Komentarze użytkownika Topek

Znaleziono 14665 komentarzy użytkownika Topek.
Pokazuję stronę 360 z 367 (komentarze od 14361 do 14400):

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 17:30

Bardzo dobry mecz w wykonaniu kanonierów. Arshavin świetny w każdej przestrzeni boiska. Ramsey i Vela zaliczyli bardzo dobre występy. Wysokie zwycięstwo, spokój na boisko, byle tak dalej. Przed nami MU i musimy to wygrać ;)

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 17:26

luzik do końca ;)

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 17:19

jaka parada fabiana ;)

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 17:13

kurde Arsha tyle dla nas wywalczył, że powinien być gol z jego strony

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 17:11

czerwona kartka haha :D Nie ma jak zatrzymać Arshavina oj nie ma ;)

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 17:08

ahhh!

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 17:04

kurde gdyby to doszło :D

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:59

Denilson piękne podanie do przeciwnika xd

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:57

ok walcott złazi

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:57

kurde no nie moge ze zwodów nicklasa xD

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:53

atak Portsmounth to dzisiaj same kiksy :D

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:52

next kontuzja? :/

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:50

teraz jeszcze Arsha gola :)

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:48

vela! 3:0!

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:48

ożesz kurde!

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:47

atdhe.net/6730/watch-portsmouth-vs-arsenal

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:47

jaki rajd eboue :D

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:46

fabian!

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:44

Ja tam dalej oglądam na adthe

Komentowany temat: Fratton Park zdobyte przez Kanonierów! 0-3! 02.05.2009, 16:36

Czekamy na podobną, drugą połowę. Liczę, że Arsha przypieczętuje dobrą grę ładną bramką ;)

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:22

ogółem bardzo dobra połowa w wykonaniu kanonierów :)

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:21

walcott fuk!

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:17

0: 2 2x nicklas

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:15

dobre są te kopy na luzie od Arshy :)

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:14

Nicklas 2 !

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:13

karny!

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:10

jakie zwody drewna xD

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:10

wkurza mnie Denilson >>

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:05

haha song xD

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 16:00

UFFFFFFFFF

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 15:54

za co ta kartka?

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 15:51

ahh vela!

Komentowany temat: Wyjściowe jedenastki: Portsmouth - Arsenal 02.05.2009, 15:08

Liczę, że Arszawin strzeli ze dwie bramki i będzie spokojnie ;) Oby tylko bez kontuzji, szczególnie obrońców...

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 02.05.2009, 14:39

Raczej żadna niespodzianka ;) swoją drogą szkoda, że nie ma u nas już takich relacji jak na manusite.

Komentowany temat: Ferguson: Ferdinand zagra z Arsenalem 01.05.2009, 22:03

Wiadomo, że jest mniej pewny, bo gdyby tak nie było, to by wszedł do pierwszego składu ;) Po prostu gra przyzwoicie i mogą go wstawić bez jakiejś wielkiej obawy. Moim zdaniem Silvestre częściej asystuje rywalom :P

Komentowany temat: Ferguson: Ferdinand zagra z Arsenalem 01.05.2009, 20:39

Vpr - Evans niedawno zastępował Rio i wcale tak źle sobie nie radził...

Komentowany temat: Ferguson: Ferdinand zagra z Arsenalem 01.05.2009, 18:04

Fart, fartem, ale u nich nawet jakby nie było Rio (czy każdego innego zawodnika) to mają na ławce dobre zastępstwo. U nas bywa różnie. Chcemy być w czołówce drużyn europejskich, to musimy grać dobrze nie tylko najsilniejszym składem.

Jak Robin wystąpi to nie powinno być najgorzej. Obronę jakoś się ustawi z Gibbsem i Djourou.Gorzej jak będziemy skazani na Bendtnera od początku...

Komentowany temat: Zapowiedź meczu: Portsmouth - Arsenal! 01.05.2009, 15:44

Wygrać to jedno, ale żeby po meczu nie było żadnych kontuzji...

Komentowany temat: Sprzeczne informacje w sprawie Ferdinanda 01.05.2009, 14:30

Oficjalnie już zostało potwierdzone, że u Ferdinanda nie wystąpiło żadne pęknięcie/złamanie. Niestety dla nas, powinien zagrać we wtorek.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady