Komentarze użytkownika Traitor
Znaleziono 10698 komentarzy użytkownika Traitor.
Pokazuję stronę 88 z 268 (komentarze od 3481 do 3520):
Po czym wnioskujesz, ze Aubameyang to slaby kapitan? Polecam wywiad Mourinho nt. kapitana zespołu w Porto - sam Fabregas się pod tym podpisywał. Największy impakt jako kapitan zawodnik ma w szatni - w przerwie meczu i przed spotkaniem.
@mikowhy
Tak, a Aubameyang np. ze wspomnianym Tottenhamem nie strzela z "niczego" z dystansu po podaniu Bellerina
Albo hat tricka z Valencia
Albo z United w tym sezonie..
@DoomSlayer
Tez biore RvP - sam nam 3 miejsce ogarnal w 11/12
Tęsknie za grajkiem pokroju Alexisa w swoim prime. Spakowałbym Lace+Aube za Czilijczyka w formie
@FabsFAN
Lacazette dostaje plusy za same nazwisko/karte w fifie/ czy nie wiem za co - większość nie ocenia go obiektywnie. Nawet jak gra kupe, to większość go broni. Ja bym Francuza wysłał zrzucić 5kg i na jakieś sprinty/interwały i powiedzial, zeby przestał udawać Giroud i zaczął korzystać ze swoich warunków fizycznych jak np. Aguero
Tottenham dzis wygrywa i wpada do top 4 - przejął klub na 14 miejscu w tabeli. Niezle, jak na wypalonego dziada
Jaki ten vardy jest grozny jak oni muruja. Auba jest swietny, ale nie czuc,zeby tak samo uzywal swojej szybkosci
Lacazette pewnie tez lepszy od Vardyego
Kocham Vardyego
0-0 z chelsea w 13/14 gdzie w cplus zrobili studio przedmeczowe i to cos, to najnudniejsze mecze afc jakie ogladalem
Ale juz tak btw. Swietnie sie oglada te sceny z Duncanem Fergusonem. Az sie usmiechnalem
Co lacazette niby zrobil jak wszedl? Wszyscy kija graja
A tam gadacie... wychodzilismy juz tymi ozilami pepe itd i wygladalo to tak samo. Kwestia psychiki lub ich nastawienia
@Redzik
Alexis i RvP sami potrafili takie mecze wygrywać, prawda
@thide
Mam tak samo. Toksyczne srodowisko, tylko mnie irytuja wyzywaniem wszystkich. Ponadto robia gwiazdy z dzbanow - typu Dt czy jak on tam
Fani AFC spiewaja
Arsenalfantv get out of our club
Chyba najlepsze co sie stalo w tym meczu
Piekny Arsenal, a nie autobus Mourinho
Szkoda mi kibicow, ktorzy odkladaja pieniadze i leca np ze stanow czy cos ogladac taki syf
Ale nuda
Wgl kojarzy ktos sytuacje jak dzisiaj, by dwaj nowo-zatrudnieni trenerzy ogladali swoje zespoły z trybun? Ciekawa sytuacja
ja tam sie ciesze, ze duza rotacja. Po co grac ludzmi, ktorym sie nie chce? Z City sobie człapali po boisku
@FabsFAN
moj generale - ty jestes najlepszym pilkarzem i wiesz o tym. Musisz wypelnic kilkuletnia misje w Berlinie. Mialem wyslac tam Aubameyanga, ale Ty jestes bystrzejszy. Powodzenia dzielny szwajcarze
Jak Arteta odchodzil z Evertonu do Arsenalu to obnizyl swoja tygodniowke z 80k na 70k (jesli tak nie bylo, niech ktos mnie poprawi), temu życzę mu jak najlepiej. Ziomuś jest ambitny i to swój chłop. Powodzonka generale(on mial ta ksywke pierwszy i umiał grać)
Kto był bardziej przydatny Arsenalowi - Lacazette czy Giroud?
Każdy się śmiał z Girouda, ale strzelał ważne gole, robił swoją robotę. Lacazette jest cienki
pieknie sie to czyta
@Ranczomen
no pewka, piekny byl xD
Nie ma bardziej rakowego srodowiska niz kibice Arsenalu. Jad w czystej postaci - wyzywać wszystkich, obrazac kazdego, a o ex-piłkarzach to wgl - kazdy judasz/zgred/itd
Kto pamięta "Ciche faule" Artety?
Ja chce tylko zobaczyc Arsenal grajacy fajna pilke, bo od kilku lat za tym tęsknie.
Byłoby mi smutno, gdybyśmy zajmowali miejsce w top 4 i chciał odejsć. Przypominam se jednak, że w tabeli na k.com bez powiększenia nawet nas nie widać, więc jest mi to obojętne. Auba Lacazette i inne gwiazdy, a i tak 10 miejsce w lidze. Inaczej sprawa wygladala jak odchodzili rvp/fabregas/a nawet alexis
ktos mi podpowie, skad moge sciagnac najnowszy odc mandaloriana (najlepiej torrent)? piratebay cos nied ziala
Lord Venger
To najlepsze co przeczytalem w tym roku na tej stronie, kisne xD
Man City furious? Ciekawe, czy Arsenal byl furious, jak za grosze brali Nasriego albo Gaela
@Siller
Na pewno bylby lepszy niz kazdy z obecnych pomocnikow
Arsenal ma sezonowcow? W sensie przejsciowych emo-masochistow, czy jak :P
Kupmy fabregasa z monaco za 5-6mln, nasri z anderlechtu 2mln, song za free i rvp z emerytury i jazda po top 4
Prosze powiedzcie, ze zartujecie z tym Xhaka xD Jedyny plus tego meczu, ze nie musialem tego dzbana ogladac
Rozumiem kiedys do kroenke sie czepiac.. ale Arsenal wydal ostatnio sporo na transfery przeciez - ja mam tylko za zle tym patalachom, ktorzy wychodza na boisko
Dobrze, ze nie wzielismy Mourinho, bo nie moglibysmy ogladac tak pieknego Arsenalu w akcji
Mi tam torreira auba itd moga sobie odchodzic, wisi mi to szczerze - z nimi i tak okupujemy srodek tabeli
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wgl polowa sezonu minela, a my mamy ujemny bilans bramkowy, to o czym my gadamy xdddddddddddddd