Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 79 z 170 (komentarze od 3121 do 3160):
@djmacius: niezłe emocje musicie mieć podczas meczów między dwiema drużynami
@djmacius: nie
Jeorge Bird?
Ramsey not involved in today's session.
wiadomo może kiedy przydzielą sędziów do spotkań 1 kolejki PL?
jutro ogłosza sedziów na 1 kolejkę PL?
@Arsenal4Ev3R: myślałem że on jest za jakieś 8 około. To świetnie :) to jeszcze trochę ponad tydzień czasu do darmowej zmiany składu i startu ligi
@Simpllemann: mnie to z roku na rok coraz bardziej to denerwowalo i coraz mocniej chciałem ich spadku
@Arsenal4Ev3R: willian jest za 6-7?
@Simpllemann: nie znosilem ich gry ogólnie, nie miało to związku z naszymi zdobyczami między tymi zespołami. Ich sposobu gry i tego że wiele razy byli w strefie spadkowej i na koniec ledwo sie utrzymywali
@Szebson: już by wystarczyło zrobić coś takiego przy wypożyczeniu Martineza
@lays: nareszcie. Liczyłem na to od kilku sezonów
No to w przypadku kontuzji Cecha lub Ospiny jest ryzyko gry Macey'a
@dami494: Seri i Mahrez, choć chciałbym Lemara i Seri. Tylko że to niemożliwe
Cześć, były może dzisiaj jakieś informacje odnośnie transferów do Arsenalu?
no na 2 fronty to Chelsea nie da rady jednoczesnie grac, a szczerze mówiąc nie wydaje mi się aby Conte już na samym początku zrezygnował z LM żeby przyłożyć się do PL. Tottenham też nie da rady na 2 fronty, ale jednak większe szanse na dalszą grę w LM daje Chelsea. Dużo zależy od nas, jak wykorzystamy to że inne drużyny grają na 2 frontach + później jeszcze puchary w Anglii. Ważne bedzie także nasze nastawienie do LE
@Lucas6Z: wtedy bedziesz mówił jaki jest Arsenal och i ach? ze beda duze szanse na mistrza a reszta stawki jednak srednia?
@grzegorz1211: zaraz przyjdzie imprecis, który bedzie chciał Ci wmówić ze Morata jest bardzo dobry, bo grał tu i tam...
@Lucas6Z: to idź kibicowac Chelsea skoro ona taka świetna, z tak świetnym trenerem, a my tacy słabi, bez szans na nic i ogólnie wszystko źle
@dudekns: walczy o transfer
Ale on tak mówi o tym że Tottenham musi kupować zawodników a nie wiem czy wie, że od teraz zdecydowali się na wybudowanie nowego stadionu, więc przy transferach to będą chyba dla nich chude lata
A co za różnica czy ktoś strzelił gola z karnego, po kontrze, z główki, na pustą, czy w inny sposób. Bramka to bramka. Może u nas mniej będzie karnych, ale po co od razu przed startem sezonu zakładać co będzie?
Pojawi się inna Arielka
@damcio145 @pierre_afc: ten to ma dopiero pecha. Nic sobie nie pogra. Aż się dziwię że Liverpool jeszcze w niego wierzy jak on tak często łapie kontuzje długoterminowe. Jak Wilshere. Ciekawe ile teraz nie pogra
To prawda że Sturridge znowu doznał kontuzji?
Jak tam zastępstwa dla lemara i seri'ego? Ich kluby kupily piłkarzy na ich pozycje? Bo coś się mówiło że są poważnie zainteresowani zastepcami. Dla lemara to już od dłuższego czasu
A może trenuje przed transferem by być już przygotowany to gry od razu w innym zespole
Wiecie może czy jest lista sędziów ktorzy będą sędziować w tym sezonie w PL?
@Simpllemann: ja też na nich czekam :D
Trzeba oglądać tylko PL na Canal + tylko i wyłącznie mecze z najlepszym duetem
@filo94: naprawdę w to wierzysz? Były jakieś kolejne informacje?
@michalal: no tak bo brak trofeum to wina OX'a
@michalal: a co byś powiedział gdyby tak za rok w takiej Chelsea czy live wystrzelił?
@Womanizer: nie, w przypadku Walcotta to jest "strzelił na pustą, on inaczej nie potrafi" "gdyby był bramkarz na bramce to by w niego trafił". Zawsze coś
Sprzedaliby go pewnie do takiej Chelsea czy live ciesząc się że udało go się upchnąć do rywala a wg nich jest słaby. Gorzej gdyby tam wystrzelił. Ciekawe jakby wtedy zareagowali
@Simpllemann: na navasa nie będą narzekać bo nie grał w Arsenalu. Ox będzie tu krytykowany, bo to Kanonier, a przecież oni muszą na kogoś narzekać. Wypadło na OX'a. Narzekają na Theo, a on jakoś wtedy odplaca się golami
Bez kibicowania i wiary w największe cele i to że może się uda albo dużo poprawi to nie ma co w ogóle oglądać PL.
No chyba że się chce oglądać tylko dla rozrywki i pięknych akcji, ale tu są chyba tylko kibice konkretnych drużyn, więc oglądanie meczu bez posiadania drużyny ktora lepiej żeby wygrała/przegrała średnio wchodzi w gre
@Tevez: tylko ciekawe kiedy wróci. Trzeba nam porządnego zastępcy, bo jak późno wróci Santi to już nie będzie co ratować
@lays: o jaki program chodzi?
@Gracjanbuli: czy w ogóle zostanie w Arsenalu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Dewry: każdy by wolał