Komentarze użytkownika adaminho77
Znaleziono 3353 komentarzy użytkownika adaminho77.
Pokazuję stronę 54 z 84 (komentarze od 2121 do 2160):
"Kocham Arsenal" - Jak to pięknie brzmi. :) Lansbury jest bardzo dobrze rokującym na przyszłość zawodnikiem. Jednak lepiej byłoby dla niego, tak jak sam podkreśla, by pozostał w Watfordzie do końca sezonu. O wszystkim jednak zadecyduje Arsene, jeśli zdecyduje, że da jeszcze w tym sezonie jakąś szansę Henri'emu , to zdecyduje o jego powrocie. Lepiej jednak dla niego by jego(Lansbury'ego) słowa się potwierdziły. Wcześniej świetnie prezentował się w Scounthorpe United, teraz w Watfordzie. Pnie się coraz wyżej. :) Oby tak dalej.
Dokładnie Arsene. :) Kto sadził, że Nasri'ego można ustawić defensywnie chyba jest jakiś niepoważny. :P
No to pora na Traore.
Bez szans. Dudu jest nasz. :)
Oby grał tak jak na początku sezonu, a będzie bardzo dobrze. :) Co do bramki - świetnie zamknął akcję.
Dareek-->Racja.
Eh. :/ A w tym sezonie zapowiadało się tak pięknie - Robin bez kontuzji, a tu masz. :/ Oby Dudu godnie go zastąpił. Szybkiej rehabilitacji Robin.
Też sądzę, że Ramsey będzie w przyszłości kapitanem reprezentacji Walii. Już teraz w meczach reprezentacyjnych gra świetnie, a to dopiero początek. ;)
Baksio-->Właśnie. :/?
To już jest żenujące. Wszyscy w Barcelonie chcą Cesc'a. :/
Jasper-->Nie za bardzo taka wymiana, bo ostatnio bardzo dobrze w naszych barwach prezentował się Song i bez sensu byłoby, gdyby Toure miał u nas grzać. :D
Świetnie. :) Cieszy forma Eduardo, bo podczas kontuzji Van Persie'go, to na nim powinna spoczywać odpowiedzialność strzelania bramek. Powodzenia Dudu. :)
Znowu reprezentacja i znowu kontuzja. :/
Merida i Vela niech podpiszą i będzie pięknie. :)
Kolejny świetny zawodnik przywiązany do Arsenalu. :)
wschowiak-->Dokładnie.
Great! ;) Rzeczywiście w reprezentacji gra bardzo dobrze. Niestety powiedzmy sobie szczerze - nie przekłada się to na grę w Arsenalu. Jednak jeszcze wierzę w naszego Bendtusia. Miejmy nadzieję, że chłopak kiedyś zacznie grać na miarę oczekiwań tak wielkiego klubu jakim jest Arsenal. :)
Zasłużone zwycięstwo. :) Ładna bramka Cesca na 2:0 - zjechał 2-3, zwiódł Gomesa i gol. Cieszy również skuteczność Van Persiego. Ogólnie wszystko na plus. :)
Zapowiada się bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. Jednak nie wątpię w nasze zwycięstwo. Moje typy to: 2:0 lub 2:1. GO GO GUNNERS!!!
Jednak broni Mannone. Też liczę na pewny występ. :)
Moim zdaniem wygramy 2:0. Przewiduję, że bramki strzelą Van Persie i Eboue. Mam nadzieję, że Almunia będzie bronił pewnie i zachowa czyste konto. GO GO GUNNERS!!!
Zapowiada się fajny meczyk. :)
Typuję 2:0, a optymistycznie 4:0.
Świetne korki. :)
A co do reklamy - Cesc zrobił fajną minę, gdy popatrzył na Bendtnera. :D
Ciekawy meczyk. :) Typuję nasze zwycięstwo 3:1.
Śmieszna historia. :)
Ma rację. :)
Bardzo ładna bramka. :) Widać, że Aaron jest w formie. :)
Ten przepis już od samego początku jest bez sensu. Strzeli się piękną bramkę i nie ma takiej siły, która by przeszkodziła w zdjęciu koszulki. Po prostu radość ze strzelenia bramki. Po to jest piłka, by cieszyć, a nie żeby za okazywanie radości karać żółtą kartką.
Ja widziałbym to tak:
1. Arsenal
2. Real Madryt
3. VfB Stuttgart
4. Debreczyn VSC
Taka grupa byłaby dobra. Stuttgart i Debreczyn spokojnie do pokonania, a i jeszcze Realowi można by pokazać, że nazwiska nie grają. :)
Cieszy pewne zwycięstwo. :)
Tak myślałem, że zwyciężymy 2:0. :) Ważne zwycięstwo. :)
Brak mi słów. Było pięknie. :)
Wszystko nam w tym meczu wychodziło. Oby tak dalej. :)
Numery powinno się zmieniać na niższe, ale Bendtner jest chyba jakiś dziwny. :P
"Wybrałem 52, ponieważ jest to dla mnie osobiście wyjątkowa liczba i wierzę, że przyniesie mi szczęście."
Przekonamy się o tym w nadchodzącym sezonie. Oby tak się stało Nicklas. Bardzo Ci tego życzę. :)
Ale głupota. :P
A na poważnie Bendtner wziął ten numer, bo chce być 2 razy lepszy. ;) Z 26 wymiatał, a co będzie teraz. :D
100 lat i Wszystkiego Najlepszego Prawdziwy Kanonierze. :) Oby kontuzje Cię omijały i Bramki przez Ciebie strzelane kibice Kanonierów często widywali. :)
Może po transferze Vermaelena (w którym Wenger pokłada ogromne nadzieje) bał się o miejsce w wyjściowym składzie.
Vpr-->Podzielam Twoje zdanie. Gdyby Toure został kapitanem (za czym byłem już przed mianowaniem Fabregasa) raczej by nie odszedł, bo będąc kapitanem na pewno miałby wrażenie, że może jeszcze pomóc drużynie.
Cieszy zwycięstwo i dobrze wytypowałem wynik spotkania. :)
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. :)
I bardzo dobrze. :)
Widziałem jeszcze za czasów wypożyczenia do Falkirk kilka występów Krula (nie podoba mi się te nazwisko, bo w języku Polskim występuje w nim błąd ortograficzny. ;) No, ale mniejsza.) między innymi w meczu z Celtikiem i widać było, że jest to bardzo ambitny bramkarz. Jednak w Newcastle nie pograł i był ciągle wypożyczany. U nas też zapewne by nic nie zwojował, a poza tym nie potrzebny nam nowy bramkarz. Fabiański jest ambitny i przyszłościowy, a kupno nowego bramkarza tylko po to, aby walczył o miejsce na ławce rezerwowych jest co najmniej bez sensu. Kiedyś też podobno interesowaliśmy się obiecującym Holenderskim bramkarzem, bodajże Velthuizenem z Vistesse i nic z tego nie wyszło. Wygląda na to, że są to kolejne plotki.
Nie widział już perspektyw w Arsenalu, więc odszedł. Nie dziwię się, jak Wenger będzie tak "wzmacniał" zespół, to nawet nie będziemy mieli szans powalczyć o mistrzostwo. Bo o to powinniśmy walczyć, a nie tylko o 'big four'.
Szanuję Toure, w przeciwieństwie do Adebayora, za to co zrobił i jak ważny był dla niego przez te kilka długich lat Arsenal. Jednak oczywiście powodzenia mu tam (w City) nie życzę, bo to psujący futbolowy świat zespół.
Kanonierka15-->Toure przez początkowe parę sezonów grał u nas właśnie z numerem '28' na plecach. Dopiero po jakimś czasie zdecydował się zamienić '28' na '5'. Wtedy też Fabregas zamienił '15' na '4' (po Vieirze).
DawidAFC-->iraqgoals.net/ch4.html
O pozycji defensywnego pomocnika nawet już nie wspominam. :/
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Sory za trochę nieskładny komentarz. *