Komentarze użytkownika enrique
Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 414 z 550 (komentarze od 16521 do 16560):
Z innego serwisu
"Mustafi- Luiz, obronę Arsenalu sponsoruje szwajcarski ser? Czy producent min? "
@ChatCrapGetBanged napisał: "A Kolasinac Cię nie podniecił?"
O Panie a tu jeszcze prawie 24h zostały...
Jakiś obrońca przyjdzie, nawet gdyby musieli się zobowiązać do przymusowego wykupu czy coś. W tym klubie raczej nie pracują idioci i zdają sobie sprawę że sprowadzenie Pepe, a nawet Cristiano czy Messiego nic nam nie da gdy na środku obrony jedną wielką dziurę.
A może Luiz to zasłona dymna jak z Zahą przed Pepe ?
@pauleta19: Tak se jednak myślę... że jednak niech sobie ten Luiz zostanie w CFC.
Przecież to brat bliźniak Mustafy !
Ornstein to legenda Arsenalu.
Luiz wiekowy ale przynajmniej ograny w PL.
Rugani młody i perspektywiczny ale zanim się ogra...
Każdy wie że Arsenal na musa potrzebuje CB, więc przy każdym zapytaniu cena automatycznie wzrasta o 100%...
Fajne transfery za nami, ale pozyskanie CB to absolutny priorytet, bo w wypadku kontuzji zwyczajnie leżymy.
Jak dojdzie CB ocenię na 8/10, jak jeszcze odejdzie Elneny 9/10, a jak jakimś cudem pozbędziemy się Mustafiego to dam 20/10.
Nigdy nie miał papierów i umiejętności na bycie pełnoprawnym zawodnikiem
Arsenalu, ale serca do klubu nigdy mu odmówić nie było można.
Powodzenia Carl.
Czyli tak odchodzi po 9 latach nasz "kapitan"...
Musiałbym uzyć wyjątkowo obelzywych słów wobec tego pana, więc po prostu odpuszczę, bo takiego pajaca nie warto w ogóle komentować.
meczyki.pl/sportbuzz/ustawienie_arsenalu_po_wypozyczeniu_coutinho/172251
@thide: Bardzo średni koleś, żeby nam się drugi Mustafa nie trafił.
Dzieje się dzieje... szkoda że o żadnym obrońcy do nas ani słowa.
Ten mecz to zapowiedź tego co się będzie odpier... w tym sezonie.
Jest Mustafi jest impreza.
Oddać H za darmo.
Obrona trzyma poziom.
Ma ktoś linka bo mój padł ?
Liczę że Mustafi będzie dziś w standardowej formie i zawali ze 3 bramki, by jutro w panice klub szybko zaczął szukać następcy.
Pierwszy mecz Malcoma dla Zenitu
Przez kilkanaście minut skandowali rasistowskie hasła przeciwko Malcomowi, który przyszedł z FC Barcelony. „Sports.ru” podaje, że kibice wznieśli okrzyki na początku przerwy w meczu, a skończyli obrażać nowego piłkarza dopiero kilka minut po wznowieniu gry.
Życzymy miłego życia...
I jak tam z tymi obrońcami ? Przychodzi w końcu jakiś czy jednak zamierzamy w tym sezonie raczyć kibiców wynikami hokejowymi ?
Jeszcze niech dojdzie Tierney i odejdą Ozil z Mustafim a na golasa będę biegał po centrum...
Pierre-Emerick Aubameyang ‘likes’ Instagram post about Arsenal finally selling Shkodran Mustafi
Jeszcze tylko wymienić całą linię obrony i skrzydła i będzie można się cieszyć.
Pogra z 3 mecze, zobaczy co odwala Ozil, Xhaka i Mustafi i sam będzie prosił o skrócenie wypożyczenia.
My już nie rozwijamy talentów tylko je marnujemy więc odchodzą.
Koleś zapewne za 2-3 lata będzie grał w dobrym teamie i będzie warty sporo kasy.
Yeee super, ale to za rok.
My potrzebujemy TERAZ.
No no do końca okienka coraz bliżej, a u nas transferów ani w jedną ani w drugą... czyli co, walczymy o top10 ?
Transfer dla mnie znaczy tu i teraz, a nie za rok.
Cholera wolałbym by opaskę dostał Ozil, bo bardziej wolę by po sezonie odszedł Turek zamiast Albańczyka.
Trochę zabawne to porównywanie Alvesa z Lichym.
Równie dobrze możecie porównywać CR'a z Sanogo.
According to a report in RMC Sport, Arsenal have matched Tottenham’s bid for Saint-Etienne centre half William Saliba.
Ktoś kto byłby w stanie opchnąć obecnie Ozila za 70mln zasługiwałby na Nobla, Oskara i nagrodę Emmy w jednym roku kalendarzowym.
@Sobieski14: Oglądałem na BBC :)
Federer to klasa sama w sobie, ale w takim meczu na wyniszczenie wiek niestety zaczyna już robić różnicę.
Djokovic
@AlexVanPersie:
Wystarczy poczytać co się z dzieje z niegdyś "legendarną" barcelońską La Masią - mafia to najlepsze określenie.
Ciekawe czy uda nam się wygrać chociaż mecz towarzyski ...
Atleti oczywiście leci w kulki ale fakt faktem jak znajdą coś na papierze, sms czy email z dogadaniem się PRZED 1 lipca to Barca będzie miała przeje...
Ostatnio natknąłem się na artykuł o La Masia - która już nie wychowuje talentów ale zajmuje się wszystkim innym - dzieciaki dostają jedzenie poniżej wszelkich standardów, miejsca w akademii są trzymane dla znajomków dyrektorów i sekcje piłkarskie muszą wynajmować (!) hostele by dzieciaki miały gdzie spać, wielu dzieciaków trzyma się w akademii niejako "w rezerwie", dopóki nie trafi się ktoś lepszy a wtedy "ten gorszy" dzieciak ląduje na ulicy.
Zero autorytetów, zero kontroli, dochodzi nawet do sytuacji dyscyplinarnych które są wyciszane (np. atak z użyciem noża) bo zawodnik jest "utalentowany" - za coś takiego jeszcze kilka lat temu wyleciałby z akademii na ryj...
Nie dziwi że od 8 lat nikt z takiej "akademii" się nie przebił do podstawki.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Bez jaj, jak dograją Tierney'a i Luiza za 5mln to będzie to najlepsze okienko od lat...