Tragiczne sędziowanie, fatalna gra! Wigan 2-2 Arsenal

Tragiczne sędziowanie, fatalna gra! Wigan 2-2 Arsenal 29.12.2010, 21:38, Szymon Ortyl 1659 komentarzy

Na dzisiejszy mecz Arsene Wenger zdecydował się desygnować mocno rezerwowy skład. Na boisku pojawili się mn. Nicklas Bendtner, Marouane Chamakh, Denilson, Emmanuel Eboue, Tomas Rosicky i Sebastien Squillaci.

W 2. minucie meczu poważny błąd popełnił Sagna, jednak Laurent Kościelny zdołał w pojedynkę powstrzymać wbiegającego w pole karne Rodallegę.

W 16. minucie, wbiegający w pole karne Diame potknął się o nogę Kościelnego a sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Watson.

4 minuty później, Fabiański wpadł w polu karnym na rozpędzonego Rodallegę, jednak sędzia uznał, iż Polak nie zrobił tego z rozmysłem i nie podyktował kolejnego rzutu karnego. W 23. minucie bliski pokonania omańskiego bramkarza Wigan był Rosicky, jednak piłka ostatecznie wylądowała w rękach Al Habsiego.

W 26. minucie w miejsce kontuzjowanego Abou Diaby'ego pojawił się Jakc Wilshere. 8 minut później, Laurent Koscielny przegrał pojedynek główkowy z Rodallegą i tylko szybka interwencja Sagny uratowała Kanonierów przed stratą kolejnej bramki.

W 39. minucie Al Hamsi zdołał sparować strzał Bendtnera, jednak do piłki dopadł Andriej Arszawin i strzałem "nożycami" umieścił piłkę w siatce.

5 minut później, po świetnym podaniu Arszawina, Nicklas Bendtner przepchnął 2 obrońców i umieścił piłkę w siatce obok interweniującego Al Hamsiego.

W 50. minucie po kolejnym błędzie Koscielnego, Sagna ofiarnym wślizgiem wybił piłkę spod nóg N'Zogbi. 8 minut później po dośrodkowaniu Sagny, Alcaraz był bliski skierowany piłki do własnej bramki.

W 70. minucie po cudownym podaniu od Jacka Wilshere'a, Andriej Arszawin stanął oko w oko z bamkarzem Wigan, jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce. 4 minuty później, żółtą kartką za faul na Chamakhu, ukarany został Caldwell.

W 74. minucie N'Zogbia wyprzedził Koscielnego, jednak w sytuacji sam na sam Łukasz Fabiański zdołał sparować strzał gracza Wigan w stronę nadbiegającego Squillaciego. 2 minuty później za udeżenie głową Jacka Wilshere'a, czerwoną kartką ukarany został N'Zogbia.

W 81. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i główce Diame, źle ustawiony Squillaci skierował piłkę głową do własnej bramki.

W 83. minucie na boisko weszli Walcott i Nasri, zmieniając Wilshere'a i Arszawina. Chwilę później w polu karnym faulowany był Walcott, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego.

W 89. minucie gracze Wigan dwukrotnie zagrywali ręką w swoim polu karnym, jednak sędzia i tym razem nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

Do końca meczu Kanonierzy próbowali zmienić losy meczu, jednak nie potrafili tego dokonać. Fatalne sędziowanie w całości wypaczyło wynik meczu, jednak trzeba przyznać, iż gracze Arsenalu bezmyślną i paniczną grą zasłużyli na takie zakończenie.

pjoter16 komentarzy: 158 newsów: 431.12.2010, 13:08

Dlaczego AW wystawil dwojke srodkowych wysokich napastnikow w jednej linii w tym Bendtnera na skrzydle ? Moze mi ktos ten zamysl wytlumaczyc ?

Dominika93 komentarzy: 293731.12.2010, 12:23

fajnego sylwestra wszystkim życzę i do pogadania jutro ;)

Dominika93 komentarzy: 293731.12.2010, 12:21

13:55 ^^ szkoda że nie strzelił ;p

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 12:16

Mnie narazie najbardziej rozbawila akcja przy "Highway to hell" :D

Gunner_995 komentarzy: 655031.12.2010, 12:16

To też jest dobra xD Ale miałem z tego zlewe. Dzięki Stevenowi Chelsea zdobyła mistrzostwo :D

youtube.com/watch?v=EOBT-s2bacA&feature=related

GunnersFan9 komentarzy: 8682 newsów: 831.12.2010, 12:14

4:33 Weke Weke Weke;D padłem:D

Gunner_995 komentarzy: 655031.12.2010, 12:13

Tylko nie rozumiem jednego...
Dlaczego nazwiska na koszulkach piłkarzy są na odwrót?

Dominika93 komentarzy: 293731.12.2010, 12:12

hahaha nawet Eboue ze swoją rozgrzewką ^^

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 12:11

Juz na samym poczatku musialbyc Gamst Pedersen , pamietacie jego akcje w meczu z Arsenalem , jak byl 3m przed Sagna i sie rzucil i zaczal symulowac , myslac ze wywalczy karnego

Gunner_995 komentarzy: 655031.12.2010, 12:03

GunnersFan9------> Najlepsza jest akcja z arabami przy piosence Jai Ho xD hhahhhaa

GunnersFan9 komentarzy: 8682 newsów: 831.12.2010, 11:57

Comedy Football 2010 roku;)

youtube.com/watch?v=KKSGN2_BQMg&feature=player_embedded

youtube.com/watch?v=tz4lG4K_Gso&feature=player_embedded

Dominika93 komentarzy: 293731.12.2010, 11:50

stefcio---> no ale co poradzisz, moim zdaniem Samir bardziej zasłużył na bycie w 11... jestem ciekawa na jakiej podstawie ją wybierali ..

Gunner_995 komentarzy: 655031.12.2010, 11:49

Endrjum-----> Mój typ jest następujący.
Dennis Bergkamp i Thierry Henry. Bo teraz ani jednego piłkarza na świecie nie można do nich porównać...
Żaden piłkarz nigdy im nie dorówna .
To są legendy...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 11:47

GunnersFan - juz pisze do sky sports z zapytaniem o co chodzi :)

Co do kompilacji ja w kolko ogladam te same 4-5 :))
Oczywiscie pewnie przez was wszystkich dobrze znane :)

Spahić zawieszony na pięć spotkań.

Marca donosi,że Mourinho chce Fabregasa w Madrycie.Oferują 35 mln funtów oraz Fernando Gago, Lassanę Diarrę oraz Mahamadou Diarrę.

Chievo po Velę.

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 231.12.2010, 11:43

Aby nieco osłodzić sobie smutek po remisie z Wigan oglądam na YT filmiki z Bergkampem i TH14.
Np. ten: youtube.com/watch?v=609IaF2nfRA
Niesamowite panowanie nad piłką. Myślę, że w drodze po tytuł potrzeba nam kolejnego takiego napastnika jakimi byli DB i TH bo jednak v. Persie mimo wszystko to chyba nie ta klasa. Zastanawiam się w ogóle czy jest w tej chwili taki napastnik o takich predyspozycjach, który mógłby zasilić nasz zespół?
Słyszałem o zainteresowaniu Arsenalu Luisem Suarezem ale to chyba też nie ta klasa zawodnika. Jakie są Wasze typy?

GunnersFan9 komentarzy: 8682 newsów: 831.12.2010, 11:41

stefcio15; - nie wiem,zapytaj tych,co ustalali tą jedenastkę;)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 11:40

No właśnie , mimo wszystko nie pasuje , no bo Samir napewno zrobil duzo wiecej przez caly rok 2010 niz np. taki Charlie Adam od Sierpnia...

concrete13 komentarzy: 869831.12.2010, 11:39

stefcio --> no właśnie też Mnie kilka nazwisk zastanawia..ale wiesz..jakoś muszę sobie wytłumaczyć brak Kanoniera w 11 :):P

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 11:38

No ale jak tak to w takim razie co tam robi Charlie Adam , skoro 11 PL , z roku 2010

concrete13 komentarzy: 869831.12.2010, 11:37

a ta 11 to z całego roku 2010 - prawda ? a Samir wyrósł nam na bardzo solidnego dopiero w tym sezonie czyli w drugiej części roku ... ale również mam wątpliwości co do Hutton'a

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 11:36

Ale tak patrzac na ten sklad , to chyba jest "11" , pierwszej polowy sezonu 2010/2011

Zawader komentarzy: 135931.12.2010, 11:35

GunnerstFan9--> Hutton

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 11:33

GunnersFan - a ja sie pytam gdzie jest Samir... ?

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 11:31

concrete - oj racja , nie ma co sie rozpisywac , w czasie i po meczu , bo czego bys nie napisal , 30sec. pozniej twoj komentarz znajdzie sie na 6 stronie zalany komentarzami typu "dno" , "zagralismy syf" , "Wenger out" itd.

Dominiko - mi tam wystarczy zeby Arsenal zdobył tytuł , no i spelnienia marzeń wiadomo jakich to chyba nikt nie musi zgadywac bo to oczywiste:)

Oczywiscie wzajemnie , zeby 2011 byl jeszcze lepszy niz poprzedni , zeby nasi sie rozstrzelali i juz z okazji nowego roku pokonali Birmingham , nastepnie City i tak do konca sezonu :)
Pozatym zdrowia , szczescia , pieniedzy , dobrych ocen , dla tych ktorzy sie jeszcze ucza (czyli dla mnie tez) :D Szczesliwego!

Dominika93 komentarzy: 293731.12.2010, 11:30

concrete--> niestety, sezonowcy są wszędzie i tak na naszej stronie nie ma ich zbyt wielu, jak w innych klubach ... ;p

kasiacesc komentarzy: 187831.12.2010, 11:29

Mam nadzieję, że nowy rok będzie bardzie owocny niż ten jeszcze obowiązujący. Życzę Wam i sobie samej tez, żeby na ES powiększała się gablotka z trofeami i abyśmy zawszę wspierali naszą drużynę tak jej dzieje się to teraz. Nie ważne czy przegrywamy czy wygrywamy zawsze jesteśmy z Arsenalem. Czuję ogromną dumę będąc Kanonierką. Mimo że kibicuję zaledwie trzeci rok to nie potrafię sobie wyobrazić dnia bez Arsenal i tego portalu. Dziękuję wszystkim za to, że jesteście i mam nadzieję, że nasze grono będzie się jeszcze bardziej powiększać (nie chodzi mi tu o sezonowców).

Dominika93 komentarzy: 293731.12.2010, 11:23

hmmm no więc z okazji tego że się rozpoczyna niedługo nowy rok, chciała bym Wam wszystkim życzyć: wszystkiego najlepszego, szczęścia i spełnienia marzeń no i oczywiście żeby Arsenal zdobył puchar a nawet nie jeden, żeby grali jak najlepiej i najpiękniej na świecie :)
no i wszystko, wszystko co sobie jeszcze tylko chcecie :)

concrete13 komentarzy: 869831.12.2010, 11:20

stefcio --> najbardziej to było widoczne podczas meczu , kiedy momentami na całej stronie były tylko komentarze nowych ( jak dla Mnie ) użytkowników , którzy także po spotkaniu musieli koniecznie wylać frustrację na trenera, piłkarzy..itp.. ale po naszym " tragicznym meczu " chyba kilku sobie odpuściło..mam bynajmniej taką nadzieję ..bo nie mam zamiaru czekać do północy by Ci zwani przeze Mnie " osiłki " wylali swój podziw w momencie wygrania lub krytykę po porażce ... można krytykować i oceniać ..ale w ramach rozsądku..a już najbardziej nie znoszę..jak ktoś po jednym spotkaniu mówi , że " kocha Arsenal " a po "wpadce" w kolejnym używa samych wulgaryzmów pod adresem wszystkiego co się rusza..

pajdek13 komentarzy: 150731.12.2010, 11:19

youtube.com/watch?v=c3pP7xaOg5s
Tego pana bez kontuzji i o zdobywanie bramek się nie martwię, to nie jest jak Chamkah dobry napastnik, to jest napastnik klasy światowej z fantastycznym przyjęciem piłki i przeglądem pola, drybling, stałe fragmenty i strzał także na najwyższym poziomie i zawsze zostawia serce na boisku i jak nie idzie to bierze się za konstruowanie akcji.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 11:04

concrete - dokladnie , ale tak jak mowiles coraz wiecej zaczyna sie na stronie zaznaczac (juz nie bede okreslal tak agresywnie) ... Nowych kibiców , a trwac bedzie trwało wieki , bo co by sie nie stało , zawsze bedziemy za Arsenalem:)

concrete13 komentarzy: 869831.12.2010, 11:01

nieważne jak się zaczyna ..ważne jak się kończy..a w tym przypadku najlepiej żeby to się nigdy ni skończyło i trwało wieki :)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 11:01

Już jutro mecz z Birmingham , wiec mozna powoli zaczac typowac , jaki stawiacie wynik , no ja mam wielka nadzieje ze wygramy , bo mecz łatwy nie bedzie , mieli troche odpoczynku , wiec teraz musimy wygrac , 1:2 Dla Arsenalu

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.12.2010, 10:54

Ja zacząłem od sezonu 2005/2006 , ogladalem tez od swieta mecze , wiadomo Fifa Arsenalem itd. i nadszedl finał LM ... Przegrali , taka załamka , zacząłem płakac :D I zrozumialem , ze ten klub jest wielki :)) Moze dziwny poczatek , ale tak bylo

SamirRosicky komentarzy: 285331.12.2010, 10:53

U mnie się zaczęło od tego, że chciałem mieć koszulkę jakiegoś piłkarza, szczególnie Zidane'a lub Edgara Davidsa. To było w 2003 roku. A mój tata powiedział, że kupi mi koszulkę Henry'ego, bo uważał, że był niesamowitym piłkarzem. Potem do tego swój pierwszy mecz w fifie ever wygrał grając Arsenalem z Ajaxem 2:1 :D Zacząłem tak troche interesować się Arsenalem, ale wtedy to było takie sympatyzowanie. Na całego zaczęło się w sezonie 2005/2006. Chociaż takie oglądanie wszystkich meczy i zainteresowanie wszystkim co związane z klubem zaczęło się nieco później ;)

andrzej93 komentarzy: 119631.12.2010, 10:49

Szczęsny pisze że poprawił wykopy o 15 metrów w 5minut. Oby tak dalej. Z ManU trochę mu szwankowały

GunnersFan9 komentarzy: 8682 newsów: 831.12.2010, 10:27

Leicester*

GunnersFan9 komentarzy: 8682 newsów: 831.12.2010, 10:25

Ja zaczałem kibicowac jakoś 7 lat temu. Nie miałem internetu a w tv mecze kanonierów były transmitowane od "święta". Wszystko zaczeło się od róznego rodzaju gazet o piłce nożnej. Czytałem dużo o Realu Madryt, o Manchesterze United, o Liverpoolu nie zwracając wogóle uwagi na Arsenal. Wyjechałem z mama na weekend do wuja do Torunia. I wtedy to wuja włączył mecz. Arsenal z Liecester City wygrany 2-1. Pamiętam ten mecz jak dziś. To było coś nieprawdopodobnego. Henry,Vieira,Campbell,Reyes. Piłka po boisku chodziła tak płynnie jakby ktoś operował zaowdnikami niczym na grze komputerowej. To był ostatni mecz ligowy seoznu 2003/2004.Od tego się wszystko zaczęło.

concrete13 komentarzy: 869831.12.2010, 10:09

Happy New Year :_)

animacje.krzysiek.biz/?f_6239

DARKING komentarzy: 33131.12.2010, 08:03

Drodzy Kanonierzy w nowym nadchodzacym roku zycze wam wszystkiego naj naj naj i wszystkiego co sobie wymarzymy, szczegolnie tych pucharow i najladniejszego dla oko futbolu w calej galaktyce!
Ps. Miłego picia w sylwka byle nie w samotności i pic mi tam do nieprzytomnosci;)

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3031.12.2010, 03:31