Komentarze użytkownika Topek

Znaleziono 14665 komentarzy użytkownika Topek.
Pokazuję stronę 208 z 367 (komentarze od 8281 do 8320):

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 23:59

To smutne raczej.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 22:58

Ale my przecież uwielbiamy graczy jeszcze z niewyciągniętym potencjałem. Głównie takimi gramy.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 13:00

Chamakh z żadnymi pomocnikami nie strzeliłby 25 goli, bo jego nie ma w polu karnym.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 12:45

Oggy, nie słuchałem innych projektów Lesa, to nie wiem. Toola słuchałem Lateralusa. Ciekawe, ale nie do końca moja stylistyka.

Cazorla będzie, chyba, że coś nagle pieprznie.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 12:32

Oggy, znam Primusa, dobry jest. Zresztą, jak ktoś ma chociaż raz na back wokalu Waitsa, to już go lubię.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 12:20

Oggy, też Bungle. Ale ogólnie Patton jest przechłop i już tyle rzeczy się tykał, że słucham zależnie od nastroju. Raz są to ballady z Mondo Cane, raz powrót do rocka FNM, raz podchodzący pod rap Peeping Tom czy też właśnie eksperymenty z Bungle. JEst w czym wybierać :)

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 11:58

_DB_ myślę, że sam Robin by nie wymyślił takiej formy rozegrania transferu, ale oczywiście gra o to co najlepsze w jego mniemaniu.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 11:50

FabsAFC, nie bardzo, bo Robin się pod tym podpisał, ale chyba nie do końca był świadomy czym gra.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 11:47

FabsAFC, nie mówię, że jedynym argumentem jest gotówka, ale uważam, że i takowy się pojawił. Uważam też, że np. treść tego oświadczenie Robina może być w 100% robotą agenta.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 11:43

FabsAFC, nie wiem jakie robią w Ekstraklasie. W Anglii robią duże.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 11:37

FabsAFC, nie każdy, bo nie każdy ma pozycję by to robić... ale Robin ma. Poza tym, dużo rzeczy wkręcane jest przez agentów i wszelkich doradców. Darren Dein już niejednego gracza od nas wyciągnął.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 11:29

FabsAFC, ale Robin nie patrzy tylko na AFC, tylko na całą Europę, a bardziej nie Robin tylko jego agent. Sprawa przedstawiana jest mu prosto: 'Rooney zarabia 200 per week, jesteś od niego gorszy? '

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 11:22

FabsAFC, uważam, że chodzi o to i o to. Pieniądze są jakby odzwierciedleniem pozycji w drużynie. Robin jest liderem, chce zarabiać jak lider, a nie trochę lepiej od innych. Można mówić, że to wstrętne, że wszystko przelicza się na mamonę, ale tak wygląda rzeczywistość.

Moje komentarze są takie jakie były. A w poprzednim nie była ani sarkazmu, ani przekory, ani kąśliwości.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 11:08

Rooney to też dostał grubą kasiorę za pozostanie, Robin nic takiego nie dostanie.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 00:14

o, Mike Pattona to ja bardzo lubię

Ostatnio trochę w Mondo Cane się wkręciłem

youtube.com/watch?v=jTSq3A0470w

Fajny projekt

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 00:07

ToMo_18, możliwości wokalnych mu nie odbieram, ale ja taką barwę po prostu nie bardzo trawię. Wolę niskie wokalu jak Lemmy'ego.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 01.08.2012, 00:01

Jak ja nie lubie Judas Priest i skrzeczącego wokalu.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 31.07.2012, 23:51

Oggy, w czym brytyjskość? W Nationalu? to raczej Nowym Jorkiem zajeżdża

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 31.07.2012, 23:50

Ja słucham Dżemu, to znaczy bardziej słuchałem. Wiadomo, że dobry.

Te od Żiru12 też słucham. Strzelby&Róże zawsze cacy

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 31.07.2012, 23:43

a to jest dobre z indie rocka

youtube.com/watch?v=KehwyWmXr3U

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 31.07.2012, 23:37

Macie dobrego progressiva

youtube.com/watch?v=2D3YydqWFmI

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 31.07.2012, 23:23

Oggy, treści takiej umowy nie są podawane, ale raczej nie stać nas na całkowite zerwanie tej umowy. Najpierw to by wypadało ten stadion spłacić.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 31.07.2012, 23:08

Umowę na koszulki mamy do 2014. Stadion do 2021.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 31.07.2012, 22:55

Ależ tu zabawnie. Aż brzuch mię boli.

Komentowany temat: Henry: Arsenal potrzebuje Wilshere'a 31.07.2012, 11:35

HellSpawn, jest.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 23:42

kilerr15, okienko jako całość był żenujące. Osłabiliśmy zespół i skompromitowaliśmy się w lidze.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 23:24

stefcio15, poprzednie okienko było kompromitacją, więc teraz wszystko jest lepsze. Ale na razie to mamy Podolski + Giroud = Robin... i koniec. Jeśli ten Cazorla przyjdzie na dniach, to uznam, że rzeczywiście jest nienajgorzej, bo wzmacniamy jakąś pozycję.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 23:19

stefcio15, sierpień i jeden mecze przygotowawczy w kalendarzu to niespecjalnie jest szybko. Podolski i Giroud byli załatwieni na prędkości, ale wyszło, że to bardziej z obawy przed odejściem Robina. Teraz, te realne wzmocnienia idą dosyć ślamazarnie tak naprawdę.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 23:15

Midgardsorm, 'dobrej strony' byłoby imo bardziej odpowiednie.

Dziwi mnie to zainteresowanie Sahinem, bo Wenger dorzuca sobie kolejną niewiadomą. A przecież już są pytajniki przy Jacku, Rosickym (kontuzje) czy Ramsey'u (forma). Jak sprowadzać, to kogoś kto z kopa wzmocni zespół. Inaczej to łatanie dziur - łatanie Sahinem w porządku, ale byłbym bardziej zadowolony np. z M'Vili. No ale zobaczymy, doniesienia prasowe szybko się zmieniają.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 23:05

Mi kompletnie się ten Sahin nie widzi. Sto razy wolałbym typowego DP. Jak dla mnie to on zagra tyle co Yossi, a chyba nie o to chodzi Realowi. Jeśli prawdziwy, to dziwny deal.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 22:42

Widzę, że wieczorne bojowe nastroje. Ruszamy na podbój Europy, yo! Jenkinson wrzuca, a my mamy mistrza.

PS Gdzie Cazorla

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 12:22

Arsenalfcfan,
youtube.com/watch?v=LUr9VkNrM1s&feature

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 12:15

a Sagna w 2/3 zdjęć luka na tyłek tej dziewuchy

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 12:10

Cazorla jest blisko, ale chodzi o to, żeby nie powtarzać bzdur. Połowa kłóci się które źródła są wiarygodne, a nawet nie rozumie tego, co czyta. Później wychodzą kwiatki 'że przecież mówili!'.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 12:06

Małe uwagi:
a) SkySports powołuje się na hiszpańskie źródła, o wiarygodności których nie wiemy nic
b) SkySpors nie mówi, że Cazorla jest nasz. Malaga nie musi się zgodzić go sprzedać.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 11:44

Spanish sources claim Cazorla & his agent Amadeo Rengel will today confirm to Malaga their intention to sign for Arsenal. (SkySports)

Dawać kurdupla

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 30.07.2012, 11:41

For those asking on Arsenal, Santi Cazorla deal is still moving forward and expected to be confirmed this week (Telegraph)

Komentowany temat: Wenger o sytuacji kadrowej 30.07.2012, 11:23

Jak Wenger chce zaczynać sezon z Chamakhiem to powodzenia. Któryś z nowych napastników musi być dostępny.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 29.07.2012, 22:36

Ponoć uskuteczniają honorową pucuwę do sędziego.

Komentowany temat: Remis na koniec tournee: Kitchee 2:2 Arsenal 29.07.2012, 22:35

Hiszpania widze poszalała na tych IO w piłę.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady