Komentarze użytkownika Traitor
Znaleziono 10698 komentarzy użytkownika Traitor.
Pokazuję stronę 91 z 268 (komentarze od 3601 do 3640):
Sky Sports News
@SkySportsNews
BREAKING: Representatives of Tottenham and Jose Mourinho are this evening locked in negotiations for the Portuguese to replace Mauricio Pochettino.
zazdro
Bayern Pochettino
Totki Mourinho
a my z torreira na szpicy
@Dawid04111
taa, nazywa się unai emery
wysmiewanie na stronie pochettino, bo ladnie gral ale nie wygral trofeow
ludzie nie chca mourinho, bo wygra jakies trofea, ale bd "brzydko" gral
xD k.com
ale pochettino zrobil z totkow zespol czolowej 4, a przed nim w lm grali od czapy. Trofea trofeami, ale wplywu jaki mial na druzyne ciezko nie docenic. Z zespolu C zrobił klub klasy B+
Gardze tottenhamem i wszystkim co z nim zwiazanym, ale co za brak szacunku wobec goscia looooooool. Oni przed nim w lm grywali od swieta, a na stale zrobil z nich klub z czolowej 4 i zalatwil historyczny final lm. Niech im ten kurnik sie spali, szkoda ggoscia troche
Ostatnio czytajac komentarze, czuje się jakbym odwiedzał stronę kibiców Realu lub Barcy - jest spadek poziomu o jakies 500 procent. Chyba czas na przerwe
Temu nie lubie niektórych badań naukowych "lgbt to zachowanie normalne - ludzie jeszcze nie dorosli do xxi w." :P
sorki nie tu
two boys with privilege anal with 4 customers
lewy i prawy twix arsenalu - wlasnie tak powstaly nasze najsmaczniejsze batoniki we wszechswiecie
@Maczupikczu
Ja mam od kwietnia. 2008r. 2.0, benzyna. Auto cudo, tylko znalezc perełke i kupować. Póki co tylko miałem wymianiane klocki hamulcowe(przed kupnem wiedzialem, ze sa zużyte)
Oo Paanie, szacun. Dumny posiadacz Hondy Accord sie cieszy :D
W sensie wygral koles ktory jezdzil Hondą? Wgl tego nie ogarniam itd - ktos cos?
@thide
To zazdroszcze neta xD
Bylo bylo, ale ja jestem z podlasia i teraz(2019) nie mam jeszcze swiatlowodu, wiec jak ludzie sie cieszyli z transmisji HD, to ja jeszcze skakalem z radosci przy 360p
Pamietam jak te derby ogladalem na 240p jakis azjatycki stream, a teraz full hd czasem sie zatnie i czlowiek narzeka xD
Szawajcar z m.gladbach do Arsenalu? To nie moze sie nie udać XD
Czy Zakaria moglby zostac szwajcarskim generalem srodka pola?
A KTO RATUJE FRANCJE? JAK ZWYKLE JEDYNY I NIEPOWTARZALNY, NAJLEPSZY NAPASTNIK NA SWIECIE. BIJMY POKLONY, BO ZA KILKA LAT ON MESSI I RONALDO ZAKONCZA KARIERE
Swoja droga, jak cos napisze na tej konfie w superlatywach propo np. Fabregasa, RvP to też jestem równo ciśnięty regularnie, a nigdy jakoś nie brałem tego do siebie, bo większość rzeczy trzeba traktować tam z przymrużeniem oka. Ludzie, dystansu troche. Nie dziwie się, że w dzisiejszych czasach B.Silva zostaje zawieszony, za "obrażanie i gnębienie" czarnego randomowego typka z zespołu
*****, ale śmiechłem czytajac komenty. Ares z mitologii greckiej to Bóg Wojny xD
derby kairu byly najlepsze
indyk przepowiada przyszlosc? xD
Fabregas byl 2x lepszy od Ozila, a pilkarsko RvP zjada Aube
Giroud>Laca
17pkt straty do lidera po 12 kolejkach xDD dobre
Barcelona po kapitana Arsenalu? Nie wierze!!
Robin w miesiąc potrafił władować w lidze więcej niż Laca w pół sezonu xd
Dzisiejsze zmiany przebily nawet prime Wengera z ostatnich sezonow
Tylko Jose Mourinho
Ramsey przez 10 lat grania w Arsenalu przez 7 kopal sie po czole lub leczyl dwuglowy 3 tygodnie/ rok gral wybitnie i 2 lata b dobrze
Ronaldo po wywalczeniu slusznego karnego dostaje takie wiadomosci, albo za to, ze jest rywalem Messiego.
Czemu nie wytlumaczyl, dlaczego schodzil z boiska człapiac i rzucajac opaska przed buczeniem kibicow? Wyzwiska to on mogl uslyszec przy tunelu.. no chyba,ze ma jakies zmysly jak zwierze
Niech sie wali, jeszcze gra tu na emocjach
Ps. Wyzywanie zony i dziecka to rak/ nasz fanbase to rak
Arsenal
16 min ·
Watch all 10 goals from Anfield
Including Joe Willock's SCREAMER
As well as THAT Mesut Özil assist
Plus a dramatic penalty shootout
haha, co za mental klubu przegrywów. Najgorsze, ze to zaczyna się już od administratora social media. Chwalić się przegranym meczem XD
Cooooo
Ox przeprosil, bo nie celowal w bramke tylko klasycznie w trybuny. Kiksy sie zdarzaja
Ja jestem na konfie z messengera i jestem synonimem slowa przyjazn, buziaczki fabsfan tesknie
Taaaak!!!!!
hej ho nowy news, to ja Jose Mourinho - zbawiciel Arsenalu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
moj ulubiony trener zostanie szefem w kurniku, ehh
zwolnilibysmy unaia i mielibysmy fachowca