Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 73 z 170 (komentarze od 2881 do 2920):
A Polska w rankingu już niedługo jeszcze na podium się pojawi
@BarcArsenal: toby nie przejdzie do Arsenalu
@Womanizer: kane to wychowanek Spurs?
@Simpllemann: w porównaniu takich klubów to nigdy. Zresztą dla mnie żadne porównywanie transferów nie jest miarodajne
No to go szybko nie zobaczymy
@schnor25: zastanawiam się kiedy od nich odejdzie Kane, Alli i Eriksen
A w lubelskim gorąco jak w piecu
@Simpllemann: tylko ważniejsze czy lepiej
Wiedziałem że z nim coś nie tak
I Cech zyska 23% do jakości gry
I bardzo dobrze!!
@tomek_13: i że niby dojdzie ktoś o kim w kwestii Arsenalu nic się nie mówi?
@tomek_13: a wg mnie twoje źródło jest jak Muzzi Ozcan
@tomek_13: a Ty dalej nie podajesz źródeł. Tak informowales o transferach do Arsenalu, które miały być przesądzone a jak na razie cisza
@TheWitek: Zaznaczyć i zapisać
@Kaczaza: lepszy Walcott?
Nawet skladu nie trzeba zgrywac w presezonie żeby na 1 mecz kolejki było aż 11 zawodników
Do City za rok za darmo pójdzie i bedzie wzmocnienie. Wolę teraz go sprzedać do zagranicznego klubu
@ZelGrey: ja już wolę Egipcjanina na środku niż Oxa
@ZelGrey: ox do środka? Toż to masakra będzie
@ZelGrey: kosa jest zawieszony
Czyli kolejny sezon będziemy się z nimi męczyć, a o wzmocnieniu możemy zapomnieć
Cały czas kontuzje....
@Simpllemann: on niedawno dopiero rozpoczął treningi. Nie przetrenowal presezonu więc nie ma co oczekiwać jakichś cudów
@mutu95: ma podpisany kontrakt, więc niech siedzi w klubie i się uspokoi
@Castillo: przecież Ci zawodnicy nie mają klauzuli, więc Arsenal i Liverpool może robić co chcą, bo mają podpisane kontrakty
A jak Miki?
Gdzie pójdzie Aurier?
@helzing: tylko Canal +
@lays: a jak to interpretujesz?
A ja bym chętnie obejrzał superpuchar ale jestem na wyjeździe i nie mam jak, a ciekawi mnie postawa Mikiego i Lukaku
@kdm: nic się nie dzieje poważnego zbytnio widocznie więc milczy
@kdm: codziennie nie będzie pisać. A odnośnie Arsenalu to już w ogóle może milczeć
I pomyśleć że zarząd go chciał za Alexisa...
A u nas nadal cisza o sprzedaży szrotu
A Giroud tak nam daje dużo tej jakości?
@Szebson: może to bardziej wina pomocy a nie napastnika?
@mutu95: to nic nie znaczy.
@Szebson: nie dostosował się bo nie strzelił gola? Pewnie gdyby zamiast tego slupka bylby gol to mowilbys zupełnie co innego
@mutu95: skąd ta pewność?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A piłkarze nieraz to chyba czują się jak w więzieniu. Niby tak się starają a "nic" im nie wolno