Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 122 z 170 (komentarze od 4841 do 4880):
Co do dzisiejszego meczu Sunderlandu z Aston Villa
Villa have won their last three matches at the Stadium of Light, scoring a total of six goals and conceding none
Fajna nazwa radia :D
dziwne są komentarze w których jest tylko tekst typu. Ozil podał na lewo do Monreala, Monreal, Ramsey, Ozil, Giroud, Francuz strzela, broni bramkarz. Bramkarz wykopuje piłkę, piłkę przejmuje Koscielny, podaje do Mertesackera, Niemiec do Cecha, Cech spokojnie wybija, Giroud będzie walczył o piłkę. Ale nie przejął. Przejęcie Chambersa, podanie do Ramseya, Walijczyk niecelnie do Bellerina. I teksty tego typu przez 90 min. Aż się to nudne robi. Może niekoniecznie dobre jest mówienie ile jest w innym meczu, ale takie ciekawostki, plotki, ewentualne transfery i ogólnie wstawki do komentarza co się dzieje na boisku zawsze są ciekawe.
a co do Twarowskiego to uwielbiam jego komentarze bo zawsze dowala podczas meczu zawaliste teksty :D
youngboy
dzięki. Ja tam mogę z wszystkimi komentatorami obejrzeć, ale wkurza mnie ten Orłowski właśnie takim dziwnym wymawianiem "r". Cały czas na to zwracam uwagę, a nie lubię jak mnie coś odciąga od oglądania meczu, ale jak już jest to oglądam. A przy Szpakowskim to przynajmniej pośmiać się można
A jak się nazywa ten komentator który tak dziwnie "r" wymawia?
Jeorge Bird
Wenger: “At the moment he (Ozil) doesn't practice a lot, we rest him a lot between the games." Often doesn't train day before a match.
Szczerze to w pojedynku "mistrzów" liczę na remis. Byle jaki bo i tak nie bedę oglądać. A jak już ma ktoś wygrać to AV
Arsene też mógłby pomyśleć o jakiś napastniku
Chodzi mi tu o mecz Arsenalu z Newcastle
Spotkanie komentują Przemysław Pełka i Przemysław Rudzki
Martinez został wypożyczony do konca sezonu?
Oczywiście że latem, bo kto u nas będzie rezerwowym bramkarzem?
Trzeba wykorzystać brak Elliota, który wielokrotnie ratuje skórę Srokom i strzelić im dużo bramek, które mogą się przydać w przyszłości oraz to że na prawej obronie gra u nich zawodnik który łapie latwo żółte a nawet czerwone kartki
michalm1
tak, nie jest tak że wszystkie kontuzję są podczas meczu, ale teraz też rzadko gra każdy mecz po 90 min, jak to czasami w Arsenalu bywa. Często był zmieniany po 60 min, więc też nie ma takiego odzwierciedlenia. Łatwiej też o kontuzje takim graczom co ciągle po 90 min graja
michalm1
Cambpell głównie dlatego nie miał kontuzji bo niewiele grał :D Nie wiem jakby to się zakończyło gdyby grał mecz w mecz lub nawet co 3-4 mecz
Myślicie, że w lecie odejdzie z Arsenalu Campbell?
facebook.com/FootBar/photos/a.538087592888514.1073741825.517068604990413/1063827503647851/?type=3&theater
hahahahahaha :D
pauleta19
tylko ciekawe ile minut (ew. spotkań) zagra jak już się wyleczy z tej kontuzji
Hahahahahhahahahahahah :D
BBC Football News
I am not leaving Watford - Ighalo:
na arsenal.com jeszcze nie ma wiec nic pewnego
dzisiaj
mitmichael
to chyba wymagałoby jakiejś niedyspozycji Pera
Dawid04111
A może Cech - Debuchy, Gabriel, Koscielny, Nacho - Chambers/Flamini, Ramsey- Ox, Ozil, Campbell- Walcott
A może pobudka dla Ospiny? Ale to pewnie na Sunderland
Żwir odpoczynek?
Kanonier204
A nie przypadkiem 24?
Simao12
Ale to nie wyklucza tego, że Wenger zrezygnuje z Elnenego w ten sposób. Ale pewnie już wszystko potwierdzone jest
to moze w ogóle tego Egipcjanina nie bedzie skoro jest Hayden?
a nasze okienko to pewnie Elneny no i może Debuchy out
Mahrez nigdzie się zimą nie ruszy
Jakieś nowe ploteczki dotyczące nas w Nowym Roku?
dlatego napisałem ze praktycznie nie kupuje. No ale nie wydał też na nich jakichś wielkich pieniędzy i coś czuję, że w tym okienku też się nie zanosi
Tylko Wenger nie kupuje w zimie za wieksze pieniadze z tych topowych druzyn...wait... on prakycznie w ogóle nie kupuje zima. Ale gada ze zima nie da sie kupic kogos z QUALITY
Spaść nie spadną, ale dziwnie by było jakby pod koniec sezonu byliby gdzieś na dole tabeli
Jest!!! Genialnie.
1. Cieszę się, że on prowadzi, bo to mój ulubiony sędzia w PL i jak dla mnie 1 z 2 najlepszych w PL (obok Clattenburga)
2. No i cieszę ze bo to zapowiada się na 1 z najciekawszych spotkań w tej kolejce, a Totki ostatnio zaskakująco dobrze grają i będzie niezły pojedynek
3. I chyba najważniejszy dla mnie- Super ze to on prowadzi a nie Mike Dean który faworyzowałby Spurs na każdym kroku (a może dalej by pokazywał swoją radość z gola Totków)
Dawid04111
Dzięki. Akurat też to znalazłem
A wiadomo już co oznacza to wkrótce i kiedy dowiemy się co z meczem Spurs?
ok już mam :)
Wiadomo już kto sędziuje mecz Arsenalu a kto Tottków?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Peegii
Jest jeszcze opcja zostania w Napoli
mistique
Nie zdziwię się jak dzisiaj w tym meczu tytanów będzie 0:0