Komentarze użytkownika Traitor
Znaleziono 10698 komentarzy użytkownika Traitor.
Pokazuję stronę 209 z 268 (komentarze od 8321 do 8360):
1. Kto zostanie mistrzem Premier League? - Chelsea
2. Jak wyglądać będzie TOP 4? - Chelsea, Arsenal, United, City
3. Kto wygra FA Cup? - City
4. kto wygra COC? - Arsenal
5. Król strzelców? - Sturridge
6. Król asyst? - Ozil
7. Najlepszy transfer? - Sanchez
8. Najgorszy transfer? - Herrera
9. Kto spadnie z ligi? - Aston Villa, Leicaster, Burnley
10. Kto awansuje? Fulham, Derby, -
Oo i moj pierwszy newsik hehe, trzymaj sie Verminator!
GOOOOOOOOLAZO
Na streamie bylo ze poldi na lawce, lol
@Ars3n
juz nie, zmienili to chyba
A pamietacie jak Arteta mial kontuzje i wszyscy za nim plakali by wrocil? Nie skreslajcie go tak, on sie stara
OX->Sanchez
Arteta -> Flamini
i sklad ok na moje, Sanchez nie jest jeszcze zgrany z zespolem na moje to wielka niewiadoma w takim meczu, ale Wenga wie lepiej wiec trzeba mu zaufac
chamberlein lawka zmula
Okej, dzieki za info bo wlasnie mnie zdziwlilo, ze Fenerbahce nie gra :P
Liga turecka ma 3 sloty do LM?
gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-drclawiu,id,t.html?cookie=1
glosujcie na Arsenal!!
co z kompanym? super wiadomosci
arteta..
ma ktos cos w hd?
Nie zagra w podstawie z City nie ma opcji
Wlasnie wie ktos co z Ronaldinho?
@fabsfan
Ale przed kontuzja gral dobrze, wiec co sie dziwic
Sanchez zacznie na lawce z City, toz on zgrania ma 0 i nawet teraz z zespolem nie trenuje.
@pawlo1k
dzieki
kiedy bedzie losowanie 4 rundy lm?
Arsene, who?
a mi sie wydaje ze te konto jest oficjalne, w miare newsy wygladaja na normalne jakby on pisal, jeszcze dodal posta
I cannot train even in the Arsenal, due to some problems with my passport (visa). For all my followers a greeting and a strong hug.
@
AfganskiMudzahedini
Dal kciuka w góre, wenga to kulturalny chlopak
youtube.com/watch?v=G-f27mEZ8xM
jenki :((((((
even referee got handshake" XD
Henry robi Artete jak juniora
wyslalem na priv mojego fejsa, odezwij sie
wyslalem na priv wiadomosc :P
daj jeszcze raz, bo nie doszlo :[
jasne, wyslij priv fejsa czy jakiegos czata to sie odezwe bo gadu juz nie mam
pompujemy balonik united
Mico17 spokojnie, ja musze jeszcze wziac tabletki przeciwbolowe bo jestem po rekonstrukcji acl :D
Jenki gra na srodku, widzialem Wengera na k.com a ostatnio toczyła sie na ten temat dyskusja!
ten link z yt to walek
@kalul
to chyba nie dziala, bo mecz bayernu nie leci
na nc+ gdzies nasz mecz bedzie?
na filmikach z jutuba ma ladne wykonczenie, ale giroud tez XD
Tego rzutu wolnego(chyba jedynej bramki w tym sezonie bezposrednio z niego) nie wspominam, chodzi mi o strzaly z gry
Santi to zgubil strzal z dystansu, tyle prób mial w tym sezonie a nie przypominam sobie jakiejs bomby z poza 16tki celnej czy cos (moze spojenie z borussia u siebie). Mam nadzieje, ze w 14/15 poprawi celownik
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
5zl na swansea, come on you swans!