Komentarze użytkownika enrique

Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 452 z 550 (komentarze od 18041 do 18080):

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 15.07.2018, 17:38

Wpierw gol po wolnym którego nie było, teraz karny tam gdzie go nie ma


GO GO FIFA, GO GO MACRON

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 15.07.2018, 17:36

P_A_R_O_D_I_A

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 15.07.2018, 17:35

Jak tu będzie karny to będzie kpina

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 15.07.2018, 17:34

Jak tu będzie karny to będzie parodia

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 15.07.2018, 17:29

Ech, strzelić 2 bramki a mimo to tylko remisować...

Dawać Chorwacja, odesłać Macronów do domu !

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 15.07.2018, 17:25

Co za debile w tym studiu siedzą samobój motywacją dla Chorwatów że jak ?

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 15.07.2018, 17:19

No tak, wystarczyło się położyć, mamy wolny i po meczu.

Neymar będzie symbolem tych mistrzostw.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 15.07.2018, 17:17

Była gra, teraz zaczyna się aktorstwo.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 15.07.2018, 16:56

Trzymam kciuku za Chorwatów, bo tych francuzików i tej p... Macrona po prostu nie trawię.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 14.07.2018, 20:12

Deadpool 2 jest lepszy od jedynki. Widać że budżet był większy i na więcej mogli sobie pozwolić.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 14.07.2018, 12:14

Fajne rzeczy na Wimbledonie. Koleś dostał piłką w plecy, ktoś rzucił hasło NEYMAR i koleś zaczął się kulać, prawie mu usta-usta robili :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 12.07.2018, 18:40

To prawda że ktoś złożył ofertę za Welbecka ?

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:21

A właśnie, nasz mistrz Welbeck nadal 0 minut na MŚ ?

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:20

@NineBiteWolf: Ówcześnie "Janusze" nagle się nie odzywają... no popatrz, nie będę szukać po postach i nickach, bo co niektórych bym po prostu ośmieszył - i też zwyczajnie mi się nie chce, ale pamiętam co tu pisano przed Senegalem i Kolumbią.

Dlatego też pisanie o tych drabinkach w kontekście Anglików jest co najmniej nie na miejscu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:17

@ArsenalChampion: No ale "drabinka" przecież łatwa była ?
Sami to pisaliście NA TEJ STRONIE !
Miało być zwycięstwo z Senegalem, remis/wygrana z Kolumbią i awans który gwarantuje wyjście rezerwami na Japonię.

Pamięć aż tak ulotna jest ?....

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:15

@Chopinno: Odgrywa, bo tylko niektórzy bramkarze "wyczuwają" intencje, większość nadal rzuca się po prostu w którąś stronę i liczy że wybroni.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:13

To pierd... o łatwych drabinkach to jakaś skaza na tej stronie. Nie ma czegoś takiego jak ŁATWA DRABINKA ! Senegal miał być łatwy i co ?

Mecz nadal trzeba wygrać, a nie się w drabinki bawić.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:10

@Kysio2607: Chorwaci też mieli szczęście bo przeszli w karnych. Każdy kto je przejdzie ma ZWYKŁE SZCZĘŚCIE - w nich nie decydują detale, jakość, taktyka czy wyrachowanie, a zwykły przypadek.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:09

Kocham te tanie nagłówki "JEDNAK ! ANGLIA PŁACZE !"

A w tym samym czasie na twitterze oglądam filmiki sprzed minuty gdzie angielscy kibice oklaskują zawodników i śpiewają piosenki Oasis....

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:07

@Chopinno: Iniesta wspaniały zawodnik i człowiek, ale w porównaniu do Modricia ostatnio bardzo spuścił z tonu, i nawet dobrze że odszedł z Barcelony, bo ciężko by go było oglądać w roli zapchajdziury.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:04

A tu się zdziwicie.
Pierwszy szok już powoli mija i widzę że wielu Anglików jest bardzo dumnych z tego co ich repra osiągnęła. Sami piszą że Chorwaci byli o niebo lepsi, a Modric to absolutny MOTM i nie mieli większych szans w tym pojedynku, i rozumieją że ten całe IT'S COMING HOME to tylko balonik pompowany przez prasę, która starała się nakryć temat rozbicia rządu i problemów w związku z Brexitem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:01

@Chopinno: Ja na szczęście pamiętam finał Brazylia - Francja i magię Zidane'a - miałem wtedy 18-tkę :)

Modric to kolejna wielka postać w historii piłki. Niestety, zazwyczaj pamięta się tylko tych którzy strzelali gole, a mniej tych którzy im podawali, czy którzy bronili...

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:57

@arsenallord: Zakład że go nie będzie ?
CR7 / Messi / Mbappe.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:56

@ZelGrey: Dlatego wszyscy których wymieniłeś zrobili już COMING HOME.
Wygrywają zespoły, a nie indywidualności.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:56

W niedzielę kibicuję Chorwacji.

Modricowi należy się ten puchar, bo to co dziś wyczyniał ten 33-latek TO MISTRZOSTWO ŚWIATA - w ataku, w pomocy, w obronie, w odbiorze, w przyjęciu, podanie... wszystko klasa światowa.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:52

Moim zdaniem Southgate popełnił dziś jeden wielki błąd - Anglia grała w 10-tkę od 70 minuty aż do końca dogrywki, bo Kane nie istniał - po prostu go nie było.

Właśnie czytam wpisy znajomych i nikt nie rozumie dlaczego Kane, który już zagrał kolejny fatalny mecz nie został zmieniony.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:48

Trzeba oddać Anglikom jedno - jak na taką słabą kadrę, i zmienników pokroju Rashforda czy mistrza Welbecka - półfinał to fenomenalne osiągnięcie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:44

@Marioht: Na ulicach jest bardzo cicho. Widzę że sąsiad siedzi w ciszy na schodach, a w pubie obok ludzie nawet ze sobą nie rozmawiają.

Nawet mi ich trochę szkoda, bardzo smutny widok.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:43

@ArsenalChampion: Zwracam honor. Chorwaci zagrali dziś fenomenalnie, Anglicy byli na boisku przez 45 minut. Co się z nimi stało po przerwie ? Nie mam pojęcia, teraz to zresztą nieważne.

Szkoda tylko że wygrają Francuzi, bo jak uwielbiałem ich reprę sprzed 20 lat z Zidane'm, Petit'em czy Barthezem, tak nie cierpię tej z Pogbą czy Griezmannem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:40

Gratulacje dla Chorwacji. Z całego serca, bo to co dziś zrobili TO FENOMEN.

Mieli o wiele więcej minut w nogach, słaniali się od 60 minuty, a mimo to ograli o wiele młodszą i o wiele bardziej wypoczętą drużynę, a w dogrywce jeszcze zrobili ich jak dzieci.

Pisałem kilka dni temu że do tej pory Anglicy dobrze grali, bo było zero presji na ich wyniki z Wysp. Po ćwierćfinale zaczęło się DOKŁADNIE TO SAMO co za czasów Becks'a i Rooney'a - PRESJA PRESJA PRESJA.
A to jak Anglicy grają pod presją, pokazują już od lat 70-tych.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:36

@maniekuw: Ja.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:36

Czyli powód jest jeden - nie kibicujecie reprze Anglii bo grają w niej zawodnicy Kogutów.

Ok, ok...

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:30

@NaZawszeArsenal: Ja kibicuję.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:28

@NaZawszeArsenal: A jak nie lubicie Legii to modlicie się o porażkę Polskiej repry bo gra Pazdan ?
LOGIKA MASTER LEVEL.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:26

Dziwni jesteście.
Kibicujecie angielskiemu zespołowi i jednocześnie modlicie się o to by angielska reprezentacja została wykoszona.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:25

Vardy'ego to trzeba było wpuścić w 70 minucie za Kane'a, który NIE ISTNIEJE.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:23

W Anglii nic się nie dzieje Panie Szpakowski.

Cisza na ulicach, w pubie który właśnie obserwuję przez okno ludzie stoją bez słowa.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:22

Obrona zasnęła i po meczu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:20

Francuzi mają teraz niezły ubaw - nie dość że mają dzień więcej odpoczynku, do tego nie dość że trafią na słabszego przeciwnika - niezależnie czy Chorwatów czy Anglików, a do tego jeszcze na przeciwników zmęczonych NA AMEN.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 22:16

Ja tu czegoś nie rozumiem CHorwaci mają O NIEBO WIĘCEJ MINUT w nogach, a mimo to 33 latek pokroju Modrica biega szybciej niż brytyjskie 24 latki które mają za sobą spacer ze Szwecją.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady