Komentarze użytkownika TrueGunner

Znaleziono 1080 komentarzy użytkownika TrueGunner.
Pokazuję stronę 4 z 27 (komentarze od 121 do 160):

Komentowany temat: Dwie czerwone kartki, Wolverhampton 2-1 Arsenal 02.02.2021, 20:19

Jak tam był karny to i Saka był lekko zaczepiony od tyłu w pierwszej połowie ... No ale ta czerwona kartka to jest parodia tego sędziego i całego varu. Typ za takie sędziowanie powinien biegać w polskiej B klasie...

Komentowany temat: Trudny rywal w walce o awans: Southampton vs Arsenal 23.01.2021, 14:07

Fantastyczna czwórka na boisku i gramy gówno !
Nketiah i odrzut z Chelsea biegają UJ wie jak i gdzie po tym boisku non stop dublują pozycję dalej pokraczny Elneny i Pepe i mamy to co mamy.

Komentowany temat: Zwycięsko rozpocząć 2021 rok! West Bromwich v Arsenal 02.01.2021, 22:39

Arteta to chyba na siłę chce udowodnić ludziom, że transfer tego dziada Williana to był dobry deal... A prawda jest taka, że przygarnęli sabotujacy odpad z Chelsea.
Bez sensu ogrywać młodych przy wyniku 0-4 albo zawodników którzy potrzeba minut takich jak Pepe.

Komentowany temat: Zwycięsko rozpocząć 2021 rok! West Bromwich v Arsenal 02.01.2021, 21:33

Nam nie potrzeba gości z nazwiskami ... Patrząc na tych młodych chłopaków to aż chce się teraz oglądać Arsenal jest walka, szukanie siebie w ataku, powroty do obrony.
P.S Auba po przerwie do zmiany

Komentowany temat: Lacazette zapewnia 3 punkty: Brighton 0-1 Arsenal 29.12.2020, 20:22

Auba na ławkę w podskokach i niech się uczy

Komentowany temat: Pójść za ciosem. Brighton - Arsenal 29.12.2020, 19:51

@TobiasRieper: rzecz w tym, że w ataku nie radzimy sobie, nie oddaliśmy żadnego celnego strzału na bramkę więc z czym do ludzi. Remis na trudnym terenie zawsze spoko.

Komentowany temat: Pójść za ciosem. Brighton - Arsenal 29.12.2020, 19:42

Leeds gwałci West Brom a nasz stary dobry Arsenal nie oddał ANI JEDNEGO celnego strzału na bramkę.

Komentowany temat: Spróbujmy odbić się od dna, Arsenal - Chelsea 26.12.2020, 20:19

Skaczący pajacyk Jorghinio xD

Komentowany temat: Spróbujmy odbić się od dna, Arsenal - Chelsea 26.12.2020, 20:14

Boże Willock daj się tam objechać jak amator ... Typ jest niecałe 15 min na boisku i odpuszcza w takim momencie.

Komentowany temat: Spróbujmy odbić się od dna, Arsenal - Chelsea 26.12.2020, 20:01

Willock to dla mnie jest fenomen... czemu on nie pressuje ? ESR wciaga go nosem

Komentowany temat: Spróbujmy odbić się od dna, Arsenal - Chelsea 26.12.2020, 19:19

Są plusy w pierwszej połownie, na pewno gramy wiecej do przodu i szybciej, chociaż Chelsea to chciała chyba na stojąco mecz z nami wygrac

Komentowany temat: Spróbujmy odbić się od dna, Arsenal - Chelsea 26.12.2020, 18:58

Jak ten typ może opaske nosić jak on nie potrafi podać piłki w pierwsze tempo w pole karne to jest kryminał...

Komentowany temat: Ćwierćfinał Carabao Cup: Arsenal vs Manchester City 22.12.2020, 21:34

Może mi ktoś powiedzieć na jakiej w zasadzie pozycji gra Willock ?

Komentowany temat: Ćwierćfinał Carabao Cup: Arsenal vs Manchester City 22.12.2020, 21:21

Znowu standardowo laga do przodu. Mam nadzieję, że City da im dzisiaj lekcje futbolu. Po co oni wychodzą wysoko jak nie potrafią założyć pressingu zobaczcie jak przesuwa nie środkowa linia City w obronie i przejściu do ataku a porównajcie to z tymi statystami Elnenym i Ceballosem.

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 20:22

W sumie to nie wstyd przegrać z 2 drużyną w tabeli.

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 20:16

Arteta coś zbladł przy tej linii chyba zbroja dobrze obsrana

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 19:46

koncert wrzutek na poteznego EDWARDA

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 19:36

Jest plan na drugą połowę walimy ze skrzydeł na potęznego NKETIAHA

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 19:32

Ta drużyna to zbieranina nieudaczników która wygląda jakby nigdy ze sobą nie trenowała. Ja nie wiem co oni robią na tych treningach bo w tej grze nie widać żadnego planu, schematu o zangażowaniu to już szkoda mówić bo tu 3/4 składu gra na alibi.
To wszystko pokazuje jak dobrym trenerem był Wenger, że potrafił z tych patałachów zrobić piłkarzy, którzy coś grali.
Nketaih, Willan, Elneny, Holdning to jest jakiś dramat ale co tu polemizować jak w przeciwnej druzynie na tych pozycjach gra Lewin, Richarlison, Sigurdsson czy Mina, gdzie wyzej wymieniona 4 w Evertonie nie powąchała by murawu. To tylko pokazuje w jakim gównie jesteśmy.

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 19:14

Brazylijska ginga w wykonaniu Williana .....

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 19:09

Przewinęło się przez Arsenal wielu napastników "mem" takich jak Bendtnery, Welbecki, Parki-chu yongi czy Yaye Sanogo ale takiego kasztana jak potężny EDWARD NKETIAH to ja w tym klubie nie widziałem. Typ jak cienki jak sik pająka i na ten moment to on powienien w tym momencie siedzieć w Londynie i trenować przyjęcie piłki.

Komentowany temat: Kolejna czerwona kartka. Arsenal 1-1 Southampton 16.12.2020, 20:43

Walczymy o utrzymanie na całego xD

Komentowany temat: Kolejna czerwona kartka. Arsenal 1-1 Southampton 16.12.2020, 20:15

No i gitara trzymamy remis Panowie, niezwykle ważny punkt w walce o utrzymanie z potężnym Soton.

Komentowany temat: Wrócić na zwycięskie tory: Arsenal vs Southampton 16.12.2020, 19:22

Bramka Elnenego i Ceballosa to co zrobi w tej akcji w środku pola to jakaś amatorka

Ta banda nieudaczników zwolni następnego trenera to nie jest przypadek, że gdy przyszedł Emery mieliśmy bardzo dobra serie i nagle coś przestało funkcjonować to samo z Arteta wygrywamy 2 puchary, jesteśmy w stanie postawić się i grać dobrze z czołówka i nagle później jest znowu bagno ... Daje to do myślenia, nie wiem czy pamiętacie jak przyszedł Arteta i Auba zaczynał z ławki i ogólnie nikt nie był pewny pierwszego składu i zawodnicy gryźli murawę a teraz ?? Oni nawet w NLD nie mieli jaj, żeby jeździć na dupie.
My potrzebujemy piłkarzy a nie piłkarzyków którzy grają jak im się łaskawie zechce widać to na przykładzie Parteya czy nawet młodego Gabriela, którzy przyszli i bije od nich jakoś i potrafią brać grę na siebie jak nie idzie a nie chowają się na boisku.
Arteta chce grać 4-3-3 tylko kim w tym ustawieniu musi mieć 2 pomocników do Parteya a nie wozy z węglem. Arsenal wiele traci przez brak dobrych pomocników z których zawsze słynął gdzie Xhace, Elnenemy czy Cebuli do takich zawodników jak Fabregas, Song, Cazorla, Rosicky czy nawet Ramsey którzy potrafili swoimi podaniami otwierać każda obronę. Niestety gramy tym co mamy i tak to wygląda.
Już o skrzydłach nie wspomninam bo na tych pozycjach każdy topowy zespół ma kozaków, my poza Saka i Martinellim mamy dno i dwa metry mułu w postaci odpadu z Chelsea, gościa za 80mln na raty który dalej się aklimatyzuje czy pseudo wahadłowych Bellerina i Nielsa.
Dlatego wątpię, że zmiana trenera coś tu da bo spora część kopaczy nie zasługuje na grę w trykocie Arsenalu, ale jak to się potocznie mawia panie Arteta, mimo woli mimo chęci z gówna bata nie ukręci.
Dobranoc

I szczerze jakoś mnie to nie smuci. Arteta sam sobie robi pod górkę i zawodzą go Ci na których tak uparcie stawia prawie od początku sezonu oni nic nie grają a mimo to wychodzą w pierwszym składzie, może po meczu podziękować
Granitkowi, Bellerinowi, Aubie czy innym Willianom, za dzisiejsza kompromitację. Ale lepiej grać gosciami bez formy zamiast dać pograć chłopakom do mu wygrali grupę w LE.

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo: Arsenal vs Burnley 13.12.2020, 21:47

Arteta sam się załatwił znowu wystawiając następny mecz z rzędu gości którzy powinni siedzieć na ławie
Xhaka Auba Bellerin William.
Witaj Championship!

Dobra Panowie bronimy remisu

Xhaka chciał z pierwszej i mu nie wyszło

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo: Arsenal vs Burnley 13.12.2020, 21:11

@Gunner915: nie wiem o co tam chodzi ale na tą prawa stronę nie da się patrzeć z tamtej strony nie ma żadnego zagrożenia pod bramką co zresztą widać bo większość groźnych akcji idzie przez lewą stronę na Tirneya odbiegającego Sake a ta pokraka Bellerin ani do przodu ani do tyłu, typ jest totalnie bez formy a mimo to gra w pierwszym składzie .

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo: Arsenal vs Burnley 13.12.2020, 21:01

Niech oni się zlitują na kogo idą te wszystkie dośrodkowania chyba liczą, że obrońcy Burnley wbija sobie babola.
45 min 1 celny strzał potężnego Arsenalu Artety.
Trochę to przykre jak się to ogląda

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo: Arsenal vs Burnley 13.12.2020, 20:50

Bellerin ława i to obowiązkowo czemu na prawym wahadle za niego nie gra Niles który jest w lepszej formie to nieporozumienie

Komentowany temat: Arsenal bezradny w starciu z Mourinho, Spurs 2-0 Arsenal 06.12.2020, 19:15

15 miejsce w lidze , bilans bramek 10--14 lidze, 2 celne strzały na bramke tottenhamu w derbach... Projekt trwa w najlepsze! tylko Emery przy dużo lepszych wynikach poleciał i to tylko dlatego, że stracił szatnie.
Z naszej gry nie można wyciągnąć żadnych plusów z meczów ligowych od początku sezonu to jest dramat.

Komentowany temat: Arsenal bezradny w starciu z Mourinho, Spurs 2-0 Arsenal 06.12.2020, 18:55

Aubemayang z bellerinem ... ławka po uja on ich trzyma na boisku jak oni nic nie graja

Gramy swoje Panowie ANI JEDNEGO CELNEGO STRZAŁU NA BRAMKE ! powtarzam 0 jak my chcemy wygrać ten mecz? Liczny, że kury same sobie strzela czy o co tutaj chodzi ?

Komentowany temat: Kibice wracają na stadion: Arsenal vs Rapid Wiedeń 03.12.2020, 21:50

Rzadki Eddie nawet z 3 metrów patelnie musiał dobijać fartem

Komentowany temat: Kibice wracają na stadion: Arsenal vs Rapid Wiedeń 03.12.2020, 21:48

Właśnie o to chodzi to jest brakujący element ktoś kto dobrze podaje na SPO, dzisiaj Laca daje prostopadle piły jak rasowy ofensywny pomocnik.

Komentowany temat: Gole Pepe, Nelsona i Baloguna! Molde FK 0-3 Arsenal 26.11.2020, 20:34

Zmiana 81min za późno ...

Komentowany temat: Gole Pepe, Nelsona i Baloguna! Molde FK 0-3 Arsenal 26.11.2020, 20:11

Nelson musi wbiegać na pozycję 2 napastników xD... Nketiah to w molde ledwo by się do składu łapał a u nas w podstawie biega ... Typ nie ogarnia, ani się nie cofnie ani dryblingu, gry głowa , zastawienia się nawet strzał leży i płacze.

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 18:16

Willock to jest jakiś dramat... Typ nie wie jak grać na tej pozycji czy co do uja

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Chelsea 16.03.2025 - godzina 14:30
? : ?
Manchester United - Arsenal 9.03.2025 - godzina 17:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29217170
2. Arsenal281510355
3. Nottingham Forest28156751
4. Chelsea28147749
5. Manchester City28145947
6. Newcastle28145947
7. Brighton281210646
8. Aston Villa29129845
9. Bournemouth28128844
10. Fulham28119842
11. Crystal Palace28109939
12. Brentford281151238
13. Tottenham281041434
14. Manchester United28971234
15. Everton28712933
16. West Ham28961333
17. Wolves28651723
18. Ipswich28381717
19. Leicester28451917
20. Southampton2823239
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2717
E. Haaland203
A. Isak195
C. Wood183
B. Mbeumo154
C. Palmer146
O. Watkins136
Matheus Cunha134
Y. Wissa132
J. Kluivert126
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady