Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6725 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 120 z 169 (komentarze od 4761 do 4800):
WHU prowadzi
ale mówię o zmianie podczas meczu :)
To Payet wejdzie czy Zarate jednak?
MG
Tak
Confirmed #LFC team to face @whufc_official: Mignolet, Clyne, Lovren, Sakho, Moreno, Lucas, Can, Firmino, Ibe, Coutinho, Benteke
A o Hernandezie coś ostatnio ucichło. Jak dla mnie byłby to dobry transfer ale raczej nie pozyskamy go
Castillo
A ile w tym meczu było samobójów w wykonaniu piłkarzy Arsenalu,że az 5 bramek straciliśmy?
grzegorz
a ja jakoś wolę Isco od Lorenzo
BBC Sport
Sorry Real Madrid, it looks like Alan Pardew is staying at Crystal Palace:
Hahahaha :)
Ale pytam ogólnie czy Daily Cannon to dobre źródło, nie tylko jeśli chodzi o skład
Juergen Klopp po raz kolejny wypowiedział się na temat zakupów w zimowym okienku transferowym. Niemiecki menedżer Liverpoolu jest zdania, że transakcje te są obarczone dużym ryzykiem, w dodatku z ekonomicznego punktu widzenia nie są opłacalne.
- Potrafię zrozumieć, czemu wszyscy robią styczniowe transfery. To wygląda na jedyny sposób, by zadowolić wszystkich - przyznał.
- Jest niemożliwe powiedzieć "nie, nie zrobimy tego". Wiem, że ludzie czują w związku z tym ogromną presję - dodał.
- Prościej jest coś zrobić niż pozostać z tym składem, który się ma. Kupujesz kogoś i możesz powiedzieć "próbowałem" - ocenił.
- Płacisz więc za piłkarzy straszne pieniądze i mówisz: "zrobiliśmy to". Ale nie jesteś pewien, czy to ci pomoże, bo takiej pewności nie ma nigdy - zakończył Klopp.
Goal.com
Aż mi się Wenger skojarzył
Daily Cannon to jakieś dobre źródło?
Wg tej strony dzisiaj nie będzie żadnej rotacji i wyjdziemy z podstawową obroną (Bellerin, Per, Kosa, Nacho) Chambersem i Ramsey'em, Ozilem, Campbellem, Walcottem i Giroud.
Początek lutego też mają niezły. Watford na wyjeździe, MU u siebie :)
a później w lutym: Newcastle u siebie, Southampton na wyjeździe,
simpllemann
W tym miesiącu również jest to możliwe. Jutro CP, później WBA, następnie Everton i my. Tak więc najłatwiej im będzie chyba z WBA :D
Jeśli jutro Chelsea przegra z CP to będzie podtrzymywała swoją fajną taktykę: Mieć co kilka kolejek tyle samo punktów co kolejek w lidze. Sytuacja już się kilka razy powtarzała :D Ale dziwne ze taki klub jak Chelsea po połowie sezonu ma o 1 pkt więcej niż było kolejek
U Van Gaala błędem jest ciągłe granie na szpicy Rooneyem, który w ogóle nie ma formy i ma jakiś problem ze strzelaniem goli, a nominalnego dobrego napastnika (Martial) stawia na skrzydle. Jak dla mnie MU powinno zagrać na szpicy Martialem, a cofnietego napastnika lub ewentualnie w pomocy Rooney. No albo ławka dla Rooneya, ale wydaje mi się ze przynajmniej na razie szpica to nie miejsce dla Rooneya.
Ewentualnie mogliby spróbować grać na 2 napastników, ale to nie wiem jak wyjdzie w PL
Peegii
Jest jeszcze opcja zostania w Napoli
mistique
Nie zdziwię się jak dzisiaj w tym meczu tytanów będzie 0:0
Co do dzisiejszego meczu Sunderlandu z Aston Villa
Villa have won their last three matches at the Stadium of Light, scoring a total of six goals and conceding none
Fajna nazwa radia :D
dziwne są komentarze w których jest tylko tekst typu. Ozil podał na lewo do Monreala, Monreal, Ramsey, Ozil, Giroud, Francuz strzela, broni bramkarz. Bramkarz wykopuje piłkę, piłkę przejmuje Koscielny, podaje do Mertesackera, Niemiec do Cecha, Cech spokojnie wybija, Giroud będzie walczył o piłkę. Ale nie przejął. Przejęcie Chambersa, podanie do Ramseya, Walijczyk niecelnie do Bellerina. I teksty tego typu przez 90 min. Aż się to nudne robi. Może niekoniecznie dobre jest mówienie ile jest w innym meczu, ale takie ciekawostki, plotki, ewentualne transfery i ogólnie wstawki do komentarza co się dzieje na boisku zawsze są ciekawe.
a co do Twarowskiego to uwielbiam jego komentarze bo zawsze dowala podczas meczu zawaliste teksty :D
youngboy
dzięki. Ja tam mogę z wszystkimi komentatorami obejrzeć, ale wkurza mnie ten Orłowski właśnie takim dziwnym wymawianiem "r". Cały czas na to zwracam uwagę, a nie lubię jak mnie coś odciąga od oglądania meczu, ale jak już jest to oglądam. A przy Szpakowskim to przynajmniej pośmiać się można
A jak się nazywa ten komentator który tak dziwnie "r" wymawia?
Jeorge Bird
Wenger: “At the moment he (Ozil) doesn't practice a lot, we rest him a lot between the games." Often doesn't train day before a match.
Szczerze to w pojedynku "mistrzów" liczę na remis. Byle jaki bo i tak nie bedę oglądać. A jak już ma ktoś wygrać to AV
Arsene też mógłby pomyśleć o jakiś napastniku
Chodzi mi tu o mecz Arsenalu z Newcastle
Spotkanie komentują Przemysław Pełka i Przemysław Rudzki
Martinez został wypożyczony do konca sezonu?
Oczywiście że latem, bo kto u nas będzie rezerwowym bramkarzem?
Trzeba wykorzystać brak Elliota, który wielokrotnie ratuje skórę Srokom i strzelić im dużo bramek, które mogą się przydać w przyszłości oraz to że na prawej obronie gra u nich zawodnik który łapie latwo żółte a nawet czerwone kartki
michalm1
tak, nie jest tak że wszystkie kontuzję są podczas meczu, ale teraz też rzadko gra każdy mecz po 90 min, jak to czasami w Arsenalu bywa. Często był zmieniany po 60 min, więc też nie ma takiego odzwierciedlenia. Łatwiej też o kontuzje takim graczom co ciągle po 90 min graja
michalm1
Cambpell głównie dlatego nie miał kontuzji bo niewiele grał :D Nie wiem jakby to się zakończyło gdyby grał mecz w mecz lub nawet co 3-4 mecz
Myślicie, że w lecie odejdzie z Arsenalu Campbell?
facebook.com/FootBar/photos/a.538087592888514.1073741825.517068604990413/1063827503647851/?type=3&theater
hahahahahaha :D
pauleta19
tylko ciekawe ile minut (ew. spotkań) zagra jak już się wyleczy z tej kontuzji
Hahahahahhahahahahahah :D
BBC Football News
I am not leaving Watford - Ighalo:
na arsenal.com jeszcze nie ma wiec nic pewnego
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 38 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
ale byłby ładny gol Lanziniego :)