Komentarze użytkownika bobslej22
Znaleziono 10123 komentarzy użytkownika bobslej22.
Pokazuję stronę 3 z 254 (komentarze od 81 do 120):
Już nie przesadzajcie że to była setka co nie zmienia faktu że Gyo jest cienki jak sik pająka.
Obym się mylił się Jesus byłby lepszym wyborem dziś.
*******e ten sezon. Dec wypada i pewnie jak kolano to nie będzie to lajtowna kontuzja. To jest chore co się dzieje do uja ebanego
Dziś w obronie mamy nasze dwie skały w porównaniu do tego eksperymentu na stadionie The Villans. Dodatkowo oni dosłownie te bramki strzelają z niczego bo xg mają zabawne w porównaniu do tego co strzelają. Dziś musimy ich rozjechać . Oby atak dowiózł Jesus grał od początku bo w polu karnym nasza Bestia ma procesor celeron .
@pierzasty10: no może przesadziłem z tymi "hejtującymi" ale wiary to ty za dużo nie masz w tę drużynę.
@pierzasty10: z Twoich 13 komentarzy wszystkie są hejtującymi Arsenal. Dlaczego zadajesz takie pytania? Szukasz drugiego takiego co by ci napisał że Arteta zrobił słabe transfery? Że gra wygląda słabo bo te transfery nie takie? Wyobraź sobie co by było gdybyśmy mieli te kontuzje które mamy w tym sezonie ale skład z zeszłego sezonu. Dobranoc.
@pierzasty10: pite było? (. ❛ ᴗ ❛.)
@Marzag: dramatycznie to wygląda. Rozumiem proces alimentacji ale kurde widzę że jego "szybkie myślenie" nie istnieje. Już ostatnio pisałem że jego gra bez piłki wygląda bardzo źle i jeszcze ta technika z piłką przy nodze.
We wtorek musimy wygrać i odskoczyć na 5 pkt od Citi. Zobaczymy jak sobie poradzą z presją przez dwa dni i na stadionie Sunderlandu o ile wygramy. Mega ważny moment sezonu. Pep ostatnio się cieszył po meczu z kibicami jakby był maj a on miałby kilka punktów przewagi. Jedziemy z Villa i ebanym Draculą. Jak tym razem zabierze nam punkty to osobiście polecę do Birmingham i wbije mu drewniany kołek w serce kurła.
@Tomi7: na pozycję Viniego i Bruno mamy spoko graczy ale Hallland dla mnie mógłby być drugim Costą ale z takim napastnikiem Liga by była zamknięta miesiąc temu.
@Tomi7: jak mamy się kierować sentymentem a nie tym że gość to pewne 25 bramek w lidze to spoko. Hallland jest dla Ciebie Bucem ale to tylko jego gra pod przeciwnika. To ogólnie chyba zabawny koleś.
Fodena ludzie wybierają xd
Tak się zastanawiam i jak my mamy się rozpędzić kiedy co mecz ktoś z układanki wylatuje? Nie ma co narzekać chyba.
Przerażające jest to że oni nie potrafią uspokoic gry
Bronimy się
Znowu dzieje się to samo co ci mecz. Gabriel wracaj
Myślałem że Gyo strzelił
@losnumeros: dramatyczny jest bez piłki. Z piłką jest słaby ale bez piłki dawno nie mieliśmy tak słabego zawodnika jak Gyo
Gdzie czerwona przecież to nie Raya
Gyo najlepiej sobie jeszcze pogadaj. Jprdle on jest tragiczny jak ja na szkolnym boisku w 98 roku
Co ten Saka dziś odwala
Widzieliście w tej akcji co robił Gyo przy strzale Bukayo? Bierny umysłowo gość jest
Pomysł na grę dzisiaj niewidoczny
Ale widzę że Citi ciekawy ma terminarz teraz
Byłem przekonany że dziś Citi straci punkty. Mocno się rozpędzili niestety :/
Zakład że MLS nie trafi?
MLS jak będzie strzelał to nie trafi
Stream wywaliło jprdle
90 procent strzałów w bramkarza dziś chyba
To było do przewidzenia że w tej minucie to musi wpaść
Sędzia jebniety
Mózg im się rolował a nie piłka.
A może by tak w lidze dać Norgarda zamiast Zubiego?
Dawno tak świeżo nie wyglądaliśmy
@sWinny: ale dlaczego psuć fajną serię ? Nasza gra nie powala a możemy mieć 4 wygraną i kontynuować .
Ej ale ciągłości komentarzy teraz nie będzie ◉‿◉
W co oni zaczynaja znowu grać. To już któryś raz kiedy rozkładają nogi.
@Marcel90: Żeby VG do połowy dobił.
@vitold: Możesz bronić ale nam wszystkim tu raczej chodzi o jego samą grę , detale. Chłop nie potrafi przyjąć piłki i ta mu odskakuje, często za wolno myśli , za wolno biega. Policz sobie ile miał patelni gdzie zabrakło mu metra. Możemy iść w skrajności o których piszesz i jeżeli chodzi o robienie miejsca dzięki GYo to ok ale to jest napastnik którego rozliczamy z bramek po pierwsze. Rozumiem gdyby tych sytuacji nie było przy których wystarczyło dołożyć paznokieć a On nawet tego nie wykorzystywał. Tak w ogóle to jak patrzę na VG to mam wrażenie że On nawet nie ma świadomości że w danym momencie inni mieli więcej miejsca. Po prostu nie wygląda na gościa który w czasie akcji myśli :P
Na tą chwilę oczywiście ale czy w następnym sezonie nagle zacznie być kotem ? Szczerze wątpię .
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Niech już ten Szwed jedzie w uj do tej Skandynawii bo nic kompletnie nam nie daje.