Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 27187 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 626 z 680 (komentarze od 25001 do 25040):

Komentowany temat: Wilson: Na tym właśnie polega błąd Arsenalu 05.10.2010, 16:53

wiem, ze raczej sie tak nie zdarzy, ale moze to, ze Arsenal nic nie wygrywa to wina Wengera ??
i podczas letniego okienka trzeba by zwolnic Francuza, zatrudnic nowego, bardziej otwartego na transfery trenera, ktory kupilby kilku swiatowej klasy graczy i moze wtedy Arsenal zaczal by wreszcie wygrywac. Ja osobiscie daze Wengera przyjaznia, ale nie on ma byc znany, a pilkarze Arsenalu, a bez wynikow (trofeow) to niestety, nie bedzie mozliwe ...

Komentowany temat: Ramsey wyróżniony 05.10.2010, 16:35

2010 ??
przeciez on w ogole nie gral ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:39

tzreba wpuscic JET'a ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:39

tzreba wpuscic JET'a ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:39

tzreba wpuscic JET'a ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:33

fart z naszej strony ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:26

ale po co tak Clichy ??

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:26

ale po co tak Clichy ??

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:23

ALE TERAZ DUPIMY, JAK TAK DALEJ POJDZIE TO NIE MAMY SZANS ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:21

karny byl !~!!!!!!!!!!!!!

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:12

ale Nasri to s*******il ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:12

ale Nasri to s*******il ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:09

wszyscy mamy 47' ??

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:04

a teraz na rozluznienie mi w przerwie golfa puscili ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 18:01

a teraz na rozluznienie mi w przerwie golfa puscili ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:54

to tylko 1-0 jest jeszcze szansa, Arsha gra dobrze z Nasrim, na nich trzeba opierac gre, no i Rosa musi jeszcze wejsc ...
a Liverpool przedupil u siebie z Blackpool ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:45

ale nas teraz cisna ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:43

znow ten pieprzony czrnuch ;/

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:38

dobrze, ze Andriej proboje ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:35

Nasri, Arshavin w koncu musi cos wpasc, dawaaaaaaaaaaaajjjjj Chamakh !!!!!!!!!!!!!!!

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:33

50-50 posiadanie ;>

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:19

ale Chamakh na akcje spieprzyl ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:13

Gigi -->
jak masz Sopa to na YES'e

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:11

mamy szanse na wygrana ... :):)

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:11

mamy szanse na wygrana ... :):)

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:08

co tak powoli ten mecz ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 17:05

dajcie linka

Komentowany temat: Wyjściowe XI: Squillaci kapitanem! 03.10.2010, 16:58

tak jest GO GO THE GUNNERS, trzeba wierzyc w swoj zespol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentowany temat: Wyjściowe XI: Squillaci kapitanem! 03.10.2010, 16:45

co z tego, ze mamy lepsza lawke ??
przeciez gra sie "11" ...

Komentowany temat: Wyjściowe XI: Squillaci kapitanem! 03.10.2010, 16:44

ale maja wy*****y sklad ...
na papierze nie mamy szans, no ale zobazymy ;)

Komentowany temat: Zidane inspiracją Chamakha 03.10.2010, 16:08

Zidane ??
przeciez to pomocik ...
ciekawe czy Maroune cos dzisuaj strzeli ;];]

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 16:06

Cesc1994 -->
to chociaz nie pisz zeby nie zapeszyc ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 15:27

juz ma pol roku z glowy ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 15:27

juz ma pol roku z glowy ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 15:27

juz ma pol roku z glowy ...

Komentowany temat: Fabregas: Wilshere jest wyjątkowy 03.10.2010, 11:45

Pinguite -->
* ale funtow ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 11:43

Gunner_995 -->
niestety nie moge podac zrodel, ale sie sprawdza ...

Komentowany temat: Nawiązać walkę z mistrzem, czyli Chelsea vs Arsenal! 03.10.2010, 11:43

Gunner_995 -->
niestety nie moge podac zrodel, ale sie sprawdza ...

Komentowany temat: Merson: Dziś wygra Chelsea 03.10.2010, 11:41

ciezko to przychodzi, ale ... ma racje ;/

Komentowany temat: Merson: Dziś wygra Chelsea 03.10.2010, 11:41

ciezko to przychodzi, ale ... ma racje ;/

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady