Komentarze użytkownika Wojakus

Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 166 z 170 (komentarze od 6601 do 6640):

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 02.09.2013, 17:33

ja tylko pisalem co moze byc. Ale oczywiscie tego nie chce. Mysle ze tak nie bedzie. Ciesze sie bardzo z tego ostatniego dnia okienka i transferu Oezila

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 02.09.2013, 17:22

a później przez kolejne lata znowu nikogo nie bedziemy kupowac bo Wenger powie: No przeciez kupiłem już gwiazdę. A po kupnie Mesuta Oezila pomysli ze juz wszystko ok ze ma juz posade ustatkowana i przez kolejne lata nic sie nie zmieni i Oezil odejdzie z braku ambicji... Oby nie.

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 02.09.2013, 15:38

ale wy pewni tego Oezila jestescie. Jeszcze nic pewnego. Ja nadal czekam na oficjalke. Wczesniej nie uwierzę

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 02.09.2013, 15:25

cos czuje ze ten transfer Mesuta Oezila jednak nie dojdzie do skutku. Ze szybko bedzie zdementowany

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 02.09.2013, 15:08

a mam do was takie pytanko:

Wolicie Mesuta Oezila czy Angela di Marie do Arsenalu? Jakby jeden z nich na pewno by przyszedł to którego byscie wybrali?

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 10:47

sory, powiedział

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 10:46

TaYekARS

jeszcze "ta sztuka" moze mu sie udac. Nie kupi nikogo i okaze sie ze powie prawde..

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 10:33

kanonier12212

skoro jeszcze jakiejs gwiazdy nie kupił to ja tego "na pewno" nie byłbym taki pewny. Coraz bardziej mozna watpic w taki zakup

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 10:31

Arsenalfcfan,

ok mógłby zmienic tylu zawodników, którzy byliby zmeczeni albo kontuzjowani, ale co bedzie jak Flamini bedzie kontuzjowany? Nie bedziemy miec zmiennika na zadna z tych pozycji

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 10:28

po co nam forum? ja juz wolałbym rubryke z informacjami o kontuzjach Kanonierów. To bardziej sie przyda niz jakies tam forum. Co nam z forum?

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 10:26

Luki342

szczerze? ja juz nie

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 10:24

Fuxiz,

i ten jakis wynalazek Wengera to ten klasowy czy ogórek?

Jesli nawet by Di Maria przyszedł to i tak brakuje nam napastnika....

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 10:21

Fuxiz,

kto z tych klasowych? Mata, Angel, Oezil, Benzema, Suarez? Nikt z nich nie przyjdzie. No Way!

o kims zapomniałem?

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 10:15

ktoś jeszcze wierzy, że przejdzie do nas jakiś dobry zawodnik?

Kto wierzy, że jakis ogórek jeszcze do nas przyjdzie?

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 09:53

sam Mata powiedział, ze jak odejdzie z Chelsea to odejdzie z Premier League, bo nie chce grac przeciwko byłym kolegom z Chelsea. Nie ma wiec szans na przejscie do Arsenalu

Komentowany temat: Arsenal zagra z WBA w 3. rundzie Capital One Cup 28.08.2013, 23:23

Fulham:Everton, WBA : Arsenal, Tottenham:AV. Ciekawe mecze. Nie mówiac juz o MU:Liverpool

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 18:49

OFFO, sugerujesz ze niby Wenger sie nim zainteresował i Hulk chce do nas przejsc? Nie ma szans!!

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 18:48

Mourinho nie wypozyczy nam Mosesa

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 18:11

2 wrzesnia

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 17:10

ale po co kupowac młodziez w dodatku nieznana która nam sie przyda za kilka lat dopiero? Przez nastepne lata nic nie zwojujemy i odejda Ci najlepsi: Cazorla, Wilshere, Koscielny, Szczesny itd. A ten Bułgar nie wygra dla nas pucharów

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 17:04

Adrian,

to super... 50 % skutecznosci. Ale jestesmy genialni. A inne zespoły kupuja dobrych zawodników i maja 100% skutecznosci, nie zwazajac na ilosc tych zawodników. Wiec chyba juz lepiej kupic lepszych i bardziej znanych.

A co do tego bułgara. To on równie waznie moze zmniejszyc ten procent skutecznosci... Bo po co kupowac do rezerw kogos?

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 17:01

Wenger uwaza, ze dobrym transferem jest sprzedanie tego szrotu, który kupił kiedys. I cieszy sie ze udało mu sie ich komus wcisnac.

to jest chyba jedyna pozytwna rzecz z tego okienka

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 16:46

a co do Alderweirelda:

http://transfery.info/60185,toby-alderweireld-laczony-z-arsenalem-klub-zaprzecza

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 16:45

i co z tego czy sie zakwalifikowalismy do LM czy nie jak i tak nie bedzie transferów. Teraz uwazam ze jesli nawet nie przeslibysmy do fazy grupowej to by i tak nic to nie zmieniło. Polityka klubu by sie nie zmieniła, rewolucji by nie było, a Wenger dalej by pierdział w stołek i brał do kieszeni kase. Dla Wengera podstawowym, ale najwazniejszym transferem jest faza grupowa LM

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 16:02

teraz Wenger powie ze te wielkie nazwiska, które miały do nas przejsc, a czekały na to czy dostaniemy sie do LM, czekaja na to z kim zagramy w grupie. Tak zeby wiedziec czy Arsenal ma jakies szanse na przejscie dalej

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 15:59

Marzag, spierdzieli

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 14:06

@KochamArsenal, i co jestesmy samowystarczalni, nikogo nie kupujemy i bijemy sie tylko o miejsce nr 4 dajace mozliwosc gry w LM. O pucharach juz nic nie mówiac. Nie potrafimy wygrac ani jednego pucharu od 8 lat, a w tym roku nawet nie potrafilismy wygrac Emirates Cup.

I co z tego ze jestesmy samowystarczalni. Prawdziwemu kibicowi Arsenalu to wystarcza ze bijemy sie o co sie bijemy?

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 13:59

haha. Suarez bedzie chciał do nas przejsc.... yhy...

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 28.08.2013, 13:54

Ok, dostalismy sie teraz do LM, to kogo, Wenger kupi? Kto z gwiazd czy ogólnie wzmocnien czekał na to czy bedziemy grac w LM?

Wenger, powiedziałes ze zawodnicy czekaja czy bedziemy w LM. Dostalismy się, więc czekam na dobre transfery, wg obietnicy, a nie na kolejne oszustwo

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 27.08.2013, 23:55

i tak samo Rodgers nie chciał nam sprzedac Suareza. Rooney 1% ? haha po 1 Moyes nam nie sprzeda, po 2 sam Rooney nie bedzie chyba chciał tu isc

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 27.08.2013, 23:53

Marzag, ale on mówił o Chelsea. Zreszta Mourinho nie jest taki głupi zeby swojemu krajowemu rywalowi sprzedac swietnego zawodnika

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 27.08.2013, 23:47

przeciez sam Mata nie chce grac przeciwko swojej druzynie. Wiec do klubu z Premier League nie pójdzie, bo bedzie musial grac przeciwko Chelsea. Pójdzie do Atletico pewnie

Komentowany temat: Zwycięstwo Arsenalu, pewny awans do LM 27.08.2013, 23:41

to z kim teraz w grupie? o której jest losowanie pucharu i o której w czwartek jest losowanie grup LM?

Komentowany temat: Składy: Fulham vs Arsenal 24.08.2013, 12:55

rezerwy juz w ogóle nie mamy, ze nawet jej nie podaja?

Komentowany temat: Pokażmy na co nas stać. Fulham - Arsenal 24.08.2013, 12:04

jak zrobic zeby zagrac ustawieniem 4-3-3? Jak to zmienic? U mnie napisane jest : You already have the maximum number of Forwards...

Komentowany temat: Do biegu, gotowi, START: Arsenal vs Aston Villa 16.08.2013, 18:15

co myslicie o Anelce w FPL?

Komentowany temat: Gustavo jutro ogłosi swą decyzję 15.08.2013, 00:07

pewnie odpowie po 23 wszystkich trzymajac w niepewnosci

Komentowany temat: Gustavo jutro ogłosi swą decyzję 15.08.2013, 00:01

i dzisiaj zacznie sie siedzenie cały dzien na kanonierzy.com i odswiezanie co chwile zeby sprawdzic czy jednak przejdzie

Komentowany temat: Suarez: Zostaję w Liverpoolu 14.08.2013, 16:51

zreszta jeśli nawet to moze to tylko przykrywka? Wenger trolluje to Suarez nie moze?

Komentowany temat: Suarez: Zostaję w Liverpoolu 14.08.2013, 16:51

a skad wiecie ze on tak naprawde to powiedział? Wiarygodne przynajmniej źródło?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady