Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 69 z 170 (komentarze od 2721 do 2760):
@Womanizer: z Leicester po wejściu Girouda na obronie u nas grali sami boczni obrońcy nadający się na wahadło
@Womanizer: u nas Elneny
@Womanizer: właśnie bardziej City potrzebuje niż my. U nas przecież monreal i sead grają na so, a jest jeszcze Kosa, per, mustafi, holding, Gabriel. Chambers to odejdzie bo już mamy ich za dużo. A City? Otamendi, Stones, bomba tykajaca Mangala i czesto kontuzjowany Kompany
@imprecis: trzeba jeszcze oprócz tego kilku innych sprzedać
@maciekbe: Mbappe w ostatnim meczu zszedł z urazem, więc raczej dlatego nie grał od 1 minuty
@filo94: isco msma już klauzulę ponoć 700mln
Ronaldo jest po kontuzji czy coś że w ogóle ostatnio mało gra?
@Bziemek: musielibyśmy 7 sprzedać by 1 kupić
Co ten Hart
@LordPrettyFlackoJD: też mi się tak wydaje. Ostatnim na pewno Wenger
Mówiłem że lukaku jeszcze strzeli, przynajmniej miki asysta
@filo94: bo wygrywa 1 mecz w sezonie?
W MU ktoś jeszcze strzeli, zapewne Lukaku. West Ham nic nie gra, a i obrona nie jest taka pewna
Sanchez chce odejść to Wenger próbuje Laca na skrzydle?
Dziwne jest to dawanie bonusów szczerze mówiąc
@rreddevilss: a za co niby ten Walker Peters dostał bonus?
@thide: wolę go zatrzymać niż żeby nikt bardzo dobry się tu nie pojawił lub żeby Wenger kupił kolejny szrot
@thide: gdyby się go sprzedało i zagrałby kilka dobrych spotkań pod rząd to byłby tu lament że się go pozbylismy a to taki bardzo dobry zawodnik
Aguero gol. Silva asysta. A wymieniłem Davida na Mikiego
@Aden: np Arsenalowi
Żeby jeszcze Chelsea z wolnego nie strzeliła
Zaraz pójdą na rekord bramek strzelonych w 1 kolejce
Burnley grając o 2 więcej traci gola kontaktowego. Jeszcze tam nerwowo będzie
@mistiqueAFC: asysta Williana?
Czyli Cahill z nami nie zagra?
W której kolejce gramy z Huddesfield i Chelsea?
@Aden: krzycz mu teraz. Akurat może usłyszy i zapunktujesz
@Redzik: postraszyl gołębie na dachu
Jak tam meczyki dzisiaj bo akurat nie mam jak oglądać? Jak tam gra sie prezentuje?
@Xanthi: zobaczymy jutro
@Marcinafc93: mi się coś wydaje że nikogo już nie kupimy
I jak tu nie kochać premier league? Genialne wyniki
@Marcinafc93: teraz pytanie czy my rzeczywiście się nin interesujemy
@tomek_13: za hajs z Neymara baluj
@Marcinafc93: jakie źródło?
@Xanthi: Laca, mounie, kane
@Marcinafc93: wiadomo
@Xanthi: u mnie już 2 (nie mam Roo) a zdziwiłbym się gdyby 3 nie strzelił
Roo strzelił
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Womanizer: lepiej Chambers niech siedzi na trybunach, a boczni niech grają na nieswoich pozycjach