Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 83 z 170 (komentarze od 3281 do 3320):
@filo94: diabelska liczba komentarzy :D
No to zejdzie ozil, laca i bramall
@mutu95: Martinez- Bramall, Monreal, Kosa, Mertesacker- Nelson- Xkaka, Ramsey- Welbeck, Ozil, Walcott-Laca
a później
Ospina - Kola, Holding, Elneny, Bellerin-Coq, Willock- Iwobi, Laca, Ox-Giroud
Niedługo swoje oko Wenger skieruje na Siemaszkę
@mutu95: Sanchez miał wrócić w niedziele do treningów, ale jest chory, ale ile tak naprawde jest choroby w tej chorobie to nie wiadomo
@StanUsmanov: bielik jest kontuzjowany
@tomek_13: wg mnie to twoja "wiedza" opiera się wyłącznie na strzale i na tym że bardzo chcesz by tu zagrał
@tomek_13: czyli Twoje źródło nie takie dobre
@tomek_13: ale niedługo będziesz miał smuteczek :D
@KingOfLoyal: 4: Niles, Bramall, Willock i Nelson. Wg mnie to tylko ostatni powinien być w kadrze
@tomek_13: oni po tych transferach mają tyle kasy że nie muszą się martwić o kasę za zastępcę.
@tomek_13: czekam, bo nadal nie wierze w to twoje "zrodlo"
@tomek_13: juz sobie wyobrazam ta cisze jak lemar do nas nie dojdzie, a później wykrecanie sie ze nic takiego nie mówiłes
@KingOfLoyal: o tym że przejdzie do Monaco to już jakoś od jakiegoś czasu się mówiło i jak nie przeszedł tak dalej nie przechodzi
tylko Arsenal jest do tego zdolny. Czy city czy chelsea czekało az znajda sobie zastepcow dla Mendy, Bakayoko?
@lays: sami mozemy sobie wykluczyc transfer Lemara, bo bedziemy czekac az oni kogos sobie w jego miejsce kupia az nagle oni powiedza ze maja to gdzies i nici z transferu
@Simpllemann: 2 z 3 w tym sezonie
@KingOfLoyal: Wenger w ogóle sie nie ruszy
Miała być buźka a nie jakieś znaki zapytania
@Szebson: nie zdziwiłbym się gdyby sam to wymyślił żeby przedyskutować ????
@Womanizer: dodam tylko, że jeszcze niedawno mówiło się ze Lindgardem interesował/interesuje sie Wenger
@Argudo: tak mi się wydawało, bo coś takiego wcześniej widziałem podobnego i sie zastanawiałem czy może jakaś nowa oferta poszła
@Dominik11: kiedy wystosował? Z kiedy informacja?
@Ranczomen: u Wengera zawsze tak będzie
Wenger będzie nadal się ludzil że jest szansa na Lemara po czym Mahrez pójdzie do Romy, a Lemar zostanie w Monaco, a po Seri zgłosi się Live i tam przejdzie
@mistiqueAFC: problem widzą w tym że Mahrez zagrał bardzo dobry sezon kiedy Lisy wygrały ligę, a w następnym kiepsko i nie wiadomo jak zagra teraz
@Kyrtap: bo Wenger nie kupi ich 2 naraz. Kupi 1 albo 2. Oczywiście jeszcze zostaje bardzo prawdopodobna opcja, ze nikogo z nich nie kupi
miała swój klimat nieporównywalnie lepszy niz ta rok temu
@maniekuw: rzecz oczywista
A mi caly czas szkoda że w Canal + przed meczami PL nie puszczają już Kasabian-Fire
@Dewry: Przecież u nas jest tyle kontuzji, że to jest tylko kwestią czasu kiedy stałby się podstawowym obronca Arsenalu
no to wtedy szykowałaby się w Arsenalu niezła liczba na koncie stracone bramki i żółte kartki
Lista komentatorów i to jakie mecze będą pokazywać w 1 kolejce będzie udostępniane na tydzień przed rozpoczęciem sezonu?
Arsenal gra tylko z Benfica i Sevilla
@olej911: to też prawda
@Redzik: Może dlatego. że jest dla nich ważniejszy i bardziej go cenią niż Mendyego
Kto to jest Don Draper?
@SoulStorm: dobra, nie będę Ci odbierać niklej nadziei na to, choć szanse są małe. Tylko nie bądź później zawiedziony
@SoulStorm: zawsze tak jest. Totti chyba nie podpisywał 1 kontraktu z Romą tylko trochę ich było. Skoro Wenger chce tak długo pracować w Arsenalu to dlaczego nie podpisał na początku swojej przygody 1 kontraktu do końca życia? Bo mu się to nie opłaca. Zmienia się rynek piłkarski, nikt nie chciałby zarabiać tyle samo co na samym początku, a zwłaszcza przy tak mocnej zmianie jaka nastąpiła w świecie piłki nożnej. Jak pójdziesz do pracy(Jeśli jeszcze nie pracujesz) też będziesz chciał więcej zarabiać w późniejszym etapie niż na początku i na innych warunkach
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@filo94: diabelska liczba komentarzy :D