Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6787 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 30 z 170 (komentarze od 1161 do 1200):
@f4bregas: idealnie to byłoby gdyby takie United trafiło ba City, Chelsea lub Tottenham. Wróć... Chelsea z City, Tottenham z United.
@bobslej22: pewnie dostaliby jeszcze karnego wiadomo skąd...
Statystycznie rzecz biorąc to mamy 50% na awans dalej
@Argudo: jeszcze osiwieje od szukania tego linka :)
@lays: dobrze że dodał ważne słówko: summer :D
Wymiana opinii na poziomie :
- Zrobiłeś to
- Nie zrobiłem tego
- nie oszukuj, zrobiłeś
- przecież piszę że nie zrobiłem. :D
Przytoczony dialog ma na celu ukazanie tej wymiany w sposób żartobliwy. Autor w żadnym wypadku nie chce nikogo urazić :D
@Chopinno: daj nabić ilość komentarzy :D
@navyblue: fajna wymiana opinii. Przytocz jeśli są jakieś komentarze a nie tak ogólnie nie wiadomo po co piszesz
@Maczupikczu: chcą sobie nabić ilość komentarzy :D tak to nie mieliby przez większy czas pisać, wiedząc że nie mamy kasy
Dla mnie lipne losowanie. Będziemy musieli się skupić na dodatkowym meczu i zagrać podstawową kadrą po meczu z Chelsea a niedługo później z City. Będziemy bardziej narażeni na kontuzje przez co trudniej będzie w pucharze, lidze i LE i możemy kiepsko na tym wyjść.
Idealnym dla nas losowaniem by było gdyby United zagral z City, Chelsea lub Totkami. Tak to by się nawzajem wybijali, a tak... to idealne losowanie dla wyżej wymienionych 3 zespołów
@Argudo: dobrze że Eugen Polanski zakończył karierę :)
@Kysio2607: gorzej jak i to skupienie sie na lidze nie wypali
@mallen: czyli ta informacja że nie mamy kasy jest nieprawdziwa?
@mallen: a my niby mamy taką kasę na transfery w zimie? Źródło słabe, ale po co takie coś wrzucać
a Benatia to nie jest przypadkiem ten zawodnik, który często jest kontuzjowany? Z naszym sztabem mogłoby być jeszcze gorzej
Kiedy jest losowanie następnej rundy?
Ciekawe kiedy zobaczymy Mavropanosa podczas meczu :)
@lays: przyjdzie kolejny mecz z mocnym zespołem i znowu go ujrzymy :)
@lays: no jasne, bo przecież Emery będzie grał Iwobim i Mikim, a jak oni nie będą zdrowi to wstawi 5 obrońcę ;)
A ja jestem ciekaw czy Liverpool posypie się jeśli teraz nie zdobędą mistrza ligi lub LM. I kiedy nastąpi "upadek" tego Liverpoolu. Jeśli brak trofeum ma do tego bezpośrednio doprowadzić to ja wolę żeby City wygrało ligę, bo City tak czy tak będzie się wzmacniać, a jeśli nie zdobędą mistrza to jeszcze mocniej
@ljungberg77: ta, pickford i ta bramka Origiego :)
@GKS_AFC: a myślałem że może Jesus Navas. A co do Keylora.
Nie zauważyliście że ostatnio obrońcy czekają aż Leno złapie piłkę, ten nie wiem na co czeka i kończy się nerwowym wybiciem lub stratą piłki?
@Dominik11: Spoko, żartuję sobie :) W sumie mógłby się przydać taki dział. Szybko można byłoby coś znaleźć ;) tutaj to czasami nie wejdziesz przez 30 min czy godzinę i już nie znajdziesz czegoś, bo tyle komentarzy
@Dominik11: Zakończyłoby się na tym, że prowadziłbyś tam monologi? ;)
@praptak: od remisu z United i kontuzji Holdinga
Jeszcze zremisujemy
@bigMick: Squillaci >>Van Dijk. To są kontrowersje :)
RIVALDO będzie zawiedziony że jego idol na skrzydle :)
i wchodzi Ramsey za Iwobiego i powtórka akcji jak na stadionie Fulham?
gramy jakimś 5-2-1-2?
Z AMN i Kola na wahadle, 2 defensywnych, Iwobi jako ofensywny pomocnik i 2 napadziorów?
Zaraz składy :)
@JanikK: dzieki :)
Wkurzające jest to strasznie, że człowiek chce sobie obejrzeć spokojnie mecz po polsku i są tak ogromne opóźnienia
macie jakiś link do polskiej transmisji meczu? Na drhtv jest dopiero 51 minuta
@tyson880: szczerze to 5:3 przy takim ustawieniu jakie teraz preferuje Emery jest całkiem możliwe, zwłaszcza ta 3 z tyłu :P
@enrique: a małżeństwo Wanny i Umywalki ma syna, o imieniu Prysznic?
@Czosnek: Nie, bo zagra ktoś na ŚO kosztem Laca
Moim zdaniem to powinni się wzajemnie uzupełniać a nie grać albo 1 albo 2. Zwłaszcza jak nie mamy skrzydeł to powinni grać razem. Nie mam na celu krytykować Auby tylko to żeby grali razem bo o wiele lepiej gra jeden i 2 jak grają ze sobą, ale lepiej przecież grać 5 obrońcami nie mając nadających się do tego obrońców
@Gawel922: A dlaczego niby Arsenal nie może grać z Lacą i Aubą razem w 1 składzie? Bo ja o tym pisałem i od tego kłótnia się zaczęła
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@TW_Szczepan: ciekawe co powiesz jak i tego co napisałeś nie osiagniemy. Wtedy będzie. Mogliśmy wygrać z United lub trafić na słabszy zespół