Komentarze użytkownika arsenal159

Znaleziono 17186 komentarzy użytkownika arsenal159.
Pokazuję stronę 1 z 430 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Crystal Palace vs Arsenal 21.08.2023, 20:00

@Elastico07: Pewnie gdyby wrócił Zinchenko, a Timber byłby do dyspozycji, to obrona byłaby Timber-White-Saliba-Zina. Kwestia jak wtedy wyglądałaby pomoc. Arteta też ma do dyspozycji dwóch klasowych SPD, z czego jeden kosztował 100 milionów, więc to też nie jest tak prosto w składzie upchać. Rice może i dałby rade na pozycji Xhaki, ale najlepszy jest ewidentnie w odbiorze. Partey może nie ma za bardzo szybkosci na bocznego obrońce, ale skoro Arteta tak go ustawia, to na pewno ma ku temu powody.

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Crystal Palace vs Arsenal 21.08.2023, 19:53

Arteta po prostu lubi stoperów dobrze grających piłką i pewnie o to chodzi. Gabriel dobrze broni, ale z piłką przy nodze nie jest wybitny.

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Crystal Palace vs Arsenal 21.08.2023, 14:04

@Ech0z: akurat tak nie uważam, bo androidów miałem całą masę i bez podjazdu o samą pracę telefonu :P

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Crystal Palace vs Arsenal 21.08.2023, 12:59

Hej. Orientuje sie ktoś jak to jest z iphonami? We wrzesniu chyba ma wyjść 15. Teraz jest w sumie w promocji w media expercie bardzo dobra cena 14, bo kosztuje 3999. Czy oni obnizaja specjalnie cene 14, żeby we wrzesniu na premiere 15 ja wycofac i podniesc cene np 13? Czy o co w tym chodzi?

No nareszcie jakaś zmiana składu. Fajnie, że Arteta spróbuje innego wariantu na ataku.

Komentowany temat: Everton zaskakuje i wygrywa z Arsenalem 1-0 04.02.2023, 15:30

@Reamoner: A kto niby zagrał dobrze? xDD

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 31.01.2023, 13:33

@Marzag: Daj spokój, nie walcz z nimi :D On Cie pyta co zrobisz, jak Jorginho przewali nam majstra, majac na pozycje Parteya tylko Lokonge. Niestety ale z takim SPD jak Lokonga latajacym po boisku wszedzie, tylko nie tam gdzie powinien ustawiać sie środkowy defensywny pomocnik to meczów sie nie wygra. Jorginho to po prostu odciążenie Parteya, który odpukać na szczescie na razie nie łapie kontuzji. A tu przeżywają jakby przyszedł gość blokujący transfery letnie i wchodzacy do pierwszego składu.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 21:02

Nie panikujcie, chyba każdemu z Nas Arteta udowodnił, że wie co robi. Nawet jak ściągną Jorginho, to gość, co poniżej pewnego poziomu nie zagra, ograny na tej pozycji i w tej lidze. Lokonga jako jedyne zastępstwo za Parteya to byłoby samobójstwo. A to musi być ten sezon mistrzowski. Jak nie sprowadzą Caicedo, to po prostu pewnie uznali, że ten gość nie jest tego wart. Znając życie latem przyjdzie Rice i kto wie czy nie Tielemans za free.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 27.01.2023, 23:28

@Catalonczyk napisał: "TO NIESAMOWITA WIADOMOŚĆ"

TEGO NIKT SIE NIE SPODZIEWAŁ!

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 27.01.2023, 23:19

@sebastix11: Jest, trzecie zdjęcie bo pierwsze dwa ma podpięte. Dziękuje kibicom, klubowi za szanse, ale chciałby zostać najdrożej sprzedanym piłkarzem w historii klubu i chciałby skorzystać z tej szansy :P

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 21:54

Bardzo lubię Gabiego, ale Trossard wyrasta na gościa do pierwszego składu. Lepszy drybling, nie bazuje tylko na głowie w ziemie i sprincie, do tego strzały lewą i prawą nogą..

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 17:02

Czyli jak jest oferta i negocjacje o Caicedo. To on na bank tu nie przyjdzie :D Ciekawe skoro tak, kogo kupią do środka :D

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 16:34

@Embix: a może po prostu Arteta chce sobie rotować obroną jak Pep? I mieć zastępcę dla Gabriela. Czego wy wszystko widzicie w ciemnych barwach. Nie mówię, że od buta ma zdejmować Gabriela, gdy ten gra dobrze. Ale chyba logiczne, że życzę Polakowi jak najlepiej, i jeżeli obaj graliby dobrze to byłbym za Kiwiorem. Nie widze w tym nic dziwnego. Gabriel też przychodził ze słabszej ligi jako po prostu solidny lewonożny stoper, kto wie czy pod okiem Artety tak samo nie rozwinie sie Kiwior. Ryzyko jest zawsze, ze ktos nie wypali.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 16:14

@kylo100: no a co miałbym płakać, źe Polak będzie grał w pierwszym składzie Arsenalu? Życze mu jak najlepiej i to chyba logiczne..

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 16:11

Ponownie*

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 16:10

To jest informacja dnia, jak można sie z tego nie cieszyć :D Obyś Kubuś wygryzł Gabriela i mamy polski akcent w Arsenalu podobnie. Mikel stawiaj na niego jak najczesciej!

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 12:28

Niech kupują tego Rice’a, odpukać wyleci Partey i o mistrzostwie można tylko pomarzyć. Kto za niego zagra? Xhaka albo Lokonga? W dodatku, że Arteta praktycznie nie dokonuje zmian.

@Oldgunner3 napisał: "No i lipa.Cóż,wszystkiego wygrać nie można;szkoda,że u siebie i bez gola.Może dla odmiany lepiej będzie na WHL.Ten mecz pokazał jak trudno grać bez wartościowych zmienników."

Ale czego trudno? Przecież wszystko funkcjonowało bardzo dobrze. Cisnęli pod sam koniec, że to jakiś cud, że nic nie wpadło. A jeszcze sędzia po prostu żenujący występ.

Co to jest za sędzia XD Przecież jakby było w drugą stronę ze szczęsciem Arsenalu, to na 100% karniak. No bez przesady. Sędzia wydygany cały mecz.

Thiago Sylwia XDD Szpaku w formie jak zawsze.

@djmacius napisał: "Takehiro na ławce w meczu z Niemcami :( pewnie pokłosie problemów ze zdrowiem."

Właśnie miałem pytać czy coś wiadomo o jego urazie. Przecież on chyba z taką formą powinien być tam pewniaczkiem.

A wystarczyło wystawić Salibe..

ten bramkarz to jeden z gorszych jakich w życiu widziałem xD

Siemanko, zamawiał ktoś z Was może coś z zagranicznego amazona? Widzę, że w dobrej cenie jest Iphone 13. Nie ma problemów z zamówieniem i gwarancją w PL? Orientuje się ktoś może?

A tu trenejro zaskoczy wszystkich i w obronie zagra Kiwior z Wieteską, a na SPD jedyny słuszny wybór Krystian Bielik.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z Brighton 1-3 i odpada z EFL Cup 10.11.2022, 15:40

Najlepszy stoper reprezentacji Anglii to prawy obrońca Arsenalu - Ben White. Jak on nie będzie zaczynał każdego meczu w podstawie, to się mega zdziwie. To praktycznie najpewniejszy punkt drużyny obecnego lidera Premier League.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal wygrywa swoją grupę w LE! 05.11.2022, 16:52

Jak City zgubi punkty, to Arsenal na bank jutro przepierdzieli xD

Komentowany temat: Piękna odpowiedź Kanonierów! Gromimy Nottingham 5:0! 30.10.2022, 16:45

Strzeli sobie z Chelsea i też będzie git

Komentowany temat: Piękna odpowiedź Kanonierów! Gromimy Nottingham 5:0! 30.10.2022, 16:17

O kurła, jop twoja mać Joker.. TEJ MASZYNY JUŻ NIC NIE ZATRZYMA!!!!!11!!!

Mogł dać szansę Marquinhosowi, chociaż troche przebojowości by wrzucił na to skrzydło.

Komentowany temat: Wyszarpane punkty na Elland Road, Leeds 0-1 Arsenal 16.10.2022, 22:02

Jak myślicie, Arteta pozostanie przy tej obronie, czy przesunie Bena na środek za Gabriela?

Komentowany temat: Nie oddać fotela lidera: Leeds vs Arsenal 16.10.2022, 15:13

Pewnie przełożą XDD

Komentowany temat: Potter nowym menedżerem Chelsea 09.09.2022, 09:14

@Jack_Herrer: ale suchutko xD

Komentowany temat: Oficjalnie: Bellerin dołącza do Barcelony 02.09.2022, 17:20

@praptak: u mnie było wszystko git, lekarz sprawdził bez problemu żadnego

Komentowany temat: Oficjalnie: Bellerin dołącza do Barcelony 02.09.2022, 17:14

@praptak: Dlaczego nie można? :P Ja miałem i używałem xD

Komentowany temat: Oficjalnie: Bellerin dołącza do Barcelony 02.09.2022, 14:56

Zaraz się okaże, że na United wyjdzie w podstawie Turner na bramce, na lewej obronie Tierney a na SPD Lokonga :D Co za kombo.

Lepiej niech przyjdzie ten Douglas, bo jestem ciekaw co o nim napisze imprecis. Światowy top w odbiorze, światowy top w dośrodkowaniach.

Ale bedzie brazylijski skład w Arsenalu, jeszcze tylko Neymar na skrzydlo i Luiz na SPD..

@havoc: a czy w ostatnim czasie jakikolwiek pilkarz z Arsenalu odszedł za hajs? XD Na pewno poszedł tam za free :D

@havoc: Piotrek95 ci powie, jaki skrzydlowy jest warty uwagi i w kogo warto zainwestować

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com link link 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29