Komentarze użytkownika Topek

Znaleziono 14665 komentarzy użytkownika Topek.
Pokazuję stronę 180 z 367 (komentarze od 7161 do 7200):

Komentowany temat: Utrzeć nosa Walijczykom w FA Cup! 06.01.2013, 13:41

Tylko, że to jest lewe skrzydło, Ramsey raczej tam nie występował. Może Cazorla będzie przesunięty.

Komentowany temat: Utrzeć nosa Walijczykom w FA Cup! 06.01.2013, 13:40

Co to ma być za skład. Ja żartowałem mówiąc, że jedyną zmianą będzie Ramsey na skrzydle :(

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 06.01.2013, 00:05

Jak już będziecie wiedzieli co jest po śmierci to nie zapomnijcie rzucić jakiegoś 'in your face' na Kanonierzy.com!

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 23:59

Strach przed śmiercią jest oczywistym argumentem w ogóle do tworzenia wspólnot religijnych. Bo nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tego co jest 'po'. Pamiętacie skecz Mony Pythona, o wywiadzie na temat życia po śmierci?

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 23:52

grand92, Chanukę jeśli już. Problem jest taki, że uważasz, że ateiści świętują narodzenie Chrystusa, a tego nie robią. Wywieźli z domu tradycję obiadu i prezentów tego dnia i ją podtrzymują. Tak samo jak wiele innych tradycji.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 23:45

MiEvo, można, to robiliśmy. Wpadłeś i zaczynasz od "Oh jacy oburzeni! Ciekawe czy Bożego Narodzenia też nie obchodzą! " średni wstęp do wymieniania racji.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 23:42

Nyguss, nikt nie mówi, że to jedyny problem w państwie. Ale jest i to raczej nie jest licytacja.

-------------

Wiary nie można udowodnić, dlatego jest wiarą, chyba jasne.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 23:39

"zamiast zająć się własnym tyłkiem." Powiedział kłócąc się od półgodziny, że ateiści nie mogą się w Boże Narodzenie spotkać z rodziną.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 23:30

MiEvo, katolicy sami sobie wymyślili/odgapili tradycje to inni nie mogą? ateiści w swoich domach mają swoje tradycje, kij ci do tego w jaki dzień. Poza tym, we wszelkich ankietach 90% ludzi, również katolików w ogóle nie wspomina o Chrystusie jako skojarzeniem ze Świętami.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 23:24

MiEvo, a katolicy czego? by chyba nie urodzenia Chrystusa, które nie miało z tą datą nic wspólnego? to święto umowne, tak samo dla ateistów.

maciek, wina państwa i tchórzostwa państwa. Tylko kościół i władze teraz się często (nieoficjalnie) mieszają.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 23:18

A ja uważam, że głównym problemem jest tylko rozdział państwa od kościoła, który powinien nastąpić. Nad resztą nie powinno być dyskusji. Niektórzy ludzie odczuwają jakąś niepohamowaną potrzebę obnoszenia się ze swoją wiarę/niewiarę i oceniania kto jest dobrym katolikiem/ateistą (działa w obie strony). A sama kwestia wiary powinno być sprawą bardzo osobistą. Odpowiadacie przed Bogiem/czymkolwiek, czy przed sąsiadką albo ziomkiem z K.com ?

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 22:45

piootrek2 właśnie wygrał internet, cytując wiadomość z maja, która okazała się bzdurą.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 22:40

adrian, idiota idiotą pozostanie, w co by nie wierzył. Wielka tajemnica rozwiązana.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 22:26

Apostazja jest elementem urzędniczym. Ktoś opierający wiarę na tym, sam chyba nie rozumie jej istoty.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 22:25

Klama, też siebie uwielbiamy.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 20:14

Boshe, ale on ma klej w nodze.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 16:43

Coventry to i my pyknęliśmy 6:1. Spursi będą jeszcze mieli okres dziadostwa jak się napompują.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 14:19

mitmicheal, wygląda to na gwałt bocznych obrońców.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 14:16

Bartoon, może dlatego, że mecz jest jutro?

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 14:04

Clifford, Tomas przyszedł później. Diaby w tym samym czasie co Fijo, ale jego nie liczę, bo mało gra.

Komentowany temat: Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Hannoveru 05.01.2013, 14:01

Clifford, Fijo pewno.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chamakh wypożyczony do West Hamu 05.01.2013, 13:39

Beka z Radomia była jeszcze długo przed trzema pomarańczami. Były zupki chińskie z Radomia itp. Ja sobie ot tak j*błem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chamakh wypożyczony do West Hamu 05.01.2013, 13:32

Bo ją edytował 13-letni szczyl spod Radomia.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chamakh wypożyczony do West Hamu 05.01.2013, 12:48

W letnim okienku przewijało się też nazwisko Wanyamy. Oglądałem go m.in. w meczu z Barcą i całkiem niezły kolo, dobra technika jak na takiego byka. Młody, dwie pozycje mógłby ogarnąć. Ale oczywiście ekspertem nie jestem, Wenger ma cały sztab do tego.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chamakh wypożyczony do West Hamu 05.01.2013, 12:44

Song, nie Song, chyba wszyscy się zgodzimy, że Arteta na środku obrony nie może grać. A musimy mieć czterech obrońców...

Komentowany temat: Oficjalnie: Chamakh wypożyczony do West Hamu 05.01.2013, 11:58

Jak wypożyczamy Djourou to mamy brak na czwartym obrońcy. Jeśli Wenger wypożyczy Szwajcara, a nikogo nie ściągnie to ma nie po kolei w głowie. Moim zdaniem powinniśmy postarać się o silnego DP, który może grać na ŚO.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 23:29

ryba11, pewnie znowu od kogoś wyżebrał koszulkę.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 21:39

Wielo, a także nie potrafi bronić. Do tego wciąż walczy o miano najbardziej bezproduktywnego biegacza w historii piłki nożnej, a o tytuł króla strzelców by z Mertesackerem nie wygrał.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 21:30

Downinga chcą, świat oszalał.

Komentowany temat: Marouane na dniach w West Hamie 03.01.2013, 20:59

Nie możemy sprzedawać, bo mają za wysokie tygodniówki. Squillaci'ego oferujemy już dwa sezony, a on odrzuca wszelkie propozycje.

Komentowany temat: Marouane na dniach w West Hamie 03.01.2013, 20:41

Szybko, szybko nim wytrzeźwieją. Sammy, Sammy you don't know what you're doing

Gorzej jak sprzedażą szrotu chcemy wyrównać tygodniówki po podwyżce dla młodych Brytyjczyków.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 20:14

Arsenal_1886, albo Jezus Chrystus. Please...

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 20:11

Ten Anonymous to sztuczne konto na okres okienka, zawsze się takie pojawiają. Koleś przeczyta gdzieś plotkę i tworzy z tego 'breaking news'. Każdy ogarnięty człowiek może coś takiego pisać.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 20:03

Jak spuszczamy Chamakha, to Wenga ma kupić kogoś ofensywnego i basta.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 19:01

Ten gif z Mou jest niezły :P

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 18:13

"Verma jest ułomny taktycznie jak Santos, ale nie aż tak" he he he

W swoim pierwszym sezonie Verma gnoił aktualnego Vertonghena.

Komentowany temat: M'Vila: Jestem otwarty na wszelkie propozycje 03.01.2013, 17:00

Jak ktoś jest duży i czarny to już znaczy, że gra jak Diaby? Abou nie jest defensywnym pomocnikiem, a Yann owszem. Poza tym, Abou nigdy nie ma. Bardzo nam brakuje pomocnika na wzór M'vili i ja byłbym za tym transferem. Facet umiejętności nie zatracił tylko mu trochę szajba odbiła i zaczął być odsuwany od składu. Myślę jednak, że dalibyśmy radę go utemperować, on też ma coś do udowodnienia. Wenger ciągle powtarza, że jako klub z ograniczonymi finansami szukamy okazji. Czy to nie jest podręcznikowy przykład okazji? zawodnik za kilka milionów, który jak grał, to był podstawowym reprezentacji Francji.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 14:56

Yakub97, 13 w środę gra Real, a oni pokazują BVB, bo Lewy bedzie.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 14:46

sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/aktualnosci/lm-mecze-barcy-i-borussii-na-antenie-tvp/9613864

Komentowany temat: Żałosny Arsenal szczęśliwie remisuje z Southampton 1-1 03.01.2013, 14:46

haha to niezła beka z TVP. Niech spadają na drzewo z takim doborem meczów.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady