Komentarze użytkownika enrique

Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 471 z 550 (komentarze od 18801 do 18840):

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:55

@KapitanJack10: idź spać dziecko

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:55

Mamy atak WORLD CLASS
środek na poziomie Evertou
a obronę na poziomie Championship

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:54

Welbeck wchodzi !

Będzie 5:0

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:54

Jeee 3:0 !

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:54

C'mon City ! Jeszcze ze 2 żeby był pogrom totalny !

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:53

@domino178: Dlatego ma już w dupie całą resztę.

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:52

Podanie Ozila. World Class !

Kumpel z A klasy lepsze by dał.

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:51

Ozila nie ma na boisku, walczy o nowy kontrakt w biurze z agentem, nie ma czasu na granie !

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:49

I za tu zadam podstawowe pytanie:

ZA CO OZIL MA DOSTAĆ KONTRAKT W WYSOKOŚCI 300K TYGODNIOWO ?
ZA CO ?

Gramy finał, a jego nie ma na boisku ! PO RAZ KOLEJNY !

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:48

No to możemy wracać do domu.

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:45

Auba załapuje syndrom Arsenalu. Tak samo jak Laca.
Strzelali ile wlezie, przychodzą do nas, i robią za Benzemę.

Komentowany temat: Arsenal rozbity w finale Carabao Cup, wygrana City 3-0 25.02.2018, 18:43

Witam;

Co do meczu: nie ma nas na boisku. Chyba tylko czekamy by nas dobito.
Przykre.

I było warto Nasriemu odchodzić z Arsenalu ?
Teraz ma 30 lat, jest bez klubu, a jutro UEFA za niedozwolony zabieg zawiesi go na rok w prawach piłkarza. Czyli ani klubu nie znajdzie latem, ani zimą, a oznacza to łącznie dla niego 2 letni rozbrat z piłką.

Była sobie kariera...

Komentowany temat: Awans w słabym stylu: Arsenal 1-2 Östersunds 22.02.2018, 23:54

Ha. I my mamy wygrać LE.

GOOD LUCK.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 17:09

@imprecis: Ha !
Mówisz teraz o legendzie Arsenalu, już w tamtym czasie Mistrzu Świata i Mistrzu Europy, jednym z najlepszych zawodników w historii piłki nożnej.
Takie trochę słabe porównanie, wiesz ?

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 17:04

A już chyba najgorsze w tym wszystkim jest, że taki fan, pracujący cały tydzień, jedzie w weekend na mecz, ładując w taki wyjazd sporo pieniędzy i czasu, by oglądać jak tym miernotom, rozbijającym się swoimi nowymi Ferrari nie chce się biegać - a potem taki mistrz jak Bellerin jeszcze ma czelność, by skrytykować jedyną stację, która z tymi zawiedzionymi ludźmi chce rozmawiać.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 17:00

@imprecis:
Spoko, ale nawet porównując ceny z tamtych lat do tych "gigantycznych zarobków" - nie ma w ogóle porównania - dziś taki dzik co tydzień może sobie kupić dom - nie mieszkanie - a dom z ogródkiem. CO TYDZIEŃ. To już nawet nie jest chore, to jest obłęd. Ty bierzesz kredyt na 30 lat, a on sobie po tygodniu kupuje - po 4 sesjach treningowych i 90 minutowym meczu.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:57

@Marcel90: Ty się nie zgodzisz, ok, a ja z chęcią poproszę Admina, by mój post zapisał - i za dokładnie 10 lat od teraz - opublikował.
A wiesz czemu ? Bo minie 10 lat, a tytułu PL na oczy w tym czasie nie zobaczysz. Takie jest moje zdanie. Tak jak pisałem - kiedyś była rywalizacja, teraz są pieniądze.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:56

@TlicTlac: Weź też pod uwagę, że mówisz o narodowych sportach Amerykanów. Oni mają na tym punkcie bzika.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:54

@imprecis: Też nieprawda. W czasach, kiedy w piłce pieniądze były bardziej unormalizowane, piłkarz mając do wyboru klub, z chęcią wybierał ten który lubił, albo ten któremu kibicował.
Dziś zaś masz czasy Sancheza, gdzie jesteś już jedną nogą w City, gdzie masz zagwarantowane 300k, a nagle pojawia się United, daje 500k, i Twój obiekt miłości momentalnie zmienia kolor koszulki.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:51

@imprecis: Ja po prostu powiem Ci tak - szczerze i od serca - na obecnych zasadach Arsenal już nigdy nie wygra PL. Nieważne kto będzie nas trenował. FFP można sobie o kant d rozbić. Tak długo, jak długo szejki będą mogły ładować grube miliony w swoje nowe kluby-zabawki, tak długo nie będzie żadnej rywalizacji. Za chwilę powstanie u nas kolos na miarę Bayernu, klubu bez konkurencji w lidze.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:48

@imprecis: Ok, to pokaż mi inną dyscyplinę sportu, gdzie w ciągu kilku lat tygodniówki zawodników poszły w górę - jak to mówią - up to 300-400%.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:47

@Czeczenia:
Dysproporcją bym tego nie nazwał, kiedy jeden koleś po tygodniu może sobie kupić nowy dom, a drugi ledwo opłacić rachunek za prąd i wodę na sali, z której korzysta.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:45

@Marcel90: Nie zgadzam się z tym.
Piłka zaczęła się kompletnie psuć, kiedy zaczęli pojawiać się miliarderzy, a przede wszystkim szejkowie. Weź sobie spójrz jakie pieniądze szły na piłkę, i jakie były tygodniówki chociażby w PL sprzed czasów Abramowicza. Sytuacja była w miarę normalna. Od kilku lat zaś, odkąd Araby zaczęły ładować swoje chore miliardy w piłkę, ten sport przestał istnieć. Kiedyś była rywalizacja, dziś rozbija się tylko o zakupy. Co z tego że my kupiliśmy Aubę czy Mikiego ? City wydało 300mln. Wyda kolejne 300mln, i NIGDY, ale to NIGDY już nie zobaczysz Arsenalu wygrywającego PL, bo taki sezon jak z Leicester zdarza się raz na 100 lat.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:41

@imprecis: W porównaniu do piłki nożnej, obecnie prawie wszystkie dyscypliny sportowe wydają się niszowe.
Osobiście liczę, że kiedyś ta bańka w końcu pęknie, i ludzie otworzą oczy, bo jak tak dalej pójdzie za kilkanaście lat nie będzie komu zjeżdżać na nartach czy bawić się w Speedway, bo tam jest coraz mniej pieniędzy.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:36

@Marioht: A widzisz, a ja się coraz bardziej oddalam od piłki nożnej.
Ten sport zaczyna powoli mnie odpychać. Im mniej ludzi w piłce nożnej pokroju Gerrarda, Tottiego czy Buffona, tym mniej szacunku we mnie do tej dyscypliny. Kiedyś widziałem piłkarzy - mężczyzn - na boisku, walczących twardo - walczących do końca. Za to piłkę pokochałem. Dziś widzę coraz więcej wyżelowanych 20latków, zarabiających krocie, z pustą przestrzenią pomiędzy uszami, wiecznie płaczącymi na boisku, bez ambicji, jedynie z dobrym agentem, który regularnie sprawdza czy tygodniówka aby dobrze wpływa.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:30

@imprecis: Tak samo jest niesprawiedliwe, że 19 latek w piłce zarabia po 100k tygodniowo, kiedy inny sportowiec w jego wieku nie może znaleźć sponsora który zakupiłby mu uniform, w którym mógłby ćwiczyć.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:28

Wydaje mi się, że problemem przy porównywaniu sportowców, stała się przytłaczająca popularność piłki nożnej, jak i pieniądze które są w nią ładowane. Tu już nawet nie chodzi o to, że mając na koncie złote medale i mistrzostwa olimpijskie, Stoch zarobi przez cały taki medalowy sezon tyle co Lewy przez miesiąc w Bayernie.
Teraz każdy sport porównywany do piłki nożnej, wydaje się "mniej ważny". Kiedyś tak źle nie było. Jeszcze niedawno w grze była koszykówka, tenis, hokej... teraz tylko PIŁKA i PIŁKA.
Hańbiące wręcz jest, że po olimpiadzie bardzo niewiele osób jest już w stanienawet nie tyle że podać nazwiska medalistów, ale chociaż ilość zdobytych - chociażby złotych ! - medali.
Mam wielki szacunek do olimpijczyków, bo wielu z nich naprawdę na ten szacunek zasługuje, ze względu na bardzo ciężką pracę w ciężkich warunkach, często bez odpowiednich pieniędzy i miejsc gdzie mogą odpowiednio trenować.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:22

@Marioht: No przepraszam, ale Stoch pociągnął drużynę do zwycięstwa - loty - Oberstdorf 2018 - brązowy medal. Jego liderowanie ma realne przełożenie na wyniki. Więc tak samo jak Lewy, Stoch w konkursach drużynowych TEŻ JEST UZALEŻNIONY od swoich kolegów.
A medale ma i indywidualne, i drużynowe.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:16

@imprecis: Ale nie o brand tu chodzi.
To chodzi o wygrywanie. Kamil jest trzykrotnym mistrzem olimpijskim. Jakimi osiągnięciami może się pochwalić Lewy ? Tak szczerze ?

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:15

@Marioht: Ale ja mu nic nie umniejszam, tyle że tytuł Sportowca Roku jest przyznawany za osiągnięcia indywidualne !
Cieszy mnie że jest znany, rozpoznawalny, daje impuls dzieciakom, ale gdzie są w tym wszystkim wyniki ?
Piłka nożna jest sportem zespołowym. Dla nich są przewidziane inne nagrody - ale oczywiście, jeśli zdobędzie Złotą Piłkę - osiągnięcie indywidualne - albo inne prestiżowe nagrody w piłce nożnej, to wtedy jak najbardziej będę za nim głosował w konkursie Sportowca Roku.

Póki co to sorry, ale jedyne co wygrywa to Ligę Niemiecką - i nic tego nie zmieni, nieważne jak popularny by nie był.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:10

@Adrian12543:
Dopóki Hofer nadal tym rządzi, tak długo konkretnych zmian nie będzie.
Sorry ale koleś zbyt często podejmuje zbyt dziwne decyzje - pozwala na skakanie w kosmicznych warunkach aż w końcu ktoś się nie przewróci, CHYBA że odpowiedni zawodnicy po 1-szej serii są w czołówce, no to wtedy wielmożny Pan z radością zakończy konkurs właśnie z takim układem tabeli. Do tego strasznie drażnią mnie te zmiany belek w czasie konkursu - zawodnik wchodzi, schodzi, wchodzi ponownie - poziom koncentracji spada, na dzień dobry już ileś tam miejsc przegrywa - tylko nieliczni potrafią sobie poradzić z taką presją.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:02

@imprecis:
Tyson też jest znany i co z tego ? Zawodowców poziomu światowego w boksie masz znacznie mniej niż 2k skoczków narciarskich.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 16:01

@imprecis:
Czyli brązowy medal w mistrzostwach świata jest według Ciebie ważniejszy od tytułu mistrza olimpijskiego ?

Tak może tylko napisać ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o temacie i widzi świat jedynie przez pryzmat piłki nożnej. Przykre, ale jakże prawdziwe.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 15:58

@Marioht: Tak, ale nagroda Sportowca Roku jest nagrodą za indywidualne osiągnięcia. Lewy w tej klasyfikacji nie powinien w zasadzie być nawet w 1-szej dziesiątce, bo za co ?
On się tam załapuje tylko dlatego że jest ZNANY i popularny.
Gdyby chodziło o nagrodę za bycie Celebrytą Roku, to z żoną mają gwarantowane wygrane przez najbliższe 5 lat.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 15:53

@wojtek1256: Jak jeszcze raz usłyszę że Stochowi może zagrozić Lewy to wyjdę z siebie... W czym mu może zagrozić ? Zostanie mistrzem świata ? Absolutnie nierealne. Zostanie królem strzelców ? Bardziej niż wątpliwe. Wygra ligę niemiecką ? Wow. Gratulacje. Gra w jedynej drużynie w Niemczech, która walczy o tytuł - wybitne osiągnięcie. Ale jak to ma pobić tytuł mistrza olimpijskiego czy wyrównanie rekordu 4ech skoczni, a być może za jakiś czas też zdobycie Kryształowej Kuli ?

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 15:25

Może Bellerin by to skomentował ? Że chciałby walczyć do końca tak jak Kamil Stoch ?
Nie ?

...

no pewnie że nie. Do tego trzeba być ambitnym.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 15:22

No to można powiedzieć, że sportowiec roku 2018 sam się właśnie wybrał - Mistrz Olimpijski + Turniej 4 skoczni z wyrównaniem rekordu.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 15:19

Teraz zobaczcie jak musiał czuć się Adam - wygrywał koncertowo latami co się dało, ale zawsze jak przychodziła olimpiada to znikąd pojawiał się Harry "Simon Ammann" Potter, zabierał oba złota i znikał razem z formą.

A Kamil 2 olimpiady - 3 złota.

Komentowany temat: Wygrana bez większego wysiłku, Östersunds 0:3 Arsenal 17.02.2018, 15:17

Pytanie brzmi, czy to będzie jedyny medal na tej całej olimpiadzie ?...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady