Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 27187 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 594 z 680 (komentarze od 23721 do 23760):

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 22:21

brawo Fabian !!!

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 22:17

znow bylo blisko ...

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 22:15

znow gramy jak w pierwszej polowie, dawac Walcott'a ...

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 22:05

juz myslalem, ze samoboj ;)
Malouda i Chelsea prowadzi 1:0 ;/

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 22:04

lol, Liverpool 0:0 po 45' z Wolves !!!

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 22:02

na atdhe.net w ogole nie tnie ta z veele'a ;)

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:37

dobrze Fabian !

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:36

dobrze Fabian !

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:34

Chamakh dobrze gra glowa ... hmn.

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:32

ladne bramy ;)
teraz do 5 ;)

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:30

narzekalem na Arshavin'a bo gra slabo, ale gola ladnego strzelil trzeba przyznac, szkoda, ze tak pozno, bo moglby rywalizowac o bramke roku !!

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:27

ale brama !!!!

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:26

ale brama !!!!

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:25

Arshavin niby najlepszy w gronie, a gra najslabiej ;/

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:24

no co to jest ?!
z taka gra to o 1 pkt. bedzie trzeba walczyc do ostatniej minuty ...

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:22

robia nas jak chca ;/
co ci nasi jajec nie maja !

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:18

ale kopanina, jak stracimy tu punkty to Wenger twoja wina, matko jak on mogl taki sklad desygnowac ??

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:13

to sie Diaby nagral ;/

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:12

Diaby kustyka ;/

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 21:03

karny ;/

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 20:58

ale slaby mecz, jakbym ogladal rezerwy normalnie ;/
moze z wyjatkiem Koscielny'ego ...

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 20:55

taka gra jaki sklad, nie mozna sie spodziewac nieczego innego ;p
Sagna i Koscielny sa super, niestety Squill i Eboue to w obronie slabizna ... ;/

Komentowany temat: Wyjściowe jedenastki obu drużyn 29.12.2010, 20:46

damy rade, musimy dac !!! ;p ;)

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 20:45

dawac panowie !!
GO GO THE GUNNERS !!!

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 20:43

sportstream24.com/england_football/watch_online_1.php

wychodza !!!

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 20:41

wreszczie zmadrzalem i sobie przyszedlem pol godziny przed meczem ;)
teraz smiga jak ..

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 20:38

jesli bede mial taka transmisje jak reklamz to łoo !!!

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 20:21

ma ktos jakiegos sprawdzonego linka ??
bo dzisiaj slabo stoje z trensmisjami ...

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 20:13

no wlasnie !!
Djourou nie gral calymi miesiacami, wiec Wenger mogl go wystawic na 2 z rzedu, ale nie !
lepiej zaufac naszemu filarowi, pff .. ;/
oj takim skladem to ciezko bedzie, i jak mi tu Nasri zapunktuje w FantasyPL ?? ;(

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 20:10

matko, ale Wenger zlekcewazyl Wigan ....
widac, ze jestesmy pewni swego, Clichy, Djourou, Song, Nasri, V.Persie, Walcott ??
zeby az tyle zmian ...

Komentowany temat: Miyaichi bliski pobicia rekordu Walcotta 29.12.2010, 20:05

przyjdzie aby zastapic Asrhavin'a, mysle, ze Miyaichi bedzie idealnym graczem dla Arsenalu, widze go w pierwszym skladzie za 2 lata ...

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 17:57

wiekszosc ludzi ma teraz mniej niz 100 komentarzy ...

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 17:46

Mizzou -->
a skad wiesz, co ??
a poza tym po co bysmy mieli kupowac 2 ŚO to bez sensu ...
juz lepiej tego Sambe, bo on chce odejsc z Ewood, ale to i tak malo prawdopodobne ;p

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 29.12.2010, 16:06

Vela to nie jest zly pilkarz i trzeba zrobic troche roszad, aczkolwiek jesli nie gra Fabregas to Nasri musi grac, mozna zrobic odwrotnie z Birmingham a caly zespol bedzie wypoczety przed waznym meczem z City ;p;p

Komentowany temat: Wilshere: Zawsze byłem pewny swego 29.12.2010, 16:02

Wislhere skorzystal na konytuzjach takich graczy jak Diaby, Fabregas czy Frimpong ...
ale i tak gratujuje mu tego jak wielki progres uczynil ;p

Komentowany temat: Wigan vs Arsenal, pamiętne starcia ostatnich lat 29.12.2010, 15:58

0:2 i bd usatysfakcjonowany ... ;)

Komentowany temat: Walcott apeluje: Nie spuszczajmy z tonu! 29.12.2010, 15:48

na wyzjezdzie dobrze nam szlo, wiec z Wigan i Birmingahm City powinnismy wygrac (choc nie bedzie latwo), co innego MC, oni sa naszym bezposrednim rywalem do mistrzostwa, IMO badziej sie teraz licza Citizens niz Chelsea, wiec bedziemy musieli wygrac z banda zarozumialcow ;)

Komentowany temat: Walcott: Nie chcieliśmy znów zawieść fanów 29.12.2010, 15:25

a wlasnie, czy Walcott cos wrzuca ??
nie sadze ...

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 28.12.2010, 21:40

tj. Arshavin na lewym ;)

Komentowany temat: Zakończyć rok z przytupem, czyli Wigan vs Arsenal! 28.12.2010, 21:39

Fabiański
Sagna Djourou Vermaelen Clichy
Fabregas(C) Song.B. Diaby
Nasri V.Persie Nasri ...
jakby Vermaelen wyzdrowial o.0

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady