Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 27187 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 602 z 680 (komentarze od 24041 do 24080):

Komentowany temat: Wenger dementuje plotki dotyczące Almunii 10.12.2010, 19:57

w sumie jest nam niepotrzebny, bo jak cos (odpukac ...) stanie sie z Fabianskim to Szczesny i Mannone sa lepsi od Manu ...

Komentowany temat: Wenger o stylu gry i charakterystyce Arszawina 10.12.2010, 19:56

Andriej jest szczery to fakt ;]
dalej jednak uwazam, ze z MU powinien zagrac Walcott ...

Komentowany temat: Wenger bierze odpowiedzialność za zdrowie Ceska 10.12.2010, 19:53

lepiej zeby gral, no i moglby Wenger bardzej defensywnie ustawic Song'a przynajkniej jak dla mnie ...

Komentowany temat: Arsenal Gold czyli historia spotkań z United 10.12.2010, 19:49

90% pierwszej akcji to Fabregas, ktory raczej nie zagra ;/
mamyNasri'ego i ... damy rade ;)

Komentowany temat: Wellington zostanie wypożyczony 10.12.2010, 19:46

tylko ze zapewne wypozycza go do ligi hiszpanskiej i tak czy siak nie bedzie przygotowany na PL ;p

Komentowany temat: Video: Samir Nasri vs Partizan 10.12.2010, 19:45

dalej Samir, man of the match, of the week, of the month and ofc. of the all seson !!!

Komentowany temat: Wenger odpowiada na słowa Evry 10.12.2010, 19:35

niech Walcott wkreci pare razy tego calego Evre w ziemie to mu sie oczeta otworza .... ;dd

Komentowany temat: Walcott: Pokażę Bossowi na co mnie stać 10.12.2010, 19:27

vs Partizanowi gral lepiej od Arszawina, wiec powinien zagrac w pierwszym skladzie z MU ...

Komentowany temat: Almunia na celowniku Malagi? 10.12.2010, 19:26

niech idzie, teraz Fabian jest the best ;))

Komentowany temat: Kolejna buńczuczna wypowiedź Evry... 10.12.2010, 19:25

jaki pewniaczek, co innego mowil Nani, ciekawa nizgodnosc w druzynie ;p

Komentowany temat: Awans do fazy pucharowej, Arsenal 3-1 Partizan Belgrad. 09.12.2010, 22:09

Vpr -->
zwlaszcza, ze w ten sam dzien Nani mowil, ze Arsenal jest grozniejszym rywalem od Chelsea ;p

Komentowany temat: Awans do fazy pucharowej, Arsenal 3-1 Partizan Belgrad. 09.12.2010, 19:49

bayern qalbo Schalke, obu tym druzynom nie idzie w tej chwili, a odwrotnie jest z Realem i Barca, oni miazdza kazdego, kto stanie na ich drodze ;/;/

Komentowany temat: Park czeka na mecz z Arsenalem 09.12.2010, 19:40

damy rade, go go the Gunners !!!

Komentowany temat: Walcott: Możemy pokonać każdego 09.12.2010, 19:39

"kiedy zespol jest sprawny do gry" i w tym sek moi drodzy, nasz zespol nie jest sprawny do gry ;/

Komentowany temat: Wenger na temat stanu zdrowia kontuzjowanych 09.12.2010, 19:36

concrete13 -->
w 2010 juz nie zagra ;/

Komentowany temat: Wenger na temat stanu zdrowia kontuzjowanych 09.12.2010, 19:35

taki slad chce na MU:
----------------Fabiański-----------------
--Sagna--Djourou--Koscielny--Clichy--
------------Song.B.---Wilshere-----------
----Walcott-------Nasri--------Arshavin---
-------------------V.Persie-------------------,
ale niestety Boss nie posadzi na lawce Chamakh'a i Squillaci'ego, a szkoda, bo sklad moglby byc calkiem silny ...

Komentowany temat: Alan Pardew menedżerem Newcastle 09.12.2010, 19:32

ok

Komentowany temat: Liga Mistrzów - podsumowanie 09.12.2010, 19:32

kurde, same ciezkie pojedynki, ja chce Shalke !!!

Komentowany temat: Nani: Arsenal większym zagrożeniem niż Chelsea 09.12.2010, 19:28

damy rade, jedziemy po 3 pkt. !!!!

Komentowany temat: Fabiański: Do Manchesteru jedziemy po 3 punkty 09.12.2010, 19:26

mam nadzieje na 1:2 ;)

Komentowany temat: Galeria: Arsenal vs Partizan 09.12.2010, 19:23

foty ok.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal vs Partizan 09.12.2010, 19:22

wiem, ze raczej tak nie bedzie, ale Squillaci i Chamakh nie powinni zagrac z MU, co do Arszawina to jest to dobry gracz, wiec bd sie zastanawial ;p

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 22:39

no coz jakby to podsumowac, jestesmy w 1/8, ale mecz slaby, miejmy nadzieje, ze sie oszczedzali na MU, bo z taka gra to nas diably spala normalnie ... ;/;/ ale wynik przynajmniej niezly 3:1 brawo Samir, Robin i Theo !!!

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 22:34

jaka Bendtner to jest ciota, RvP by to strzelil ...

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 22:31

niezbyt dobry ten nasz mecz ;/

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 22:14

ajc, Pampers, blisk0o teraz bylo ...

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 22:12

mogl walic Nasri ;/

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 22:11

teraz Partizan bedzie sie bronil cala 11 i dupa blada ...

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 22:10

dawaj Theo !!!

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 22:07

ale żal, Arsha zlaz Walcott do !!!
nie wyobrazam sobie nie dojscia do 1/8 ;//

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 22:01

jak narazie do dupy, jesli nie wyjdziemy to ja *******e ...

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 21:57

Denni jest lysy hahahahah xd
odrobimy ;p

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 21:52

gdzie ogladacie ??

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 21:42

podajcie jakies w miare nie tnace sie linki ;)

Komentowany temat: O awans, prestiż i pieniądze, czyli Arsenal vs Partizan! 08.12.2010, 21:38

1:0 i to jeszcze z karnego + kontuzja, jak narazie dno i pech ;/

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Partizan - van Persie od początku 08.12.2010, 20:09

poszedl na calosc Wneger, ale nie dziwie sie, oby tylko nie bylo kontuzji i zeby nie byli przemeczeni, bo na MU pewnie taki sam sklad ...

Komentowany temat: Vidic liczy na powrót Ferdinanda 08.12.2010, 19:52

"byloby milo" byloby, czyli nie bedzie ;p

Komentowany temat: Fabregas: Samir jest w życiowej formie 08.12.2010, 19:35

armata_PL -->
szczerze ci powiem, ze tez mam takie wrazenie, ale to chyba tylko niepotrzebne gdybanie ...

Komentowany temat: Fabregas: Samir jest w życiowej formie 08.12.2010, 19:26

Mariusz2285 -->
impossible, nie mozna miec wszystkich pilkarzy w zyciowej formie na raz, no bez przasady ...

Komentowany temat: Fabregas: Samir jest w życiowej formie 08.12.2010, 19:21

troszke zadrosny ?
wracaj juz na Stoke Cesc i razem z Samir'em wygrajcie cos w tym sezonie ;]

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady