Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 163 z 170 (komentarze od 6481 do 6520):
wojtec41,
Cavani i Manolas? A za Manolasa w druga strone Campbell?
IMO wg mnie nie przyjdzie z kilku powodów:
1. Nie wiem czy Wenger byłby skłonny wydać 51mln za napastnika, mając wg niego duze pole do popisu na tej pozycji
2. Jego tygodniówka. Nie wiem czy przypadkiem nie miałby Cavani zbyt wygórowanych wymagan.
3. Czy sam Cavani chciałby trafic na Emirates
4.Wg mnie równało by się to ze sprzedaza lub wypozyczeniem Campbella lub innego skrzydłowego, bo na skrzydłach byłoby za duzo ludzi
czyli nie ma co się nastawiać jak na razie na tego Manolasa ( jesli nawet to taki kozak). Coś Ornstein milczy. A szkoda.
Nie wiem czy było i czy to prawda, ale wrzucę:
Cazorla: " My exit rumours are paper talks. I have the confidence of everybody, we hope to have a good season."
ale ten Rojo nie gra przypadkiem na tej pozycji co u nas Gibbs lub Monreal? Jeśli tak to IMO Wenger go nie kupi
IMO świetnie by było jeśli byłaby to prawda z tym Manolasem
Exclusive: Arsenal open talks with Olympiakos over a move for centre-back Kostas Manolos. #AFC quoted fee of £8m. [Wayne Veysey]
Wiecie może kto to jest ten Veysey i czy to dobre źródło?
ja mam taki ( jeszcze troche niepewności)
Mannone- Caulker, Lovren, Azpilicueta/F.Luis/Shaw- El Ahmadi, Johnson, Ramsey, Sanchez-Sturridge, Rooney, Giroud.
Te ukośniki dlatego, że nie wiem którego z tych 3 mam wybrać
koxiarz14, a co z Ivanoviciem w pierwszych kolejkach? Ława?
Bo jak tak to obrona wyglądałaby tak: Filipe Luis, Terry, Cahill, Azpilicueta. Czyli wychodzi ze Ivanovic ława
a na boku obrony bedzie grał Azpilicueta czy Filipe Luis? Bo mysle o zamianie za Shawa na 2 pierwsze kolejki, a później znowu powrót do Shawa
no chyba że przyszedłby jakiś zawodnik na ŚO i DP
ale przecież jeżeli ma dojść jakiś DM to musiałby odejść ktoś z naszych DM: Arteta, Flamini. Arteta raczej nigdzie nie odejdzie, bo niedawno został wybrany na nowego kapitana, a nie wiem czy za Flaminiego jakas oferta była
wie ktoś może jak bedzie wyglądała obrona Chelsea w lidze? Bo słyszałem ze mocno eksperymentuja
myslicie ze Giroud zagra od pierwszych minut z Crystal Palace?
to szkoda, że ucichły, chociaż to nie oznacza, że Wenger nie moze zrobić jakiegoś transferu po cichu
Siemka, nie było mnie kilka dni na necie, są jakieś nowe plotki lub nie plotki odnośnie transferów Arsenalu. Do Arsenalu?
Wiadomo może co z Carvalho?
sory za dwa takie same komentarze
ta, już widzę Falcao w koszulce Arsenalu. Przecież Wenger sie nim nie zainteresuje nawet, bo ma za duze wymagania finansowe, zreszta jak odejdzie to predzej przejdzie do Realu.
ta, już widzę Falcao w koszulce Arsenalu. Przecież Wenger sie nim nie zainteresuje nawet, bo ma za duze wymagania finansowe, zreszta jak odejdzie to predzej przejdzie do Realu.
BBC Sport @BBCSport · 5h
.@SunderlandAFC are in negotiations with @MCFC to sign midfielder Jack Rodwell
mallen, tak samo w tamtym sezonie było z koszulkami West Hamu i Aston Villi, a teraz podobne stroje ma beniaminek Burnley
transfery.info/68385,quintero-w-arsenalu
Sory za wczesniejszy komentarz
http://transfery.info/68385,quintero-w-arsenalu
a może Wenger jest juz dogadany z jakimś DF lub/i ŚO, ale nie chce tego ujawniać? To jest możliwe, a nie bierzemy tego pod uwagę
a Van Gaal nie interesuje się Vlaarem? Bo Vlaar dobrze zagrał na MŚ, a znają się przecież z reprezentacji
Były może jakieś plotki o transferze Vlaara do jakiegoś zespołu?
to, że teraz jest takie okienko to nie znaczy, że bedzie już tak zawsze. Z takim stwierdzeniem trzeba jeszcze poczekac jakiś czas, żeby było jakieś potwierdzenie tego.
niedługo powróci temat fpl i pytan kto na kapitana lub kto lepszy :) a no i rysowanie drzewek. I kilka stron bedzie o samym fpl
a co z Jacksonem Martinezem? Tez chyba ostatnio go nie chceliście. A co się stało, że Arsenal przestał się liczyc o zakontraktowanie Khediry? Za duze wymagania finansowe rzędu ok. 170 tys?
a kogo wy z napastników, którzy realnie i podkreślam tu słowo REALNIE mogą przyjść do Arsenalu, chcecie? I nie za kwote jakis 60mln
Kiedys Arsenal interesował się Khedira i kilka newsów na jego temat było na tej stronie, a jakis czas temu ktoś na kanonierzy.com napisał, że juz wypadliśmy z gry o Khedirę. Dlaczego?
dlatego pisałem ze nie bedzie zadnych dodatkowych transferów. Bramkarz, ewentualnie obronca ( w przypadku odejścia Vermaelena).
I tyle.
Chociaż to może oznaczać, że chce zeby już nikt nie myslał o jakimś pomocniku a on nas wtedy zaskoczy, chociaz to z tym bramkarzem i obronca wydaje sie bardziej prawdopodobne.
Nie wiem czemu, ale coś czuję, że Wenger podkupi Remy'ego Liverpoolowi, a nie kupował bądź nie ogłaszał tego wczesniej zeby zobaczyc czy ktoś jest zainteresowany i specjalnie im na złość zrobic
tak szczerze to chyba oprócz bramkarza nikogo nie bedzie. No chyba ze bedzie zmuszony, a dodatkowego transferu raczej nie bedzie IMO
to ze tak gada to nie znaczy ze bedzie kupowac. Gadać sobie można, a jak sie nie uda to powie, że nie znalazł na rynku zawodnika z odpowiednia jakością potrzebnego do nas lub inna spiewke. Wiec nie ma co sie tak podniecać tym wywiadem. Poczekajmy do oficjalki najblizszej lub oficjalek
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Iker-Casillas-chce-do-Arsenalu,wid,16765581,wiadomosc.html
hahahahha, ale wp wymysla historie i bzdury. Casillas chce do Arsenalu za darmo
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Iker-Casillas-chce-do-Arsenalu,wid,16765581,wiadomosc.html
hahahahahhahahahahahah, ale wp wymysla historie
Juventus look set to miss out on Alexis Sánchez, as it’s reported Barcelona accepted Arsenal’s £32m offer. (Source: Metro)
Moze i Metro to niezbyt dobre źródło, ale zawsze jakieś i kolejne, które mówi o większych szansach Arsenalu na pozyskanie Sancheza
21jr
Aurier później tłumaczył sie, że myslał że pyta go o to czy kibicuje Arsenalowi
to ze rozmawiają to nie znaczy ze przejdzie
od początku wydawało mi się to bardzo podejrzane, że tak Arsenal wygrywa w walce o niego i ze to juz jest niemal pewne zwłaszcza na początku okienka to dziwne u Wengera, wiec jakos mysle ze jednak nie przejdzie do Arsenalu, choć nie mówie ze nie chciałbym go na Emirates
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
5 powód to taki ze wszystko jest uzaleznione od transferu Di Marii do PSG