że naprawdę kocha tą drużynę. Zawsze uważałem go za prawdziwego kanoniera :)
20 funtów! Strasznie wysokie maja te grzywny. To dobrze że tylko na jedno spotkanie. Przesunął bym Songa do linii obrony, a na DP dał Denilsona. Ktoś wie o co chodzi z tymi dwoma punktami ?:D
Bendtnera nie można sprzedać. Nie ma takiej opcji.
Są dziwne bo UEFA i FIFA to po prostu mafia.
Ma rację. FA nie działa poprawnie , działa beznadziejnie , ale to się również odnosi decyzji wobec jego drużyny. Czekam na odwołanie od kary dla Vermaelena.
Denilson zagrał moim zdaniem bardzo dobrze. W następnym meczu Song zostanie prawdopodobnie cofnięty do obrony i wtedy nikt inny jak Denilson będzie musiał się wywiązać z obowiązków DP. Wierzę że wywiąże się z nich przyzwoicie, nie gorzej niż to było wczoraj.
boriasz94 : A mecz oglądałeś ? Gdyby ktoś z ManU dostał to pewnie wielu by się cieszyło co nie znaczy że uważało by ją za słuszną.
Rozumiem że 10% posiadania piłki miał sędzia ? Bo 53 + 37 to 90. Faule były w stosunku 6-24, strzały też były inaczej.
Song 7 ? Kpina. Co najmniej 9
Bohaterami meczu zdecydowanie Song i Eboue, zgrali oni wręcz fenomenalnie. Na wyróżnienie zasługuje również Almunia, Clichy i Denilson. Pozostali zagrali po prostu dobrze. Chwilowo mamy fotel lidera, chociaż mam nadzieję że uda się go utrzymać na dłużej. Trzeba się teraz przede wszystkim odwołać od tej czerwieni bo została ona przyznana niesłusznie. A oto co najbardziej mnie poruszyło w statystykach pomeczowych.
Faule:
Arsenal - 6
West Ham - 24
Komentarza to chyba nie wymaga.
To jest jakaś kpina i żart ta kartka. Nawet jeżeli faul był w żadnym razie nawet na żółtą kartkę. Ile trzeba pauzować za czerwień?
Śmieszne to już jest. To miała być drobna kontuzja. Mamy świetny sztab medyczny =/
Beznadziejnie się to losowanie ułożyło dla nas. I nie chodzi mi o to że wpadliśmy na Barcelonę , bo oni są do ogrania i nawet mnie to cieszy że właśnie ich wylosowaliśmy. Boli mnie to że w razie awansu będzie trzeba zagrać z Interem bądź CSKA , a żaden z tych przeciwników nie należy do łatwych. Ponadto ManU trafiło na Bayern, Lyon i Bordeaux, tak więc bardzo prawdopodobnym jest że jeśli awansujemy do finału to zagramy z ... ManU =/
Mam nadzieję że ta wersja jest tą prawdziwą, bo ten ostatni news odnośnie Traore był co najmniej niepokojący.
Kalou i Chamakh mmm ... Who can stop us ? Myślę że dobilibyśmy 100 bramek w jednym sezonie =)
"Jak już wiemy co Barcelona zrobiła z ekipą z Niemiec."
Wiemy również co Arsenal zrobił z ekipą z Portugalii =) A nie wydaje mi się żeby Stuttgard był lepszy od Porto, uważam wręcz że jest on gorszy.
Swoją drogą można by dać jakąś ankietę typu "Z jaką drużyną Arsenal powinien grać w 1/4 LM" =) Sorry za drugi komentarz z rzędu.
Jest jedna drużyna której bałbym się w ćwierćfinale i jest to ManU. Po pierwsze widać że w tym sezonie nam z nimi nie idzie, a po drugie, wolał bym zagrać z jakąś drużyną z kontynentu, z ManU oglądam co rok co najmniej dwa mecze w lidze. Cała reszta może być. Chciałbym żeby ManU trafiło na Inter bo myślę że podopieczni Murinho byliby w stanie ich wyeliminować.
A co do Arsenalu to uważam że najłatwiejszymi przeciwnikiem dla nas byłby Bayern lub Bordeaux. Większych problemów nie powinno być również z Lyonem. Oprócz ManU nie chciałbym również trafić na CSKA bo wiąże się to z daleką podróżą do Moskwy, która na tym etapie rozgrywek w PL nie jest dla nas wskazana. O Interze sam nie wiem co myśleć. Może to część z Was zdziwi, ale chciałbym trafić na Barcelonę. Nie są oni teraz w swojej najwyższej formie i uważam że w pełnym składzie jesteśmy w stanie ich wyeliminować, ponadto Barca tak jak my gra football techniczny i nie byłaby to jakaś kopanina której spodziewałbym się w Moskwie. Byłby to niesamowity pojedynek który na pewno byłby pokazany w Polsacie, a przy okazji można by raz na długi czas uciąć wszelkie spekulacje na temat przenosin Cesca na Camp Nou.
Miło słyszeć takie komplementy od piłkarza Barcelony, w szczególności takiego jak Messi. Przyjemna odmiana po newsach z serii "Fabregas ma DNA Barcelony" czy "Bramki Arsenalu w iście katalońskim stylu". Chociaż komentator z n sport stwierdził ostatnio że obecnie nawet Barcelona nie dorównuje nam pod względem widowiskowości footballu. Chciałbym na nich trafić w 1/4 LM bo uważam że jesteśmy w stanie ich wyeliminować. Nie można unikać silnych rywali bo prędzej i później i tak się na takiego trafi.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
arcyk : Podaj mi jeden aspekt na którym Benio się dziś negatywnie wyróżniał na tle naszej drużyny. Uważam że dziś zagrał bardzo dobre spotkanie.