Komentarze użytkownika Wojakus

Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 152 z 170 (komentarze od 6041 do 6080):

Ben Smith @BenSmithBBC 6m6 minutes ago
Benteke wants to join #LFC and he has been a long-term target for Brendan Rodgers.

FadeIn

W bundeslidze w której przez długi czas liczyla się tylko Borussia Dortmund z Bayernem to latwo zalatwić sobie niezl staty. Ostatnio (chyba w ostatnim sezonie) dolączyl Wolfsburg i druga Borussia to już troche ciężej. A kto w Borussi Dortmund ma strzelać? Reus kontuzjowany, Immobile srednio chyba grał, a Mchitaryan czy jak się tam pisze też średni

Thierry77

Jakbym ja tam byl to pewnie w ogole by sie nie udało ;) Bo albo ja źle bym zagrywał albo ktoś inny i już by im sie nie chciało ze mną bawić :)

Ciekawe ile razy próbowali zanim się to udało

Ja od początku myślałem ze nie bedzie duzo transferow i to w dodatku jakichś mega. Myslę ze jak już ktoś przyjdzie, to przyjdzie 1 zawodnik może i nawet bardzo ekstra. Ja wierzę w Wengera i wiem, że jak ktoś mu jest potrzebny do jego ukladanki to go postara sie kupić, choć wiem, jak inni, że powinien a nawet musi przyjść jakiś napastnik, a najlepiej i DP.

Tylko że ja jestem typem kombinatora i lubię lamigłówki itp rzeczy. Dlatego też próbuje rozwiklać o kogo ew. może chodzić

A czy jest już na 100% potwierdzone ze Santi zostaje?

nie wiem, ale Wenger często kupuje takich zawodnikow, których on sam wie tylko gdzie ustawić i po co mu on

w ogole to było napisane tak jakby ten mega transfer Arsenalu byl pewien, a nie ze to zalezy od tego czy Wenger go chce lub nie chce i czy ktos inny go zechce sprzedac lub nie. Oraz to, że niedlugo mial być potwierdzony ten zakup

Dla mnie od początku najbardziej prawdopodobny z tych mega transferów był zakup Gotze

Ale Wenger cos mowił o tym ze przyszłe transfery mocno zależą od posunięć innych zespołów. Czy jakos tak. A od czego zależy transfer Lacazette'a do Arsenalu?

Komentowany temat: Mertesacker: Przed Özilem wielki sezon 16.07.2015, 16:06

wystarczy, ze kupi się mega napadziora i od razu uczyni sie Ozila o wiele lepszym zawodnikiem i będzie pełnia formy

pierre_afc

A skąd wiadomo, że chodzi o Lacazette'a?

Komentowany temat: Arteta ponownie kontuzjowany? 16.07.2015, 16:00

to teraz mnie Wenger zaskoczy jak nie bedzie trnasferu na DP

to dla mnie już lepszym transferem sezonu jest sprzedaż Bastiana i zastąpienie go Vidalem.

Nie ujmując nic Lacazette'owi. Ale dla mnie deal Bayernu o wiele lepszy

ale sie też mówi o tym, że Wenger pracuje nad jakąś bombą transferową za 40-60mln i ten zakup bedzie transferem sezonu. A odkąd sie o tym mowi?

szub1k

tylko że Benteke idzie do Liverpoolu

Karim? Z jakiej racji?

To ktoś z Was wymyślił Alabe, ze on chce odejść, że jest fanem Arsenalu itp, od początku w ten transfer nie wierzylem. Dla mnie najbardziej możliwym zakupem, tą bomba trnasferowa bedzie Gotze, ale coś slyszalem ze to niby ma być jakaś wymiana za Vidala

ktory gra na LO, a chce grać w pomocy. Zlości się na Bayern za to i może zechcieć odejść.

Ja nie mówię, że on na pewno przyjdzie i ze jakoś niesamowicie wierzę w ten transfer, ale tylko napisalem ze jest to możliwe

tyle, że mówi się o odejściu Monreala do Bilbao, a Alaba może grać jako LO. Wenger może po cichu załatwić ten transfer

Ale ja się niezwykle uciesze jak Sunderland spadnie, bo wątpię, żeby zmienili coś w grze.

Co myślicie o grze Leicester za Ranieriego?

new_star

A co ma Benzema do Cavaniego?Dwóch odejdzie? A nawet jeśli nawet MU weźmie Benzemę to nie znaczy ze Arsenal Cavaniego lub na odwrót

1:1 Swansea

ale to Swansea kiepsko gra takim składem

Borussia 1:0 ze Swansea

Jeorge Bird @jeorgebird 49s50 seconds ago
Wenger, via arsenal.com , suggests Akpom won't be loaned out: "This pre-season, during the season I plan to keep him with us."

Jeorge Bird @jeorgebird 49s50 seconds ago
Wenger, via http://arsenal.com , suggests Akpom won't be loaned out: "This pre-season, during the season I plan to keep him with us."

Wg AS Monreal jest gotowy do opuszczenia Arsenalu. Ma poważną ofertę z Bilbao, a kontrakt ma tylko przez rok, wiec to może byc ostatni dzwonek by zarobić za lewego obrońcę, a Baskowie chcą zapłacić 10 mln euro

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 14.07.2015, 16:11

A co powiecie o Ogbonnie'?

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 14.07.2015, 16:05

Nie o to mi chodzi. Chciałem wiedzieć co o nim uważacie, czy to dobry zakup

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 14.07.2015, 15:56

Kto wg was jest lepszy: Wijnaldum czy Henderson? Dlaczego? I kto w najbliższym sezonie będzie lepiej sie spisywać?

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 13.07.2015, 17:55

Transfer Alaby zależy od tego czy. Bilbao kupi Monreala. Jeśli nie to myślę ze nie ma szans na alabe i o tym mówił Wenger

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 13.07.2015, 16:21

MU nie mialo LM a,przychodzili zawodnicy

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 13.07.2015, 13:49

Transfer sezonu to pojęcie względne, dla 1 to będzie a dla innego nie. Lewy niedoceniany? Pep go sprzeda? Ma innego napastnika?

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 13.07.2015, 13:45

Przecież to jest oczywiste ze to goetze. On chyba jest najbardziej krytykowany i niedoceniany. Ale jak dla mnie to nie jest transfer sezonu. Widzę ze Wenger kupuje zawodników których nie lubię. Wyjątek to Sanchez

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 13.07.2015, 13:34

Goetze, Wenger się nim interesował, w Niemczech jest krytykowany za formę, Guardiola może zechciec go sprzedać a Wenger to wykorzysta bo jest jego fanem

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 13.07.2015, 13:29

Lord Bendtner powraca!!

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 13.07.2015, 08:35

Jeżeli w tej 2 opcji jest mowa o zdobyciu mistrzostwa i w rzeczywistości tak by to sie stało, to zdecydowanie ta 2 opcja. Choć legendą to tylko Arsenalu bym chciał być

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 13:11

pLYTEK

nie ma co kupować DM'a, bo mamy Coquelina? Ciekawe, w razie kontuzji czy jakiejś niedyspozycji zostajemy z Arteta, który wg wielu z was nie jest DM i podaje tylko do najbliższego zawodnika, oraz z Flaminim, którego w ogóle trzeba się pozbyc wg ekspertów z k.com. Więc myślę ze jest potrzebny DM, ale Wenger pewnie uważa tak jak Ty

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 13:07

Między Arsenalem i Chelsea, między Wengerem a trenerem Mou czy innym jest jedna wielka zasadnicza różnica. Nie wydaje wielkich milionów na zawodników, nie daje im wielkiego wynagrodzenia, jak to robi Mou czy inny trener. Tak samo jest z Realem, Barceloną, City, United itd. Wystarczy, że dołączą się i zechcą kupić tego samego zawodnika co Wenger i już mamy go z głowy. Wenger kupuje troche słabszych, za mniejszą kasę, których uważa za dobrych i próbuje z nich coś wykrzesać. A teraz nikt ich nie chce kupić. Wyjątek to Sanchez, Ozil i Cech, ale nadal nie mamy co się równać z tymi zespołami

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady