Komentarze użytkownika fabregas1987
Znaleziono 27187 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 603 z 680 (komentarze od 24081 do 24120):
dzisiaj cisniemy na pelnej nie ma co GO GO THE GUNNERS !!!
dzisiaj cisniemy na pelnej nie ma co GO GO THE GUNNERS !!!
fajnie przetlumaczyli, na pewno Fabian wie jak po angielsku jest cos takiego jak huuraoptymizm ...
no wasnie w lidze hiszpanskiej moga wygrac tylko Real i Barca, a potem jest przepasc, te druzyny zdobywaja po 90 pkt. w kazdym sezonie, a patrzac na tabele PL, to w tym sezonie mistrz pewnie bedzie mial ok. 75 pkt. ;)
jednym slowem bedzie sie dzialo, Chelsea gra na obcych stadionach z nami i KFC, wiec mam nadzieje, ze zgubia troche punktow, MU pewnie tez srednio zagra z Chelsea, a w poniedzialek trzeba bedzie stoczyc prawdziwy boj o Anglie ;)
szkoda, ale no coz jest Nasri, hehehe :>
no, ale Denilson tez mocno sie rozwinal, wiec bedzie odtra rywalizacja pomiedzy mlodymi ;]
Wilshere, Ramsey, Denilson, a potem Lansnury i Frimpong ...
juz do konca niech tak bedzie ...
kurde, wszyscy wiedza (nawet Boss), ze jestesmy slabsi od Farsy, a on jeszcze bedzie kupowal niedoswiadczonych gracz, pieknie !!!
obie druzyny beda troszke oslabione, oczywiscie my bardziej ...
zawsze ma byc 2 tygodnie, a jest wiecej grrr ;/
Miguel bedzie kiedys gral w pierwszej "11", poczekajcie z 2, 3 lata ;)
po co tacy gracze ??
nie lepiej jakiegos doswiadczonego def .??
ciekawe co czyja nasi obroncy, gdy czytaja, ze wszyscy twierdza, ze nasza defensywa (czyli oni) sa slabi ?
na pewno niemile uczucie ;/
popekns -->
chyba niedokladnie ogladasz, bo wg. mnie Rooney gra albo tak samo albo lepiej niz Nani, rozgrywa, wraca sie, duzo podoje, no i ladnie strzelil ...
MarcinKanonier -->
superpuchar hiszpanii, lige hiszpanska i chyba puchar hiszpanii, do tego byl najlpepszym strzelcem i graczem ligi, a w tym sezonie ma 1 miejsce w lidze, jest wice-krolem strzelcow i krolem asyst, ale i tak wole Inieste ;dd
krzykus1990 -->
wlasnie nie, bo nardzo rzadko sie zdarza zeby klub pokroju MU przegrywal u siebie 2 razy z rzedu, wiec jesli chcemy wygrac na OT to powinnismy liczyc na remis/zwyciestwo United z Valencia ...
ale Rooney strzelil, a Nani ciota ;p
slyszeliscie, ze "Złota Piłka" bedzie wybierana z trojki:
Messi, Xavi, Iniesta ??
żal ...
Valenicia 1:0 pablo !!!
4:1 to calkiem prawdopodobny scenariusz, licze na latwe zwyciestwo, bez zbednych nerwow, no i oczywiscie na awans, ale nez kontuzju, zeby mi z MU mogl podstawowy wyjsc !!! :D
ej, ale Messi w wieku 21 lat byl najlepszym pilkarzem globu, a jak sie jeszcze rozwija to ja dziekuje ...
ja tam sie w sumie ciesze, ruscy dadza rade ;d;d
na bayern to bym chcial trafic, ostatnio w kratkje graja ;d
szkoda, bo mialem nadzieje na Kosa - DJ srodek z MU ;p
jutro spokojnie 3:0, a potem, no coz trzeba liczyc na maly cod ...
po majstra lecimy, !!!
"jestesmy na polmetku", no wlasnie, a oni juz o najlepszym pilkarzu sezonu, przeciez Bale jeszcze nie raz cos zjebie ;p
racja ...
jeeeee, Djourou - Kosa na MU !!!!!!!!!!!!!
zal mi go tak jak wszystkim, ale takie jest zycie ;p
5:0 i do przodu !!!
takze 2:1 dla nas i bd zadowolony ;)
jak by odszedl Benio to marzylby mi sie Hulk ;p
hmn ...
raczej bedzie trzeba przelozyc jeszcze raz ;)
mam nadzieje, ze zrewanzujemy sie kogutom ...
szczescia, oby nie mial kontuzji ;]
to bardzo dobrze, zasluzyl na to, brawa tez dla Fabiana, bo nieczesto w Arsenalu bramkarz byl w trojce ...
no Marin jest calkiem nizly, ale nie jest pilkarzem, ktorego szukamy, wg. mnie przede wszystkim obroncy i DP ...
race sie skladaja do oklaskow, brawo Samir !!!
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
1 na 1 z łukaszem calkiem fajny ... ;)