Kanonierzy w reprezentacjach: Gol Özila, dwie asysty Alexisa

Kanonierzy w reprezentacjach: Gol Özila, dwie asysty Alexisa 26.03.2016, 13:55, Dawid Wieczorek 2153 komentarzy

W ostatnich dniach kilkadziesiąt reprezentacji narodowych rozegrało mecze towarzyskie oraz spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2018.

W spotkaniach tych grali również Kanonierzy, a oto jak się zaprezentowali:

Laurent Koscielny, Olivier Giroud

Holandia 2-3 Francja, 25 marca

Giroud grał do 73. minuty, a w 13. minucie zdobył kolejną bramkę dla swojej reprezentacji (wideo). Koscielny rozegrał cały mecz.

Francja 4-2 Rosja, 29 marca

Giroud pojawił się na murawie w 79. minucie, zaś Koscielny całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Alex Iwobi

Iwobi wszedł na boisko w 82. minucie gry i tym samym zadebiutował w reprezentacji Nigerii w oficjalnym spotkaniu.

Iwobi pojawił się na boisku w 72. minucie meczu.

David Ospina

Boliwia 2-3 Kolumbia, 24 marca

Ospina rozegrał pełne 90 minut.

Kolumbia 3-1 Ekwador, 29 marca

Wojciech Szczęsny

Polska 1-0 Serbia, 23 marca

Szczęsny rozegrał drugą połowę spotkania.

Polska 5-0 Finlandia, 26 marca

Szczęsny cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Alexis

Chile 1-2 Argentyna, 24 marca

Alexis rozegrał pełne 90 minut na pozycji środkowego napastnika.

Wenezuela 1-4 Chile, 30 marca

Alexis rozegrał pełne 90 minut i zaliczył dwie asysty.

Hector Bellerin

Hiszpania U-21 0-3 Chorwacja U-21, 24 marca

Bellerin rozegrał pełne 90 minut.

Hiszpania U-21 1-0 Norwegia U-21, 28 marca

Serge Gnabry

Niemcy U-21 4-1 Wyspy Owcze U-21, 24 marca

Gnabry całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Rosja U-21 0-2 Niemcy U-21, 29 marca

Mesut Özil

Niemcy 2-3 Anglia, 26 marca

Özil rozegrał pełne 90 minut i zaliczył asystę przy trafieniu Toniego Kroosa.

Niemcy 4-1 Włochy, 29 marca

Özil rozegrał pełne 90 minut, a w 75. minucie zdobył bramkę z rzutu karnego (wideo).

Theo Walcott, Danny Welbeck

Welbeck grał do 71. minuty, natomiast Walcott całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Anglia 1-2 Holandia, 29 marca

Walcott wszedł na murawę w 59. minucie, zaś Welbeck cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Calum Chambers, Chuba Akpom, Isaac Hayden

Szwajcaria U-21 1-1 Anglia U-21, 26 marca

Chambers rozegrał pełne 90 minut na pozycji środkowego obrońcy. Gola na wagę remisu zdobył Chuba Akpom, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Hull City. Hayden nie wystąpił w tym spotkaniu.

Mecze TowarzyskieMistrzostwa Świata 2018Reprezentacje autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
simson16 komentarzy: 460901.04.2016, 20:38

własnie ogladam z synem Shreka na TVN i sa reklamy, a tam reklama Playa z Adamem Nawalka;D;D;D

thide komentarzy: 32389 newsów: 185201.04.2016, 20:11

może jakiś kanonierkowy cs?

macc komentarzy: 472801.04.2016, 20:07

"...kościół zaczął tracić poparcie PISu"

kamilo_oo komentarzy: 2356701.04.2016, 19:44

Dzisiaj na ławce Lecha, tylko 5 zawodników, a w tym 4 obrońców...

Mihex komentarzy: 2360401.04.2016, 19:37

Redzik
Spoko, dzisiaj 1 kwietnia Granit sobie jaja robi :V

praptak komentarzy: 876001.04.2016, 18:37

youtube.com/watch?v=iC37FWuC0kw

Z powodu tej zakonnicy która wydarła nos o habit kościół zaczął tracić poparcie PISu.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9201.04.2016, 18:36

Granit Xhaka on reports linking him to Arsenal: "I've seen the rumours, all I can say is it's nonsense."

grela komentarzy: 5701.04.2016, 18:08

Dzięki wielkie :) Pierwszy raz jadę na ten "kabaret" zobaczyć, dlatego wolałem zapytać

BarcArsenal komentarzy: 135301.04.2016, 18:07

mitmichael
No możliwe, ale nic mnie tak nie wlicza wlasnie jak takie 1:0 w wykonaniu drużyny którą trzeba gonić...

Panowie potrzebuję pilnej pomocy :)
a mianowicie mam na jutro 4 bilety na ekstraklape (termalilca - korona) i są to bilety imienne, czyli pesel itp, i jeden kumpel przed chwilą mi zadzwonił, że nie może jednak jechać i tu pytanie czy może ktoś inny wejść na ten bilet??

pierre_afc komentarzy: 1207101.04.2016, 15:51

@Fanatic - Nie będzie go w składzie (na rezerwie). Wenger powiedział, że przynajmniej jeszcze tydzień musi potrenować. Zapewne po tym czasie zagra z 45 minut w U21.

Fanatic komentarzy: 599101.04.2016, 15:48

Gunner

Przeciez mial i tak wrocic do treningów po meczach repek, ale zobaczymy jutro ;p

Fanatic komentarzy: 599101.04.2016, 15:43

Wilshere wrócił do treningów - szok normalnie i jednocześnie wspaniała wiadomość.

pierre_afc komentarzy: 1207101.04.2016, 15:30

Czytając z kartek więcej się pamięta niż z ekranu smartfona, ebooka, tabletu, kompa czy czego tam jeszcze.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 801.04.2016, 15:29

Gunner44,
myślę, że ani trochę. Jeśli osoba tak reaguje na gazetę, książki czyta na tablecie lub w ogóle ich nie czyta. Podzielam taką formę. Można odpocząć od pracy procesoru w głowie. Sam kupuję często dwutygodnik "Praca za granicą", ale dla samych informacji czy to o zmianach przepisów czy o minimalnej płacy w innych krajach. Może czasem regionalną. Bardziej dziwią mnie Ci, którzy dziwią takie widoki.

qba555 komentarzy: 797 newsów: 101.04.2016, 15:28

Gunner44
Przybij pionę, na tron tylko pisemka, a nie jakieś smartfony.

3rdpitch komentarzy: 452201.04.2016, 15:27

Gunner44

99% to raczej dziadki. Gdyby nie oni to musiałbyś się przerzucić na neta :)

Ashburton komentarzy: 449801.04.2016, 15:27

To jest dziwne, również z tego powodu że marnuje się w ten sposób drewno.

Mihex komentarzy: 2360401.04.2016, 15:15

lays
Ja wam jednak mówię, że to po prostu żart. Wilshere trolluje klub i na 1 kwietnia udaje, że akurat nie ma kontuzji.

lays komentarzy: 3987101.04.2016, 15:13

Są zdjecia z treningu, Wilshere biega i gra nawet w meczu XD

gettyimages.no/search/events/618058683?editorialproduct=arsenalfc

Mihex komentarzy: 2360401.04.2016, 15:05

Ja tam i nie wierzę :V Pewnie nas oszukują.

pierre_afc komentarzy: 1207101.04.2016, 15:05

@Mihex - Jack naprawdę zaczął trenować :) Wenger powiedział przecież, że Wilshere już trenuje z drużyną na pełnym obciążeniu :P

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 301.04.2016, 15:04

Mihex

ostatnio była mowa o tym, że zaczął trenować normalnie wiec chyba, nie taki prima aprilis.

Mihex komentarzy: 2360401.04.2016, 14:58

instagram.com/p/BDqGrl3Erpz/?taken-by=arsenal

Arsenal bawi się w April fools chyba, bo wrzucił zdjęcie Jacusia na boisku. Wszyscy wiedzą, że on nie biega.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492501.04.2016, 14:55

Mecz Bournemouth z City jest ciekawszy, bo goście są w kryzysie, przetrzebieni kontuzjami, a na dodatek na wyjazdach radzą sobie fatalnie. No a Wisienki w niezłej formie, zdecydowanie mogą powalczyć o zwycięstwo. Każdy wynik jest właściwie możliwy.

A Arsenal? Pewnie pykną Watford w małych rozmiarach. Ziew.

Ubolewam raczej nad meczem Aston Villi z Chelsea o 13:45. Pierwsi bez szans na utrzymanie, drudzy z minimalnymi na Ligę Europy. Na dodatek porywającego futbolu żadna z ekip nie gra.

macc komentarzy: 472801.04.2016, 14:41

Tak obiektywnie patrząc to najciekawiej z tych meczy o 16 zapowiada się pojedynek Kanarków ze Srokami.

Dawid04111 komentarzy: 13295 newsów: 1401.04.2016, 14:36

To nie endrju, to jego wujek. Pisze prace na temat anonimowości w internecie.

kamilo_oo komentarzy: 2356701.04.2016, 14:25

Może przeprowadza kolejne badania, bo w końcu to analityk internetowy :)

Hubertus888 komentarzy: 367401.04.2016, 13:54

Działacze Tottenham Hotspur są zainteresowani sprowadzeniem do klubu Lassany Diarry. Do transferu może dojść po zakończeniu bieżących rozgrywek.

31-letni pomocnik jest aktualnie zawodnikiem Olympique Maryslia, a jego kontrakt z francuskim zespołem wygaśnie 30 czerwca 2019 roku.

Diarra trafił na Stade Velodrome w lipcu ubiegłego roku. Wcześniej grał w takich klubach jak: Lokomotiw Moskwa, Anży Machaczkała, Real Madryt, Portsmouth FC, Arsenal FC, Chelsea FC oraz Le Havre AC.

Defensywny pomocnik rozegrał w tym sezonie łącznie 28 spotkań w barwach OM. Zdobył w nich jedną bramkę. Według doniesień mediów, dzięki dobrej dyspozycji jego osobą zainteresowany jest nie tylko Tottenham Hotspur, ale również Inter Mediolan i Juventus FC.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 801.04.2016, 13:36

Marcinafc93,
leci mecz Bournemouth - City.

mizio komentarzy: 64701.04.2016, 13:35

Ze strony Arsenalu:
- Rosicky i Wilshere wrócili do pełnych treningów :)
- Cazorla potrzebuje jeszcze kilku tygodni :( Arsene ma nadzieje, że jeszcze zagra w tym sezonie...

fabsFan

Może dlatego,że programowania nie nauczysz się na studiach ;p Oni Cię tam tylko wprowadzą w ten temat ,a reszta zależy od człowieka ;p

mitmichael komentarzy: 4924301.04.2016, 13:07

Dodajcie dzisiaj mecze do typera

FabsFAN komentarzy: 25236 newsów: 301.04.2016, 12:48

mizio
Nie wiem czy studiowanie, ale umiejetnosci informatyczne sa uzyteczne. Chlopak mojej kuzynki dostal prace w Leeds i naprawde fajnie zarabia, a studiow informatycznych nie skonczyl ;p

pierre_afc komentarzy: 1207101.04.2016, 12:42

@FabsFAN - Przynajmniej można być pewnym, że jakieś nowe nazwiska pojawią się w AFC biorąc pod uwagę zawodników którzy odejdą oraz narastającą presję związaną ze średnimi wynikami Kanonierów :P