Komentarze użytkownika ZielonyLisc

Znaleziono 21961 komentarzy użytkownika ZielonyLisc.
Pokazuję stronę 538 z 550 (komentarze od 21481 do 21520):

No tak zapewne tym Wenger zasłużył sobie na bycie dożywotnym trenerem Arsenalu. Brak słów.

Komentowany temat: Giroud: Muszę poprawić swoją skuteczność 28.03.2016, 21:26

Człowieku co ty pieprzysz. Jak sam raczyłeś napisać Giroud jest graczem solidnym i NIC WIĘCEJ. Nam potrzeba napastnika KOMPLETNEGO. Tak trudno to pojąć? Czy może trzeba młotek wyjąć i wbić to w banie.

Komentowany temat: Morgan: Wenger otrzymał propozycję nowego kontraktu 28.03.2016, 21:16

Może nie podpisze hehe.

Prestiż wyrabia się dzięki sukcesom, których Arsenalowi brakuje jak tlenu!!

Komentowany temat: Giroud: Muszę poprawić swoją skuteczność 28.03.2016, 21:03

Od 2 lat poprawiasz swoją skuteczność i nic.

Komentowany temat: Lundh: Zlatan preferuje przeprowadzkę do Londynu 28.03.2016, 20:28

Chelsea.

thegunner4life
Amen.

Komentowany temat: Ibrahimović potwierdza zainteresowanie klubów PL 28.03.2016, 20:00

Eeee tam pewno nie ma jakości.

Czy stanie się cud?

[*]

Albo Mahrez 8 a Xhaka 7.

kanapka
Na youtube coś tam znajdziesz.

Komentowany temat: Domingos Quina w Arsenalu? 28.03.2016, 17:13

#InArseneWeTrust

Leicester na mistrza!!!

Milik - Lewandowski lepszy

Wyobrażacie sobie duet Ozil - Lewandowski w Bayernie? Huhuhuhu

Na Ozila znajdzie się nowy pracodawca. I to prędko.

To się okaże ;p

Szczęście dopisuje lepszym.

arsenallord

Haha u nas higienistka zawsze dawała jakieś magiczne kropelki czy to na bul brzucha, głowy czy ręki ;p

Dlatego nie zdziwię się jeśli Mesut opuściłby Arsenal w tym roku.

''Nie mogę się również doczekać pracy pod okiem Arsene’a Wengera. Z naszych negocjacji jasno wyniknęło, że Klub ma ogromne ambicje''

Wypowiedź Mesuta z 2013 roku. Tylko gdzie są te ogromne ambicje? Nie widać ich ani ze strony zarządu, ani ze strony Wengera.

Wenger nie kupi Lukaku.

Sparku
Tak, specjalnie żebyś mógł dorzucić swoje 3 grosze :)

Trzeba zajarać ;]
Z fartem.

Sparku
Dlaczego? Sam Guardiola przyznał, że był chętny przejąć Arsenal.

Poza tym prędzej czy później Wenger i tak będzie musiał odejść więc scenariusz ten może ale nie musi się sprawdzić. Sztuką jest odejść w odpowiednim momencie. Moment ten już minął po zdobyciu drugi raz z rzędu FA Cup. Od tamtego czasu jest coraz gorzej.

Dominik
Mógłby ale nie musi. Poza tym United po odejściu Fergusona zatrudniło Moyesa. My mogliśmy Wengera zastąpić Kloppem lub Guardiolą.

lays

Z ciekawości.

Ciekaw jestem jakimi argumentami poprze swoje stanowisko AVP. Czekam. Niech nas przekona do przejścia na jasną stronę mocy.

sebastix
Nie wiem czy ci się zresetują hasła. Twój wybór :P

sebastix
A skąd masz internet? Netia?

sebastix
A nie masz żadnego przycisku na routerze on/off? Przykładowo możesz odłączyć i podłączyć router. Kto wie może to pomoże i chomikuj zacznie działać.

Zresetuj router.

Pozamiatać to trzeba będzie po Wengerze.

Wyjdź lepiej na powietrze.

Komentowany temat: Hodgson: Dierowi dużo brakuje do Wilshere'a 27.03.2016, 11:57

W cieniu Wilshera? Jak Wilshere to jest pod kocem schowany i go nie widać.

Napastnika nie będzie. Nie ma co się łudzić.

thide

Tego nikt nie wie.

No co ty będzie jak zawsze
Ramsey - Wilshere
------Ozil-------
Theo-Giroud- Alexis

Z czego 3 panów złapie kontuzje, a Giroud znowu się zablokuje.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady