Komentarze użytkownika Topek

Znaleziono 14665 komentarzy użytkownika Topek.
Pokazuję stronę 210 z 367 (komentarze od 8361 do 8400):

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierzy.com! 26.07.2012, 00:53

Widzę, że Diaby dalej się nie oduczył dryblowania przed własnym polem karnym (patrz druga minuta).

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierzy.com! 26.07.2012, 00:34

Stylistka.pl. Dajcie spokój.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierzy.com! 26.07.2012, 00:21

~ja wszystkie was dziewczynki

nie ufam ludziom, którzy mówią, że wygląd nie ma znaczenia. Abstynentom też nie.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierzy.com! 26.07.2012, 00:06

Ta blondie od Griza jest strasznie słaba.

a Frimpong nie umie grać.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierzy.com! 25.07.2012, 23:32

Jak zagramy kiedyś Coquelin, Wilshere, Cazorla, to będzie to chyba najbardziej kurduplowata pomoc w historii.

Komentowany temat: Wenger gwarantuje kolejne transfery 25.07.2012, 13:09

Niang i bramkarz z 5 ligi tureckiej. Zacieramy rączki.

Komentowany temat: Daily Mail: Arsenal doszedł do porozumienia z Malagą 25.07.2012, 12:50

Z Artetą załatwiliśmy większość przez telefon i fax. Tak jakby XXI wiek mamy.

Komentowany temat: Daily Mail: Arsenal doszedł do porozumienia z Malagą 25.07.2012, 12:38

Ja myślę, że porozumienie z piłkarzem jest, oferty jeszcze nie ma (ale będzie). Problem w tym, że wszystko zależy od Malagi. Jeśli te problemy finansowe okażą się realne i poważne, to mamy szanse. Inaczej nie ma co marzyć, z naszej strony pójdzie jedna oferta, więcej nie zapłacimy. Także nie ma co się jarać historyjkami angielskich brukowców, tylko czekać na ruch z Hiszpanii.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierzy.com! 25.07.2012, 11:28

AtheneWins, może w tym sezonie coś ręką strzeli. Rozwija się chłopak przecież. To akurat wybór pragmatyczny.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierzy.com! 25.07.2012, 11:21

Mignolet
Kompany - Walker - Vermaelen - Enrique
Sessegnon - Young - Sinclair - Cabaye
Giroud - Jelavic

Jaaskalainen, Hangeland, Miyaichi (liczę na wypożyczenie), Vaz Te

Ogólnie nie umiem w to grać, biorę zawodników bo im ładnie z gęby patrzy.

Komentowany temat: Ruszają azjatyckie mecze, na początek Malezja! 24.07.2012, 12:15

Suits spoko, też oglądam.

Komentowany temat: Ruszają azjatyckie mecze, na początek Malezja! 24.07.2012, 11:44

Według Guardiana Arsenal dogadał się z Cazorlą NIE Malagą. Poza tym, powtarzacie w kółko to samo, tylko innymi słowami z twittera.

Komentowany temat: Oficjalnie: Koscielny z nowym kontraktem! 24.07.2012, 11:12

Trochę słabe są porównania z Robinem. Koscielny jest z nami dwa lata, Holender... osiem. Drugi kontrakt podpisywał tak samo szybko.

Komentowany temat: Oficjalnie: Pedro Botelho w Atletico Paranaense 23.07.2012, 23:23

afckondrad9101, nie zgadzam się. Walcott kuma lepiej. Szału nie ma oczywiście i tak.

Komentowany temat: Oficjalnie: Pedro Botelho w Atletico Paranaense 23.07.2012, 23:17

Gervinho oprócz strzałofobii i zaniku mózgu nie kuma także gry kombinacyjnej, co jest u nas dosyć uciążliwe. Ale może się ogarnie w niektórych kwestiach.

Komentowany temat: Oficjalnie: Pedro Botelho w Atletico Paranaense 23.07.2012, 23:15

BREAKING
Wenger włożył spodnie

Dobry wieczór.

Komentowany temat: Wenger: Cazorla? Nie znam go! 23.07.2012, 13:18

Przyjdzie no nas Mata?
Nie, nie chcemy.

Dzień później... w Chelsea! yeah!

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 23.07.2012, 12:48

Robizg1, specjalnie wybrałem, bo ciąg na bramkę ma się nijak do predyspozycji na środkowego napastnika.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 23.07.2012, 12:46

Diaby pasuje na napastnika tak samo jak Vermaelen.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 23.07.2012, 12:05

Na Diaby'ego tak naprawdę nigdy nie liczyliśmy, jak się nie uda poskładać Jacka to dopiero będzie dramat.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 23.07.2012, 11:32

Zależy w którym jest miesiącu.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 23.07.2012, 11:14

Ja się zastanawiam czy Diaby i 'wchodzi' to nie oksymoron. On raczej wjeżdża.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 23.07.2012, 11:06

Wenger szukał zbawienia w Diabym po kontuzji Artety, który był najbardziej defensywnym pomocnikiem zeszłego sezonu, więc o czym mowa.

Komentowany temat: Wenger: Cazorla? Nie znam go! 23.07.2012, 11:04

Słowa Wengera trzeba brać z dystansem, ale też zabawne jest wnioskowanie po zaprzeczeniach 'jest nasz!'. Arsene zaprzeczał setkom nazwisk, często również w taki sposób i większość do nas nie trafiła.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 23.07.2012, 11:02

bo Wenger nim gra jako defensywnym

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 23.07.2012, 10:59

Wenger się przerzucił na ofensywnych (jeśli w ogóle), bo mu Diaby wrócił. Jak Jack będzie blisko, to się przerzuci na 'mamy skład marzenie, lecimy na mistrza!'

Komentowany temat: Koeman zaprasza Robina do Feyenoordu 23.07.2012, 10:51

Goal.com - mistrzowie robienia newsów z niczego. Zaraz z żartu 'puk-puk' zrobią ofertę transferową.

Komentowany temat: Parlour: Arsenal musi kupić napastnika w miejsce Robina 23.07.2012, 10:48

Skoro Wenger się zabezpieczał Giroud, to teraz nikogo nie kupi, a przynajmniej nie napastnika.

Komentowany temat: Wenger: Asia Tour będzie kluczowy dla Diaby'ego 23.07.2012, 10:43

O, Arsene zaczyna się bronić przed transferami i tłumaczyć powrotem kontuzjowanych (którzy zresztą nie wrócili!). Jeśli nic się nie wydarzy, to znowu prześpi resztę okna, negocjując na boku Nianga. A w styczniu będzie płacz, zgrzytanie zębów i 'nikt nie mógł tego przewidzieć, myślałem, że Kamerun jest słaby, a Diaby to człowiek z tytanu'.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 22.07.2012, 19:35

Ja myślę, że stojaka z obuwniczego nie zdjęła.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 22.07.2012, 18:57

Oczywiście, że dostał, przecież pół roku w Anglii grał...

Komentowany temat: AOC o współpracy z Olivierem i Lukasem 22.07.2012, 16:42

AOC musi się genialnie rozumieć z Żiru. Jeden po angielsku, drugi po francusku, żaden nic nie rozumie. Best. Friends. Ever.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 22.07.2012, 14:49

pauleta19, on w Maladze grał na środku? w Villareal pamiętam, że na skrzydle i miał mentalność skrzydłowego jak cholera. W reprze to samo. Taki pomocnika jak z AOC. Musi grać na pełnej prędkości.

Komentowany temat: Oficjalna kadra na azjatyckie tournee 22.07.2012, 14:39

Jak dla mnie Cazorla mógłby wchodzić w grę tylko w przypadku odejścia Walcotta. Pomocnika trzeba.

Komentowany temat: Zgrzyt na linii Wenger - zarząd 22.07.2012, 13:39

Marzag, ale nie mogę od ciebie wyciągnąć, czy to dobrze, że trener traktuje jednych inaczej ? :)

Komentowany temat: Zgrzyt na linii Wenger - zarząd 22.07.2012, 13:36

ozzy95, staram się nie zapędzać. Od początku mówię, że wina najprawdopodobniej leży po obu stronach i błędów jest multum. Ogólnie się zgadzamy, więc

Pozdro, Pokój i propsy za Casha

Komentowany temat: Zgrzyt na linii Wenger - zarząd 22.07.2012, 13:32

Marzag, ale czemu jest człowiekiem tylko w przypadku Cesca? czemu nie chciał sprzedawać Samira, który również nie palił się do gry dla nas? Z Robinem nie ma relacji ojciec - syn?

Komentowany temat: Zgrzyt na linii Wenger - zarząd 22.07.2012, 13:25

Marzag, czyli mówisz, że Wenger jest po prostu słaby i nie potrafi rozdzielić relacji ojciec - syn, od powinności zawodowej?

Komentowany temat: Zgrzyt na linii Wenger - zarząd 22.07.2012, 13:24

ozzy95, jasne, że to zarząd podejmuje decyzje, ale chodzi o tworzenie wielkiego konfliktu Wenger vs Board, w którym wiecznie cierpiącym jest Francuz. Ja tylko pokazuje, że to nie jest takie jednostronne i Wenger nierzadko idzie jednym krokiem z dyrekcją. Nie wiemy dokładnie jak wygląda relacja między podmiotami, ale fakty wcale nie wskazują na jakieś wielkie różnice kierunkowe w myśleniu. Teraz jest trend winienia za wszystko zarządu, ale takie artykuły IDEALNIE pokazują jak ludzie (spory %) ślepo to powtarzają, a nie analizują rzeczywistości.

Komentowany temat: Zgrzyt na linii Wenger - zarząd 22.07.2012, 13:14

Aha, to oświadczenie na stronie Arsenalu było zwykłym, chłodnym komentarzem. Kompletnie niedecyzyjnym.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady