Komentarze użytkownika Traitor
Znaleziono 10698 komentarzy użytkownika Traitor.
Pokazuję stronę 149 z 268 (komentarze od 5921 do 5960):
@Redzik
Lewy, a może Löwy hmm kuurla
@NaZawszeArsenal
Kurde...szkoda, że nikt na to w lidze prócz Mourinho nie wpadł. Wyślij cv do Arsenalu :P
@Armata500
Dalem 2zl na pierwszą bramke lewego i wygrana bayernu 0-2 .. kurs 65 - patriotycznie
@arsenallord
Dopiero maj i zaczynamy już plotki z Draxlerem do AFC? :D
Deschamps to kot, do Arsenalu go.
Finał LM z Monaco, mistrzostwo z Marsylia, reprezentacja francji z OG12
Tylko Deschamps
Mam pytanko, buczeli na Sancheza/Mikiego?
@D14
Alexis nie był frajerem, Arsenal był
Jordi Osei-Tutu brzmi jak jakiś mistrz Jedi xD
Welbz pojechał? Ciekawe ile razy sie wywali na old trafford
Oli to jest wojownik, on sie nigdy nie poddaje.. należy mu się ten 1 skład :)
Ja tam wole Chelsea, mam za dużo kibiców Liverpoolu wśród znajomych. Ostatnio powiedziałem po meczu z Atletico ile znaczy mieć bramkarza klasy światowej na bramce jak De Gea, Oblak. Jeden mi wyjechał z tekstem - Karius też jest zaje**** xD
Jak Stoke wygra, to w przypadku gdy Chelsea wygra wszystko są w top 4?
Słowa godne "Legendy" klubu
Nainngolan ale to by było mm
Wyglada na kota ze statystyk, graty. Na poczatku gry mialem sklad ligue1/bundesliga to mialem jego podstawową kartę - kot
@arsenallord
Kogo?
Szkoda, ze on pilka sie nie interesuje złamas. Na mundial można na jakiś mecz wyjść, bo on już w pl będzie :D
ps. znajdz lepszą strone niz k.com, tutaj można znaleźć prace/ludzi do picia/wszystko
@Witowo95
To trzeba kiedyś wgl wyjść się napić i Kacpra wziąć :D
@Witowo95
Haha, 5 maja z koleżanką lecimy do niego w odwiedziny na 4 dni :D Tak, jestem zdenerwowany, bo bookowalismy bilety dawno i nie wiedzialem, ze 3 maja bedzie atletico-arsenal w Madrycie ;/
@Witowo95
Tez sie złapalem za glowe jak to zobaczyłem, bo jestesmy na tej samej uczelni xd
Juz troche odbiegając od tematu, to Theo był jaki był, ale dobrze go wspominam
Chęć wygrywania i prawdopodobny brak blamażów w meczach z czołówką nazywasz trollingiem? To jest dopiero niezły prank.
Brak Obamy i Mikiego chyba wszyscy odczuli, bo na jednym skrzydle typ wywalał się o własne nogi, a przy 29 strzałach na koncie mieliśmy 1 gola, hm?
Nie wiem, czy jestem już tak sfrustrowany Arsenalem, że wczorajszy wynik nawet mnie nie tak mocno następnego dnia nie boli, a chodzę wesoły, bo Santi zaczął trenować. Coś ze mną nie tak?
@lordoftheboard
Ja też, ale to samo powiem o Iniescie. Geniusz
@RIVALDO700
Kuurla, nie to co tera
Jedno z pierwszych pokoleniowych osłabień? Puyol, Xavi?
Czy to mu się uda i kiedy to nastąpi? Nie wiem. Czy zostanie w Arsenalu? Nie wiem.
Bede tesknil za tymi wywiadami
Z barceloną tez mielismy sytuacje i dobry początek w 15/16, tylko ox zmarnowal patelnie w 10min bodajże
Najlepszy występ napastnika to był Olivier z Monaco
Simeone to rozegrał po mistrzowsku. Grał w 10, miał sytuację i rozważnie kierował zespołem. To nie papcio, żeby na wyjezdzie tracić po 6 goli lol
@Elastico07
Wspolczuje, trzymaj sie :/
100zl mi Welbeck przewalił, masakra
Wybaczcie za język, ale to jest jedyny mecz na który czekałem w tym roku w wykonaniu naszych zawodników, a typek zachowuje się tak nieodpowiedzialnie, że nawet pomijam tego farfocla Koscielnego. Grasz w takim klubie i tracisz pilke na skrzydle rzucając się przed siebie(czy tam wywalając o własne nogi), co to wgl było do jasnej ciasnej?
Welbeck dobry mecz? Ten karakan sie przewrocil majac pilke przy nodze i przez niego stracilismy bramke, zasrany patałach
Milo zobaczyc santiego z pilka przy nodze. Wreszcie jakaś pozytywna atmosfera wokół arsenlu od dawien dawna
Do wcześniejszej dyskusji o polaku rodaku i jego wczorajszym występie/kluczowych meczach:
"Prawie wszyscy jadą po Lewandowskim, że nie zdobywa goli w kluczowych meczach. Przypominam, że w historii półfinałów Ligi Mistrzów więcej bramek od niego ma tylko Cristiano Ronaldo."
A welbz i iwobi nie są nominowani? To nie dziwie sie, że Wenger odchodzi
A gdzie Suarez sie wybiera? Niezorientowany jestem jbc
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Redzik
Kuurla, normalnych ludzi to ni stoć na taki rzeczy. Chlopacy u nas w okregowce graja, to by ten real 3-0 pykli bo im sie biegac chce, a nie tylko kasiora i do domu. Mi by wstyd było grac dla niemca i dusic sie zeby zarobić jakies marne grosze. Dobra spadam do roboty do tego prywaciarza japońca w korporacji, co daje nam 1400 w reke. Dzis tylko 15 godzin czesc Stasiu pozdrow rodzinke wpadne na gryla