Komentarze użytkownika darek250s
Znaleziono 12934 komentarzy użytkownika darek250s.
Pokazuję stronę 175 z 324 (komentarze od 6961 do 7000):
Mi się wydaje, że ciężko będzie z transferami. Bardzo dużo zależy też czy skończymy w LM. To bardzo ważna kwestia. Najgorszy scenariusz to 3 rok z rzędu w LE.
Panowie nie wiem dlaczego, ale wolalbym sprzedac Aube niz Lace i to tak za grubo 100 mln baniek jezeli bylaby mozliwosc?
Czy cos ze mna nie tak, czy po prostu wole pilkarzy ktorzy sa bardziej waleczni?
Jak donosi konfident Griezmann w Arsenalu za 70 mln :)
Pytacie dzika czy sra w lesie :D ?
Przybywam z przyszłości.
Będzie czerwona kartka.
@mallen:
Zadnego
@arsenallord:
To złe masz podejście. Ja wiem, że trofea to nie wszystko, ale ile już takich małych pucharów "top4" mieliśmy? Praktycznie co sezon.
A ile mamy europejskich pucharów? Zawsze to jakiś europejski puchar, prestiż bo pokonuje się drużynę z którą walczy się w derbach Londynu, a dodatkowo udział w LM i losowanie z pierwszego koszyka. Więcej plusów za LE :)
@ChatCrapGetBanged:
Nie da
Ale Mourinho musi mieć bekę :D
@SoulStorm:
Ładniejsza fryzura
Panowie... Ten karny z 90 minuty w meczu z Tottenhamem :)
A Mane nie ma gola mniej?
Mnie to zamiast Tottenhamu boli bardziej to, ze Auba moze stracic szanse na krola strzelcow...
Auba jedna brameczka i krol strzelcow
Liverpool 1
@Ranczomen:
Przybywam z przeszłości.
Już wiadomo to od tygodnia :)
Slask jak spadnie do 1 ligi to dramat. Po co te stadiony w Polsce za olbrzymie pieniądze... Znowu wrócą na stary stadion...
Sprawa występu Henrikh Mkhitaryan w finale UEFA Europa League w Baku powoli się wyjaśnia i jego ewentualny występ w nim jest coraz bardziej możliwy
Rzeczniczka MSZ Azerbejdżanu, Lejla Abdullajeva, wydała oświadczenie, które pokazuje, że stanowisko tego kraju w tej sprawie jest jasne!
"W Azerbejdżanie odbywało wiele ważnych wydarzeń sportowych, w których brali udział sportowcy ormiańscy. Sport i polityka to odrębne sprawy."
@Tevez:
Burnley by chyba musiało tylko z bramkarzem wyjść
@Matelko:
A słyszałeś bajkę o selerze?
Żona pierze, a ja se leże :)
huehue
Mi tez to obojetne, final lecimy na pelnej!
@Kowalczyk11:
Nie
Mustafi wszedł. Awans zagrożony
Frankfurt strzeli na bank
Tottenham - Liverpool w LM
Chelsea - Arsenal w LE
Superpuchar Europy
Arsenal - Liverpool
Robcie screeny
@Patriko: @Nomad:
Dzieki
Panowie dajcie jakiś fajny link, bo mi padł
Bardzo chetnie zobacze OGS w przyszlym sezonie za sterami United... Czy decyzja z kontraktem byla sluszna? Odpowiedzi na te pytania juz w przyszłym sezonie. Przepracowany okres przygotowawczy jedt bardzo wazny.
W Arsenalu Emery taki mial. Przegral top4, ale jeszcze sezon do uratowania i jest o co grac. Teraz wyjdzie czy jest prawdziwym motywatorem czy tylko duzo krzyczy przy linii bocznej.
Dobrej nocy wszystkim
@rreddevilss:
Moje spostrzezenie dotyczace United i tego co sie tam stalo w ostatnich miesiacach jest takie. Mou jaki jest taki jest, swoje zasady ma, a jak szatnia go nie sluchala, bo oczywiscie Portugalczyk wprowadzil swoje zasady i zawodnicy sie nie dostosowywali i buntowali to jaka miala byc atmosfera? Grali pod zwolnienie trenera, a co za tym idzie oslabiali swoj klub. Chwila radosci. Na OT trafia OGS, potulny, kazdego po glowie poglaska, pochwali, taktyki za grosz tam nie widzialem. Bardziej cos w stylu : "idzcie i grajcie, jesteśmy wielkim United". Fakt to dzialalo przez pierwsze kolejki i nagle bum. Ci sami zawodnicy, ktorzy grali ladna pilke zaczynaja robic padake? Nigdy nie zrozumiem co sie w tym klubie wydarzylo w ostatnich miesiacach, bo szczerze obstawialem United w top4, a nie Chelsea.
Do United i ich kibicow to pasuje slynny klasyk z telewizji...
Nie znalezlismy sie w top4 poniewaz szyny byly zle(Mourinho), a podwozie(OGS), podwozie(kadra United) tez bylo zle.
@rreddevilss napisał: "Tylko że gdy przychodził to United tracilo 13 punktów do top 4, a teraz traci 4-5? Jaka zatem jest w tym wina OGS? zawalił w dużej mierze Mourinho, który postawił następcę w tragicznej sytuacji"
Teraz zacytuje uzytkownika red ze strony devilpage
rreddevilss: "Przynajmniej wyjaśniło się że żaden Mou nie jest słaby, tylko beznadziejna to jest ta banda zawodników bez ambicji i umiejętności i nieudolny zarząd"
Ty sie chlopie zastanow co piszesz.
Jakie to ma teraz znaczenie?
That is the question, isn't it?
@Tevez:
No tak dobre 5 lat to zajmie :)
Smutny dzien. Pozwolili ci odejsc Rambo. Nie powalczyli na boisku. Nie tak miales sie zegnac z tym klubem.
Przykład Ajaxu - klub zarządzany mądrze, kreowanie gwiazd.
Oni tam jednego zawodnika to mogą sprzedać za cały budżet Arsenalu na lato :D
To już potwierdzone. Danny Welbeck opuści Arsenal podczas letniego okienka transferowego!
Sancheza nie ma co żałować. Ramseya trzeba żałować.
Trzeba się modlić, żeby zarząd się zmienił :D
Ja bym winy tego wszystkiego szukał gdzieś dalej... Hmmm... Zarząd tak...
Ten klub jest tragicznie zarządzany. Tu trener pokroju Guardioli by miał ciężko.
Kto normalny daje 300 tysięcy Ozilowi
A puszcza największego walczaka w drużynie za darmoszkę.
Jak oni będą dostawać hajs pokroju 50 mln na transfery to do końca życia będziemy oglądać taką dramaturgię, a nawet może być gorzej.
Książka - Jak upadł supernowoczesny klub Arsenal FC Autor:Nieznany
Jak my na Estadio Mestalla zakończymy przygodę z LE
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Rowerinho napisał: "Letnie okienko w naszym wykonaniu widze tak:
Maddison /Zyiech- ŚP, wzmocnienie środka pola
Rabiot - za darmo, podobnie jak wyżej
Zaha - kozak na skrzydło, kolejny brytol
Manolas/Konate - któryś z tych obrońców na ŚO
Wan Bissaka, na zmiennika dla Hectora
Sessegnon, jeden z najbardziej perspektywicznych graczy na wyspach
ewentualnie jeszcze Fraser, jako opcja awaryjna"
Wszystko fajnie tylko, że większość zawodników oscyluje w granicach 50 mln+, Rabiot będzie chciał tygodniówkę kosmos coś w granicy co Ramsey chciał, jedynie Fraser może to koszt 30-40 baniek i Manolas ma tam jakąś klauzulę, ale lepiej ściągać zawodników bardziej perspektywicznych. Jak wiele pieniądze znaczą w tych nienormalnych czasach piłki nożnej... Masakra.