BBC: Arsenal dogadał się z Lille w sprawie Pepe

BBC: Arsenal dogadał się z Lille w sprawie Pepe 27.07.2019, 12:06, Dawid Wieczorek 282 komentarzy

Jak donosi dziennikarz BBC - David Ornstein - Arsenal osiągnął porozumienie z LOSC Lille w sprawie transferu Nicolasa Pepe.

Włodarze Lille przyjęli ofertę Kanonierów opiewającą na 80 milionów euro. Całość kwoty zostanie jednak wypłacona w ratach, by nie nadużyć ograniczonego budżetu Arsenalu.

24-latek ma podpisać pięcioletni kontrakt. Według Ornsteina wszystkie formalności powinny zostać załatwione maksymalnie w ciągu dwóch dni.

Dziennikarz dodaje, że Lille przyjęło również ofertę Napoli, którą odrzucił jednak agent zawodnika.

Iworyjczyk wyceniany jest na 65 milionów euro. W poprzednim sezonie wystąpił w 41 meczach, w których zdobył 23 bramki oraz zanotował 12 asyst.

LilleNicolas PepeTransfery autor: Dawid Wieczorek źrodło: twitter.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
kamil9 komentarzy: 14128.07.2019, 12:48

Czas pokaże kto miał racje @Forever4:

patryksz komentarzy: 333828.07.2019, 12:13

Jezu, co mnie ominęło :O

markiz0 komentarzy: 56528.07.2019, 12:03

a Nicolas i Nicklas to te samo imię? Bo był tu po pozwolenie Nicklas, a teraz Nicolas jest

kamil9 komentarzy: 14128.07.2019, 10:43

Rozumiem różne uprzedzenia ale jak pisałem niżej, jestem zwolennikiem pozostania Mesuta i uważam ze odegra ważna role w nadchodzącym sezonie @Joliwier06:

lordoftheboard komentarzy: 561028.07.2019, 10:28

*wysłał na wypożyczenie

lordoftheboard komentarzy: 561028.07.2019, 10:27

Tak jeszcze przypomnę, że 2 lata temu przez nieudolność zarządu, który wysłał go do Pulisa zamiast np. do ofensywnych wisienek, odszedł gracz o podobnym poziomie co Pepe i podobnej dziś cenie.

Joliwier06 komentarzy: 358 newsów: 1028.07.2019, 09:33

@kamil9: Będzie wielki jeśli nie będzie ozila, Mustafiego, Jenkiego i Elnenyego

kamil9 komentarzy: 14128.07.2019, 09:03

@Forever4: a powiedz w jakim ustawieniu swiecil Ozil w druzynie z madrytu, szcezrze mowiac widzac jego gre w pre seonie, zrozumienie z Auba i Laciem, wsparcie swietnym Crballosem(bo uwazam ze bedzie bardzo udanym transferem) mozna stwierdzic ze ten sezon bedzie wielki, to sie czuje jako kibic, dzisiaj zobacze na zywo jak to wyglada ale mysle ze bede mega pozytywnie zaskoczony

kamil9 komentarzy: 14128.07.2019, 09:00

@Siller: Bardzo trafnie piszesz ale ie wygramy z systemem tego swiata i jego finnsami, pieniadze sa a ludzie ich chca, ogolnie fajnie to ujales i sie zrozumielismy

PrzeArs komentarzy: 255928.07.2019, 08:40

@sector: nie. Bo z bonusami ma być 90 mln

Arsenal2004 komentarzy: 263928.07.2019, 00:43

Tak wogóle to Wybrzeże Kości Słoniowej to ma super atak na lewym skrzydle Zaha a na prawym Pepe.

Arsenal2004 komentarzy: 263928.07.2019, 00:29

https://youtu.be/GY5pXemrdk4

Patriko komentarzy: 426227.07.2019, 23:33

@tyson880 napisał: "A więc Pepe opcją nr 2? Coś musiało pójść nie tak z Zahą. I jeden i drugi to transfer bomba. Źródło bardzo poważne. Zobaczmy jeszcze."
N poszło to, ze Palace chce całą kasę od razu :p

HenryBergkamp komentarzy: 1027.07.2019, 23:23

Fajnie jeżeli przyjdzie, ale dałbym na miejscu Emerego trochę minut Nelsonowi, ESR czy już w najbliższym sezonie...

tyson880 komentarzy: 1036927.07.2019, 22:45

A więc Pepe opcją nr 2? Coś musiało pójść nie tak z Zahą. I jeden i drugi to transfer bomba. Źródło bardzo poważne. Zobaczmy jeszcze.

Blacharz komentarzy: 51227.07.2019, 22:32

Whaaaaat?! Ale petarda! aż podskoczyłem jak zobaczyłem :D

Joliwier06 komentarzy: 358 newsów: 1027.07.2019, 22:01

Jeszcze środkowy obrońca, ozil i Mustafi w p*#!? i okienko na ogromny plus

sector komentarzy: 128227.07.2019, 21:15

80mln? Poważnie? ...

Lysy1111 komentarzy: 36527.07.2019, 21:12

Panowie Zacha też przyjdzie.

Siller komentarzy: 158627.07.2019, 21:11

@kamil9: Nie twierdzę że nie. Absolutnie nie hejtuję Mesuta. Ozil umiejętności ma i jeśli będzie miał formę i możliwości do pokazania ich ( a z Pepe i Ceballosem w składzie powinno być mu łatwiej, oby to była nowa wersja trio Cazorla - Ozil- Sanchez ) to jeszcze nie raz da nam powody do radości. Ale nie wiem, jaki kosmos musiałby na boisku pokazywać, żeby uzasadnić tą pensję. Sam przyznałeś, że zarabia za dużo. No i jest to raczej na 99% pewne, że kontraktu z nim zarząd nie przedłuży, bo nie da mu nowej umowy na tych warunkach, a sam Mesut na obniżkę się raczej nie zgodzi. A była mowa, że zarząd takich zawodników będzie chciał sprzedawać i umiejętności nie mają w tej sytuacji nic do rzeczy, bo nie chcemy powtórki z Ramseya.

Reasumując - wierzę w Mesuta i w to, że jego sezon będzie dużo lepszy niż poprzedni, ale nie da się kłócić z faktem, że jego zarobki są niewspółmiernie wysokie jak na to, co prezentuje na boisku, i pod tym względem pasował mi idealnie do przykładu. To wszystko.

kamil9 komentarzy: 14127.07.2019, 20:37

Siller: Czy Ozil to takie marnotrastwo wysokiej tygodniówki to mysle ze Ci sam zawodnik zamknie gębę w tym roku, fakt ze akurat powinien zarabiać trochę mniej i powinny być jakieś limity Fifowskie ale to ze zarabiał by najlepiej z drużyny to nie było by jakaś przesada szczerze mówiąc, grał słabiej dwa lata jak i cały zespół chociaz szczególnie ostatni rok miał cienki, zobaczysz ze w tej kampani będzie wiodący postacia

softgreat komentarzy: 208127.07.2019, 20:28

ale co tak bez svena?

zg0r komentarzy: 8427.07.2019, 20:20

@Siller: Zgadzam się z każdym Twoim słowem. Mam nadzieję, że Nelson i Saka dostaną szansę, tak samo Willock. 3mam kciuki za Emery'ego. Po jego ruchach wydaję się, że może wyprowadzić w końcu nas na prostą.

NIech się dopną transfery i zacznie sezon!

Siller komentarzy: 158627.07.2019, 20:13

@zg0r: No zgoda, lepiej jest puścić szrot za darmo niż trzymać go w składzie niepotrzebnie. Tylko w ten sposób będziemy kisili się jeszcze dwa lata z Mustafim, dwa lata z Mkhitaryanem ( 180k tygodniówki przypominam ), dwa lata z Ozilem ( 350k tygodniówki ) i można by tak wymieniać. Nie chcę, żeby to wyglądało na narzekanie, bo jestem bardzo zadowolony z ruchów Arsenalu i jestem przekonany, że w tym sezonie odbijemy się od dna ( bo dla klubu pokroju Arsenalu tak należy rozpatrywać brak LM ), no ale nie możemy udawać, że przychodzi Pepe i nagle wszystko jest wspaniałe.
Co do Ramseya, wiem, że bywał irytujący, ale jednak w drugiej połowie poprzedniego sezonu był naszym najlepszym pomocnikiem i wybrałbym go ponad Xhakę bez zastanowienia ( miejmy nadzieję, że Ceballos będzie lepszy od ich obu, bo możliwości ma ).
@zg0r napisał: "Jednak tak jak pisałem, nie można na raz wszystkich się pozbyć, zwłaszcza, że nasz budżet jest po prostu śmieszny."
Przecież najlepszy sposób na zwiększenie budżetu to sprzedaż niechcianych/niepotrzebnych piłkarzy. Tylko trzeba umieć ich sprzedać. A u nas jest to jakoś trudne, zwłaszcza, że większość naszych "gwiazd" ma za wysokie tygodniówki jak na swoje umiejętności. A jak taki Miki ma zarabiać miliony za grzanie ławy to lepiej, żeby na jego miejscu był np. Nelson albo Saka, bo oni przynajmniej mogą się jeszcze rozwinąć.

zg0r komentarzy: 8427.07.2019, 19:49

@zg0r napisał: "Przyszły fajne wzmocnienia, trzeba wrócić do LM i można dalej sprzątać ;) do boju Gunners!"

Zakładając, że Pepe przyjdzie ;D
Jeszcze Tierney i będzie to wyglądało całkiem obiecująco.

zg0r komentarzy: 8427.07.2019, 19:48

@Siller: znając Wengera by oferował tym zawodnikom nowe kontrakty, żeby potem mówić, że mamy szeroki skład, także takie działania - nie dawanie nowych kontraktów są jak najbardziej na plus. Co do Ramseya to się nie zgodzę, miał swojego czasu talent, jednak nigdy go nie spełnił. Bezsensowne kółeczka itp. słabe statystyki. Także ja akurat jestem mega zadowolony, że już go nie ma. Co do zawodników co wymieniłeś, to fakt, na nich też pora. Jednak tak jak pisałem, nie można na raz wszystkich się pozbyć, zwłaszcza, że nasz budżet jest po prostu śmieszny. Małymi kroczkami do przodu. Przyszły fajne wzmocnienia, trzeba wrócić do LM i można dalej sprzątać ;) do boju Gunners!

Patologin komentarzy: 127.07.2019, 19:35

Panowie to będzie drugi Hazzard tylko czarny xd , przekocur, szybki, bramkostrzelny, drybler !! będziemy mieli z niego mega pociechę :)

D14 komentarzy: 405927.07.2019, 18:50

@Armata500:
Ja nie marudzę, zastanawiam sie tylko, która opcja by była lepsza. Jeżeli jest kozakiem to bardzo się cieszę, że będzie grał w Arsenalu i mam nadzieję, że przyszły sezon będzie zdecydowanie lepszy.

@entap:
Słyszałem o nim, ale nigdy nie widzialem jego nawet 1 akcji stąd moje zastanawianie się, czy to odpowiednia opcja, ale skoro wykręcił takie liczby, to jednak musi być bardzo dobry. Oby się u nas sprawdził!

EroLDN komentarzy: 38627.07.2019, 18:18

Za stary, dodatkowo brutal i półgłówek co wielokrotnie pokazywał jeszcze za czasów Realu gdy kopał swoich (np Arbeloe). Z Besiktasu do Arsenalu piłkarz, który ma 36 lat? Super transfer. Czapki z głów...

kamil9 komentarzy: 14127.07.2019, 18:09

gdzie pieski co szczekaly ze bida i nic w tym okienku sie nie zmieni, liverpool daj jasny przyklad jak dzialac i sie rozwijac, bedzie kozacki sezon w tym roku, licze na top 4 na maksa

toure2 komentarzy: 26927.07.2019, 18:01

@markiz0: obawiam się że Ozil zostanie i dostanie miejsce na 10 a Emery będzie grywał w ustawieniu 4-5-1 z Iwobim na lewym Ozilem w środku i Pepe na prawej a w ataku rotacyjnie Auba/Laca tak jak to bywało w poprzednim sezonie. Oczywiście marzy mi się żebyśmy chociaż u siebie wychodzili 4-3-3
Auba Laca Pepe
Xhaka Torreira Ceballos
Kola Holding Sokratis Bellerin

Kowal96 komentarzy: 1722627.07.2019, 17:36

@Arsenal2004:

Na taką sytuację czekał każdy kibic Arsenalu już wiele lat.

Arsenal2004 komentarzy: 263927.07.2019, 17:33

Jeszcze tylo ŚO i to będzie jedno z lepszych okienek transferowych.
Tak sobie myśle że Arsenal mógłby kupić lub wypożyczyć z opcją wykupu Ruganiego.

Siller komentarzy: 158627.07.2019, 17:28

@Siller napisał: "Ramseyowi zresztą też, ale on akurat nie był szrotem i raczej bym rozpatrywał w kategorii failu"
W sensie jego odejście jako fail, żeby była jasność.

Arsenal2004 komentarzy: 263927.07.2019, 17:23

Wyjdzie na to że Arsenal się najbardzie wzmocnił ze wszystkich klubów w Premier League xd

Siller komentarzy: 158627.07.2019, 17:18

@zg0r: Lichtsteinerowi i Welbeckowi skończyły się kontrakty, tak się pozbyć niepotrzebnych piłkarzy to żaden wyczyn. Ramseyowi zresztą też, ale on akurat nie był szrotem i raczej bym rozpatrywał w kategorii failu. Elneny narazie niesprzedany. Jenki, Mustafi, Miki - nic. W tym okienku jedyny zawodnik, który odszedł i za którego dostaliśmy jakieś pieniądze to Ospina, który był pewnikiem. Faktycznie, świetnie nam idzie.

Dziadyga komentarzy: 456527.07.2019, 17:05

Osobiscie to jestem zszokowany,że nasi robią taki deal :) świetna wiadomość,w koncu mozna wierzyć,że moze ten klub wróci na swoje miejsce w niedalekim czasie.Jeszcze trzeba wzmocnić obrone.

Nie widziałem nigdy tego pepe w akcji,ale tak czytam komentarze od wielu miesięcy,że taki kozak to trzeba wierzyć a tym bardziej jak pisał Lays ;) który jednak czesto dobrze grajków ocenia i mam często podobne zdanie.

kanapka komentarzy: 3026 newsów: 727.07.2019, 17:01

Pamietam jego wystepy w Realu. Genialny zawodnik.

Kowal96 komentarzy: 1722627.07.2019, 17:01

Prawie 250 komentarzy w newsie, który nie jest newsem głównym, nieźle :D

JanikK komentarzy: 16810 newsów: 227.07.2019, 17:00

@markiz0: W niektórych meczach tak, w niektórych nie. Szczególnie dobrze to działało w meczu z ogórkami. Ale jak już live zakłada pressing to klapa.
Najlepiej to wyglądało, jak na SPO jeszcze grał Rambo, największa stabilizacja ale kosztem kreatywności.
Ale jako kontrargument użyje statystki, że 73% meczów wygraliśmy w formacji diament, z Torreira i Rambo na SPO.

DanteZZ komentarzy: 115227.07.2019, 16:58

Holy shit.

darek250s komentarzy: 9087 newsów: 427.07.2019, 16:55

@Armata500:

Ja tylko pytam, bo z góry zakladane sa wersje optymistyczne.

lordoftheboard komentarzy: 561027.07.2019, 16:54

Co to za Prima aprilis????

Barney komentarzy: 1672427.07.2019, 16:50

Dla mnie lepszy transfer niz Zaha. Młodszy bardziej bramkostrzelny z lepszym podaniem. Za zaha przemawiało pytanie w EPL i lepszy drybling. Za Zahe CP chciało za duzo już wtedy pisałem, za 80 które chce CP i to funtów można mieć Pepe.

Brawo Raul

Bialyx94 komentarzy: 28927.07.2019, 16:46

Wyciągam szampana, na oficjalnym otwieram.

zg0r komentarzy: 8427.07.2019, 16:40

@Siller: Wilshere/Ramsey/Lichteiner/może Elneny/Welbeck. Coś się jednak dzieje. Wszystkich na raz nie sprzeda, głębia składu musi zostać. Nie może nagle pogonić 11 piłkarzy, bo to byłby strzał w kolano. Zanim dokona wymianę składu to pewnie zajmie mu jeszcze z 2 okienka transferowe jak nie lepiej. Nie mniej nadzieja na lepsze czasy jest :)

sickstick komentarzy: 133627.07.2019, 16:37

Czyli najpierw oferowaliśmy 40, następnie 65 za Zahe sądząc że będzie tańszy do wyjęcia. Kiedy okazało się że CP poniżej 80mln nie zejdzie, uznano takie pieniądze lepiej zainwestować w Pepe. Tak to mogło wyglądać moim zdaniem.

Marioht komentarzy: 608027.07.2019, 16:31

"w 41 meczach, w których zdobył 23 bramki oraz zanotował 12 asyst."
Ja wiem, że liga francuska topową nie jest, ale liczby wykręcił kosmiczne.
To byłby transfer.

Thierry_H komentarzy: 741 newsów: 127.07.2019, 16:30

No, czegos takiego sie nie spodziewalem... Ale nie dzielmy skory na niedzwiedziu, na razie to jedynie doniesienia medialne.

Wojakus komentarzy: 6483 newsów: 327.07.2019, 16:27

Niech będzie ta oficjalka Pepe bo jeszcze przyjdzie PSG i ich wybierze...

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl