Komentarze użytkownika bobslej22

Znaleziono 10760 komentarzy użytkownika bobslej22.
Pokazuję stronę 183 z 269 (komentarze od 7281 do 7320):

Komentowany temat: Dwa oblicza Arsenalu i remis na St Mary's Stadium! 28.01.2014, 21:51

Nacho " do tyłu " Monreal

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:36

Jak na moje to Arteta robi wypad za niego OX . Giroud wypad za niego Benio i Monreal też niech zejdzie bo stracimy więcej bramek.

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:34

Sorry za przekleństwo ale nie ogarniam.

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:34

****... rzuciłem palenie w maju. Chyba wymiękne i pójde bo juz nie daje rady.

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:31

Monreal...

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:29

Wenger nie robi zmian w przerwie :)

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:27

Trzeba strzelic do przerwy.

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:26

To zwalnianie przez Monreala jest straszne. Albo traci albo zwalnia albo wybija na oślep

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:22

Monreal jest najgorszy na boisku . Zesrany jest .

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:16

Monreal niech lepiej zejdzie bo to jest masakra co z nim robią . Do tego wybija piłkę na oślep.

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:16

Monreal niech lepiej zejdzie bo to jest masakra co z nim robią . Do tego wybija piłkę na oślep.

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 21:04

Powoli Święci tracą dokładnośc . Obstawiam że w przeciągu 15 min strzelimy bramkę :)

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 20:57

Spokojnie . Ludzie Święci się zmęczą i wtedy ich ukłujemy.

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 20:49

Juz widzę że będzie ciężko.

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 20:35

Nie polecam żadnej Xperii :) Wybaczcie jak dla mnie Chinczyki wymiatają :) Polecam ZTE v987 . Najlepszy telefon jaki do tej pory miałem .

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 20:32

Ostatnia przegrana czytaj pierwsza :P

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 20:31

Jak zawsze przed meczem z każdym przeciwnikiem boje się i stresuje jak przed maturą . Mam nadzieje że jak na maturze ten strach będzie niepotrzebny i wszystko pójdzie dobrze :P Wiecie chyba każdy z nas czeka na małą wtopkę . Jak na razie przegrywaliśmy tylko z Menczesterami. Z City to chyba za bardzo się odkryliśmy i poszły petardy no i brak skuteczności bo mecz mógł wyglądać inaczej. Z mułami to tak jak niżej po farcie bo bylismy lepsi . Ostatnia przegrana z A.Villa to chyba mega kac chłopaków bo do dziś nie mogę zrozumieć dlaczego tak fatalnie przegrany mecz był początkiem tak dobrej gry . Dziś czuję że stracimy punkty bo środek z Arteta i Flaminim może okazac się tak jak niżej za mało kreatywny. No nic pozostaje liczyć na geniusz Oezila i gwiazdorski popis Giroud. Jak nie pójdzie to zapraszamy Jokera Poldiego i może będzie dobrze :) COYG !!!

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 20:23


mateARS>>> Tej ale pisz składnie bo troszkę sens zdania zmieniłeś :P

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 20:13

United na bank wygra ten mecz i obstawiam że Mata im w tym pomoże. Nie pamiętacie że jak grał RVP to leciał im fuks za fuksem...

Komentowany temat: Mecz o ważne trzy punkty: Southampton - Arsenal 28.01.2014, 12:03

Dziś liczę na remis KFC - City i na niespodziankę w meczy CHelsea - WHU. O to drugie będzie zdecydowanie trudniej no ale podobno derby rządzą się własnymi prawami a gra CHelsea nie przekonuje. MUR za MOUR i może uciułają 1 pkt ;) Marzenia .

Komentowany temat: Wenger o kontrakcie Sagny i sporach w drużynie 28.01.2014, 07:40

Pewni Sagna chce kontrakt na 3 lata . Władze chcę mu dać na rok . Sagna nie czuje się w ten sposób doceniony ( wcale się nie dziwie ) i odejdzie tam gdzie dadzą mu grubą kasę bo na eme mu się przydadzą . Kierunek Monaco lub Paryż . Tak moim zdaniem niestety chyba będzie. Ostatnie zdanie dobitnie mówi nam że temat jest chyba nie do przejścia.

Komentowany temat: Zadanie wykonane, bezlitosny Arsenal gromi Coventry 4-0 26.01.2014, 20:08

Jak zacznie coś Sky i Bbc pisac to bedziemy sie jarac . W innym wypadku chyba trzeba sobie odpuścic

Komentowany temat: Zadanie wykonane, bezlitosny Arsenal gromi Coventry 4-0 26.01.2014, 20:07

Pół świata pierdzieli o Draxlerze a na końcu i tak nic z tego nie będzie bo pójdzie o 1 euro :P

Komentowany temat: Zadanie wykonane, bezlitosny Arsenal gromi Coventry 4-0 26.01.2014, 19:57

Krzysiu357 >>> Prawda.

Komentowany temat: Zadanie wykonane, bezlitosny Arsenal gromi Coventry 4-0 26.01.2014, 19:55

Kanyeast>>> Ale tym bym się jakoś specjalnie nie jarał bo to jedno ze słabszych źródeł. Jak zaczną trąbić w Sky Sports to lepiej a już najlepiej jak BBC. Bo to najbardziej wiarygodne źródło . Podobno w Al Jazeera dziś coś pisali ??? Ma ktoś to ??? To chyba tez nie byle jakie info ?

Komentowany temat: Zadanie wykonane, bezlitosny Arsenal gromi Coventry 4-0 26.01.2014, 19:52

Kanyeast >>> Nie ma nic na goal. com jestes pewny ?

goal.com/en/news/11/transfer-zone/2014/01/26/4572149/arsenal-dispatch-delegation-for-draxler-jung-talks?ICID=HP_HN_1

Komentowany temat: Zadanie wykonane, bezlitosny Arsenal gromi Coventry 4-0 26.01.2014, 18:11

Marzy mi się strata bramki przez Chelsea pod koniec meczu :P

Komentowany temat: Zadanie wykonane, bezlitosny Arsenal gromi Coventry 4-0 26.01.2014, 18:08

Powiedzcie mi jak gra ten Matić ?

Komentowany temat: Ox: Postawiłem pierwszy krok 26.01.2014, 18:06


Marglax>>> A widziałes kolego wczoraj mecz ??? Nie wiem czy marnowanie talentu ale w piątek wyglądał w środku bardzo dobrze. Przyśpieszał akcje jak Rosa. Wg mnie może byc lepszym środkowym pomocnikiem niz skrzydłowym. Co będzie zobaczymy.

Komentowany temat: Pozornie łatwe zadanie: Arsenal FC vs Coventry City 24.01.2014, 21:25

Szogun. Co ty pier.... Ile bramek stracilismy w ostatnim dwa spotkania ? No właśnie. Człowieku ciesz się gra. Nie gramy tak żeby zamknąć zespół na ich własnej połowie bo tak się nie da grać. Nawet barcelonka tak już nie potrafi.

Komentowany temat: Pozornie łatwe zadanie: Arsenal FC vs Coventry City 24.01.2014, 21:22

No dobra ludzie. Pytanie za 100 pkt. Gdzie jest Jack ludzie?

Komentowany temat: Pozornie łatwe zadanie: Arsenal FC vs Coventry City 24.01.2014, 21:13

Ale mi się dzisiaj podoba w środku pola Ox. Wenger miał jednak rację. To czystej krwi środkowy pomocnik.

Komentowany temat: Wenger: Transfery mało prawdopodobne 23.01.2014, 13:42

Helldogs>>> Mam wrażenie że jesteś jednym z tych którzy myśłą na poważnie o tym żeby Wenger odszedł. I ten wpis poniżej jest bardzo poważny. Popraw mnie jeśli się mylę .

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Bendtner wraca do składu 23.01.2014, 12:59

Też macie wrażenie jakbyście słyszeli "Sanogo wraca za tydzień " z pięć razy?

Komentowany temat: Teatr jednego aktora, Cazorla pokonuje Fulham 2:0 19.01.2014, 16:07

pauleta +3 :)

Komentowany temat: Teatr jednego aktora, Cazorla pokonuje Fulham 2:0 19.01.2014, 16:04

Ja tam wam powiem że po obejrzeniu wczoraj Berbatowa jestem zdania że za te 2 mln warto by go zakontraktować. Jeżeli chodzi o inteligencję na boisku to niszczy Girouda. Uważam również że gdyby za plecami miał kogos lepszego niż ma teraz to i byłby bardziej skuteczny . Kiedys bez wiedzy nazwałem Berbatowa drewnem co było głupie i to bardzo bo technike ma bajeczną . Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie że Berba byłby idealnym wyborem. Tani a dobry i myśle że pasujący do Arsenalu.

Komentowany temat: Teatr jednego aktora, Cazorla pokonuje Fulham 2:0 18.01.2014, 20:04


aNormalny>>> Szczerze to właśnie rozwiązałeś zagadkę . Siedze i zawsze gdy widze Benteke mówie sobie kogos mi On przypomina. Dzięki stary :)

Komentowany temat: Teatr jednego aktora, Cazorla pokonuje Fulham 2:0 18.01.2014, 17:55

Przekonujący no dobra :P

Komentowany temat: Teatr jednego aktora, Cazorla pokonuje Fulham 2:0 18.01.2014, 17:53

O Kosowski czyta z twarzy :P

Komentowany temat: Teatr jednego aktora, Cazorla pokonuje Fulham 2:0 18.01.2014, 17:51

Pełka tez pierdzieli głupoty. Kiedy Chelsea wygrała przekonywująco . Tez grają czasami padake . Moim zdaniem taka taktyka na sezon. Wygrywać ale nie męczyć sie za bardzo.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady