Komentarze użytkownika ZielonyLisc
Znaleziono 21961 komentarzy użytkownika ZielonyLisc.
Pokazuję stronę 538 z 550 (komentarze od 21481 do 21520):
Człowieku co ty pieprzysz. Jak sam raczyłeś napisać Giroud jest graczem solidnym i NIC WIĘCEJ. Nam potrzeba napastnika KOMPLETNEGO. Tak trudno to pojąć? Czy może trzeba młotek wyjąć i wbić to w banie.
Może nie podpisze hehe.
Prestiż wyrabia się dzięki sukcesom, których Arsenalowi brakuje jak tlenu!!
Od 2 lat poprawiasz swoją skuteczność i nic.
Chelsea.
thegunner4life
Amen.
Eeee tam pewno nie ma jakości.
Czy stanie się cud?
[*]
Albo Mahrez 8 a Xhaka 7.
kanapka
Na youtube coś tam znajdziesz.
#InArseneWeTrust
Leicester na mistrza!!!
Milik - Lewandowski lepszy
Wyobrażacie sobie duet Ozil - Lewandowski w Bayernie? Huhuhuhu
Na Ozila znajdzie się nowy pracodawca. I to prędko.
To się okaże ;p
Szczęście dopisuje lepszym.
arsenallord
Haha u nas higienistka zawsze dawała jakieś magiczne kropelki czy to na bul brzucha, głowy czy ręki ;p
Dlatego nie zdziwię się jeśli Mesut opuściłby Arsenal w tym roku.
''Nie mogę się również doczekać pracy pod okiem Arsene’a Wengera. Z naszych negocjacji jasno wyniknęło, że Klub ma ogromne ambicje''
Wypowiedź Mesuta z 2013 roku. Tylko gdzie są te ogromne ambicje? Nie widać ich ani ze strony zarządu, ani ze strony Wengera.
Wenger nie kupi Lukaku.
Sparku
Tak, specjalnie żebyś mógł dorzucić swoje 3 grosze :)
Trzeba zajarać ;]
Z fartem.
Sparku
Dlaczego? Sam Guardiola przyznał, że był chętny przejąć Arsenal.
Poza tym prędzej czy później Wenger i tak będzie musiał odejść więc scenariusz ten może ale nie musi się sprawdzić. Sztuką jest odejść w odpowiednim momencie. Moment ten już minął po zdobyciu drugi raz z rzędu FA Cup. Od tamtego czasu jest coraz gorzej.
Dominik
Mógłby ale nie musi. Poza tym United po odejściu Fergusona zatrudniło Moyesa. My mogliśmy Wengera zastąpić Kloppem lub Guardiolą.
lays
Z ciekawości.
Ciekaw jestem jakimi argumentami poprze swoje stanowisko AVP. Czekam. Niech nas przekona do przejścia na jasną stronę mocy.
sebastix
Nie wiem czy ci się zresetują hasła. Twój wybór :P
sebastix
A skąd masz internet? Netia?
sebastix
A nie masz żadnego przycisku na routerze on/off? Przykładowo możesz odłączyć i podłączyć router. Kto wie może to pomoże i chomikuj zacznie działać.
Zresetuj router.
Pozamiatać to trzeba będzie po Wengerze.
Wyjdź lepiej na powietrze.
W cieniu Wilshera? Jak Wilshere to jest pod kocem schowany i go nie widać.
Napastnika nie będzie. Nie ma co się łudzić.
thide
Tego nikt nie wie.
No co ty będzie jak zawsze
Ramsey - Wilshere
------Ozil-------
Theo-Giroud- Alexis
Z czego 3 panów złapie kontuzje, a Giroud znowu się zablokuje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No tak zapewne tym Wenger zasłużył sobie na bycie dożywotnym trenerem Arsenalu. Brak słów.