Komentarze użytkownika arsenal159

Znaleziono 17023 komentarzy użytkownika arsenal159.
Pokazuję stronę 1 z 426 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 20.06.2021, 01:33

@Rynkos7: Otóż to, wóz z węglem troche. Przyjęcie, od razu próba położenia się i wywalczenia faulu. W odbiorze zbyt wolny, zbyt wiele fauli i kartek.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 20.06.2021, 01:23

@FabsFAN napisał: "Dramatyczni sa ci widzowie dzwoniacy do Kanalu Sportowego."

Ta generalnie mecz im się podobał, fajny był i tyle wnieśli do programu xD

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 20.06.2021, 00:27

Kowal daje "1" Zielowi za ten występ XD Chłop się elegancko podsumował sam.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:39

Jordi Alba MOTM xD

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:35

Kowal jaki nadąsany siedzi, smutny, że Polacy nie przegrali.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:34

W meczu Anglii ze Szkocją też Sterlingowi bodajże Robertson stanął na stope

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:30

@DexteR_000 napisał: "HAHAHA Kowalowi nakazuje chat przepraszac a sie zastawia ;d"

#kowalprzeproś XDDD

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:26

@XandeR napisał: "Przy tym faulu co był karny to dobrze ze nie było czerwieni, mega debilne wejście"

Przecież to praktycznie taka sama sytuacja jak Alaby z Holandią. Gdzież za taki faul czerwoną kartkę xD

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:23

@TlicTlac napisał: "Dalibyście sobie już siana z narzekaniem na Szczęsnego, gość dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz, a tu znowu malkontenci się odzywają ..."

Sami bramkarscy eksperci tutaj, a 3/4 strony uważa, że Leno to świetny bramkarz XD

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:21

@MarkOvermars napisał: "Leno to też dobry bramkarz ale żaden z nich to światowa czołówka ;)"

No z tą różnicą, że Wojtek gra w topowym klubie :)

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:17

@FabsFAN: Pardon :D

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:16

@MarkOvermars napisał: "Ty tak serio? Szczęsny nic się nie zmienił, popełnia masę błędów i mamy szczęście że wciąż liczymy się w tym turnieju

Fabiański pewniejszy zdecydowanie. W tym przypadku gra nazwisko"


Tak, tak na serio. Szczęsny to dobry bramkarz.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:06

Szczena to profesor przy Leno

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 23:06

@FabsFAN: o teraz Hiszpania slabiutka kumpel? xdd Oby tylko nie docenic walki i remisu Polakow?

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 22:51

@Marcinafc93: przeciez ze Slowacja szczegolnie w drugiej polowie od poczatku grali dobrze. Za ta porazke moga podziekowac Krychowiakowi

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 22:44

O tu juz widze bez zmian, Szczesny teraz ratuje i w poprzedniej tez ratowal, bo to Beres podbil pilke noga nad nim. Zastanowcie sie niektorzy zanim cokolwiek tu napiszecie.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 19.06.2021, 22:01

@majkel_majkel napisał: "Jakim cudem nie było Karnego dla nas? Miękki, ale czytelny"

Bo nawet im sie nie chciało na VAR spojrzeć, żenada.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 18.06.2021, 17:39

Jak zagrają trójką z tyłu z Beresiem jako ten 3 ŚO to czarno to widze, jeżeli zagrają klasycznie czterema to jest nadzieja. Oni w ogóle nie ogarniają tego ustawienia z wahadlowymi.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 18.06.2021, 17:03

Swoja drogą tam w tej 95 minucie nie było ręki u Szwedów w polu karnym?

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 18.06.2021, 17:03

Szkoda tego karnego dla Szwedów.. Jakby Słowacy dowieźli remis to nawet niezła by była sytuacja :D

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 17.06.2021, 22:50

@Ech0z: Gratulacje :D

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 17.06.2021, 22:41

@Ech0z napisał: "uro daje zarobić wczoraj 400 dzisiaj 800 a inwestycja tylko 100zl :D"

Co obstawiałeś? :D

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 17.06.2021, 22:22

@NineBiteWolf: Na środku obrony gra z konieczności i wiadomo to od dawna. W Bayernie zawsze wypowiadał się, że on najbardziej chciałby grać na środku pomocy.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 17.06.2021, 21:57

@NineBiteWolf napisał: "Alaba zrobił błąd w stylu napastnika, który pod własne pole karne cofa się raz na 10 meczów. Interesujące jak na gościa, który ponoć preferuje grę na środku obrony."

Alaba preferuje grę na środku obrony?

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 17.06.2021, 12:11

@Reamoner: Serio myślisz, że zapłaciliby za gościa blisko 50 mln, żeby grał na prawej obronie, mimo że jest środkowym obrońcą? XDDD

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 15.06.2021, 00:33

@Slaviola: Jak nie oglądałeś sobie serialu o Carlosie Tevezie to polecam obejrzeć :P Tam też fajnie pokazane jak to tam wygląda w biednych dzielnicach.

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 15.06.2021, 00:15

@TheBestGooner: No tak pewnie uważał każdy, ale jakie to ma teraz znaczenie. Wuja już nie trenuje i jest Sousa.

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 15.06.2021, 00:11

@Spejsik: Mam z tego samego beke xD Cała ta reszta ze Panem Stanowskim na czele. Ale to normalka, że tu się tylko narzeka i każdy jest ekspertem w każdej dziedzinie xD Jeszcze tydzien albo dwa temu jak się ogladało łączy nas piłkę to komentarze: Uuu widać warsztat trenerski Sousy, widać, że piłkarze go słuchają, nie to co Wuja.

Dzisiaj dzień meczu i jakże odmienne zdania XD Kanał Sportowy - pierwsi którzy zwalniani Wuja, teraz raptem z Brzęczkiem byłoby lepiej.

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 23:55

@Jacek1s napisał: "Boniek stwierdził, że na porażkę nie zaslugiwaliśmy xd"

No bo oczywiście, że nie zasługiwali na porażkę.

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 22:27

@arsenallord napisał: "Ale tak szczerze kto za Krychowiaka? Nie ma kogo dać. Klich w kadrze to parodia. Makabryczne drewno."

A co Ci nie pasowało w grze Klicha? XDD

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 21:45

@Barney napisał: "I co z tego nadal polska przy nas to mrowki taka prawda , jak mizna sie zniw tak skompromitowac"

Co do kompromitacji to chyba nie powinieneś mieć problemu będąc fanem Arsenalu. Czy tego chcesz czy nie, Polska jest blizej wyjścia z grupy niż Arsenal wrócenia na "salony" xDDD

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 21:34

@Barney napisał: "Ale pierdzielisz glupoty Polska to takie przegrywy ,ze Arsenal przy nich to bogowie.
Przynajmnoej co sezon jest Fa cup lub tarcza"


Tak, tak. Tacy Bogowie, że co sezon czytam tu, że kupujemy tylko dwóch, trzech piłkarzy i walka o mistrza, hehe ;)

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 21:23

@triumphst666 napisał: "Nawet jeśli Sousa chciał zrobić jakąś zasłonę dymną, to raczej zadziałała na oczy jego własnych zawodników. No geniuszem nie jest na pewno, bo i w 11 graliśmy bardzo słabo, oprócz paru dziewiczych zrywów."

Przecież początek meczu Polacy praktycznie cały czas prowadzili gre, do kartki Krychowiaka Słowacy praktycznie nie wychodzili z własnej połowy xD

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 21:20

@Paul77 napisał: "Nie zamierzam już więcej reprezentacji Polski oglądać w najbliższym czasie. A kilka lat to odpuściłem.
Jedynie tak jak Piska ktoś z Was, takiego gościa jak Skriniar bym w Arsenalu widział. Milinkowic-Savic i można myśleć o powrocie na salony, a nie pół środki."


Mówisz, że nie wierzysz już w reprezentacje Polski i wolisz oglądać Arsenal i że Skriniar i Milinkovic-Savic i Arsenal wraca na salony xD Sorry ale już chyba prędzej mozna wierzyć w wyjście z grupy kadry niż jakieś wracanie na salony przez Arsenal xD

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 21:18

@D14: +1 byku :D Nie pierwszy raz do Twojego komentarza.

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 20:51

@Moegi14 napisał: "Leno przynajmniej sie nie zblazni na Euro bo nie zagra xDDDDD"

Bingo xD

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 20:43

@Moegi14: Ty z takim avatarem i piszesz komuś o zmianie avataru, bo ma miernote? XDDD

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 20:41

@Jack_Herrer napisał: "Xhaka to taki Krychowiak Arsenalu. Dobrze, że leci..."

Tylko że Xhaka akurat w reprze gra dość dobrze :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 20:39

@Moegi14: Tak, tak... Wina Szczęsnego, że Krychowiak wyleciał z czerwoną i że wiecznie jakieś wymówki. Bramkarz to ostatnia pozycja, którą trzeba się czepiać w tej drużynie. To samo było z płaczem i lamentem, że Fabiana trzeba było na karne zmienić mając zmiane na Euro 2016, bo on nie umie bronić karnych.

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 20:33

Stanowskiego to się słuchać nie da xD Ten obwinia Szczęsnego, że Polacy przegrali xD

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38275686
2. Manchester United382111674
3. Liverpool38209969
4. Chelsea381910967
5. Leicester382061266
6. West Ham381981165
7. Tottenham381881262
8. Arsenal381871361
9. Leeds381851559
10. Everton381781359
11. Aston Villa381671555
12. Newcastle381291745
13. Wolves381291745
14. Crystal Palace381281844
15. Southampton381271943
16. Brighton389141541
17. Burnley381091939
18. Fulham385132028
19. West Brom385112226
20. Sheffield Utd38722923
Fuksiarz.pl
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2314
Mohamed Salah225
Bruno Fernandes1812
Son Heung-Min1710
P. Bamford167
D. Calvert-Lewin160
O. Watkins145
J. Vardy139
İ. Gündoğan132
A. Lacazette132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.14
Gracz maja wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
8.04
Gracz maja wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl