Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 27187 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 625 z 680 (komentarze od 24961 do 25000):

Komentowany temat: Mannone: Chcę być numerem jeden 08.10.2010, 14:08

ja bym my dal szanse w LM ...

Komentowany temat: Zaostrza się walka o Stekelenburga 08.10.2010, 13:51

Stekelenburg, Reina, Adler albo Gorgon, bo Given'a nam nie sprzedadza, Schwarzer za stary, a neuer podobno ma przejsc do MU ...

Komentowany temat: Arsenal odwiedzi USA? 07.10.2010, 21:45

czemu nie ??
moze bedzie wiecej na transfery ;d;d

Komentowany temat: Chamakh: Wiele zawdzięczam Laurentowi Blancowi 07.10.2010, 20:16

jak narazie Chamakh zawodzi, bo oprocz gry glowa nie pokazuje niczego specjalnego ...
slabo przyjmuje, caly czas schodzi na skrzydla (a jest ustawiany na szpicy), nie wie co zrobic w sytuacji sam na sam i jak dla mnie powinien usiasc na lawce jak wroci Roibn.

Komentowany temat: Zaostrza się walka o Stekelenburga 07.10.2010, 20:08

Jamaal -->
bo zobaczyl lustro ...

Komentowany temat: Zaostrza się walka o Stekelenburga 07.10.2010, 19:57

ja jestem ze, dajmy tez 10 kafli i juz ...

Komentowany temat: Mannone marzy o Milanie 07.10.2010, 14:58

niech idzie do Milanu, bo kiedy przyjdzie nowy bramkarz to oprocz Almunii bedzie musial odejsc ktos jeszcze, ja za przyszly seon tak to widze:
1. Given, Gordon, Reina (?)
2. Fabianski, Szczesny (?) ...

Komentowany temat: Pearce: Media lubią sensacje 06.10.2010, 23:07

jest najmlodszy w U-21, a juz gra w seniorach, jesli sie nie zatrzyma to za 3 lata bedzie gwiazda pokroju Messi'ego ...

Komentowany temat: Fabregas i Walcott wracają do gry! 06.10.2010, 22:11

... a w marcu Frimponga ;)
taki sklad bym dal na Birmingham:
----------------Fabiański-----------------
--Eboue--Squillaci--Koscielny--Clichy--
----Fabregas(c)---Song.B---Nasri--------
---Wilshere----Chamakh-----Arshavin----
ławka:
Szczęsny, Sagna, Djourou, Diaby, Rosicky, Walcott i Vela.

Komentowany temat: Cesc: Lepiej przegrać, niż wygrać bez stylu 06.10.2010, 21:57

palka13 -->
gdyby to bylo takie proste ...

Komentowany temat: Diaby: Jedną nogą byłem już w Chelsea, ale... 06.10.2010, 21:35

pelek -->
no tak, tyle, ze on nigdy nie zagral takiego naprawde bezblednego wystepu ...

Komentowany temat: Fabregas i Walcott wracają do gry! 06.10.2010, 20:05

ToMo_18 -->
no przeciez masz napisane ...

Komentowany temat: Cesc: Lepiej przegrać, niż wygrać bez stylu 06.10.2010, 19:53

graja w Barcy i wygrali wszystko, to chyba chce powiedziec Cesc ;/

Komentowany temat: Jack Wilshere piłkarzem miesiąca! 06.10.2010, 19:48

18 lat ...
to chyba jego zyciowy sukces !!!

Komentowany temat: Diaby: Jedną nogą byłem już w Chelsea, ale... 06.10.2010, 19:47

ja jakos nie moge sie do jego talentu przekonac, nie jest bardzo szybki, dziwnie sie porusza, nadaje sie na DP, a gra zupelnie inaczej ...
a co do zlotej pilki to (bez komentarza), ja tez o tym marze ;)
w sumie to uwazam, ze JET i Lanbury moga spokojnie zajac jego miejsce.

Komentowany temat: Fabregas i Walcott wracają do gry! 06.10.2010, 19:43

Van Persie jeszcze miesiac !!!!!!!!!
jeju trzeba kupic nowego napastnika, bo Holender jest prawie zawsze niedostepny ...

Komentowany temat: Fabregas i Walcott wracają do gry! 06.10.2010, 19:43

Van Persie jeszcze miesiac !!!!!!!!!
jeju trzeba kupic nowego napastnika, bo Holender jest prawie zawsze niedostepny ...

Komentowany temat: Fabregas i Walcott wracają do gry! 06.10.2010, 19:43

Van Persie jeszcze miesiac !!!!!!!!!
jeju trzeba kupic nowego napastnika, bo Holender jest prawie zawsze niedostepny ...

Komentowany temat: Fabregas: Mundial w Hiszpanii będzie fantastyczny 06.10.2010, 19:42

obejrzyjcie sobie projekt stadionow Katar 2022, zajebi... xd

Komentowany temat: Silvestre transferową porażką Werderu 06.10.2010, 19:41

andrzej31794 -->
ja obstawiam, ze zmieni dyscypline ...

Komentowany temat: Lassana Diarra wróci do północnego Londynu? 06.10.2010, 19:39

to ja juz wole M.Diarre ;>

Komentowany temat: Denilson: Powołanie do reprezentacji jest moim marzeniem 06.10.2010, 19:38

da rade, na obecna chwile jest lepszy od Sandro i Melo ;)

Komentowany temat: Wenger odnośnie powołań Wilshera do obu reprezentacji 06.10.2010, 19:37

powiniem miec prawo wybrac ...

Komentowany temat: Wenger odnośnie powołań Wilshera do obu reprezentacji 06.10.2010, 19:37

powiniem miec prawo wybrac ...

Komentowany temat: Kolejne zmiany w terminarzu 06.10.2010, 19:34

gramy w jednym miesiacu z ManU i Chelsea, ale z diablami to bedzie 1, a z Blues 2 mecz ...

Komentowany temat: Flynn: Ramsey wróci do treningów za 3 tygodnie 06.10.2010, 19:32

czyli pewnie na boisko za jekies 6 tyg. ;];]

Komentowany temat: Szachtar osłabiony przed meczem z Arsenalem 06.10.2010, 19:31

licze na gladkie 3-0 ...

Komentowany temat: Nasri krytykuje pobłażliwość sędziów 05.10.2010, 19:00

musimy wygrac z Birmingham, a potem z Citizens, bo bedzie juz za duza luka ...
a co do tematu to popieram Nasri'ego.

Komentowany temat: Agent Lukaku: Jest zainteresowanie, konkretów brak 05.10.2010, 18:58

silny, wysoki, a pomimo 17 lat juz jest wschodzaca gwiazda, czyli ... brac, bo moze byc za drogi za kilka lat.

Komentowany temat: Hleb: Mecz z Arsenalem będzie dla mnie szczególny 05.10.2010, 18:56

ja chce zeby Hleb strzelil, ale bedzie 4:1 dla nas ;]

Komentowany temat: Bendtner wznawia treningi z pierwszym zespołem 05.10.2010, 18:55

cescfabregas1991 -->
bo oni jeszcze z 2 tyg. ;p;p

Komentowany temat: Bendtner wznawia treningi z pierwszym zespołem 05.10.2010, 18:54

jesli naprawde jest w tak wysokiej formie to powinien grac zamiast Chamakh'a jak wroci ...

Komentowany temat: Wilson: Na tym właśnie polega błąd Arsenalu 05.10.2010, 18:52

Po prostu Arsenal nie umie grac z wielkimi druzynami, chociaz WBA do niech nie nalezy ;/
no coz miejmy nadzieje, ze bedzie tylko lepiej ...

Komentowany temat: Wilson: Na tym właśnie polega błąd Arsenalu 05.10.2010, 18:32

Szef -->
tak tylko, ze ozezwienie wprowadzaja tacy gracze jak Cesc, Theo czy Robin, a calej tej trojki nie ma ;/;/

Komentowany temat: Wilson: Na tym właśnie polega błąd Arsenalu 05.10.2010, 18:05

a wiecie co jest najgorsze, to, ze my juz nie mozemy liczyc na transfery obroncow, bo przyszedl drobny Laurent i stary Sebastien, wiec Wenger powie, ze mamy wystarczajaca defensywe ...
ale nie zmienia to faktu, ze Neuer i Dzeko musz do nas przyjsc ...

Komentowany temat: Galeria: Chelsea vs Arsenal 05.10.2010, 17:51

laskowski19051995 -->
na Birmingham juz ma byc ...

Komentowany temat: Wilson: Na tym właśnie polega błąd Arsenalu 05.10.2010, 17:23

ja bym kupil nowego bramkarza (Given, Neuer), wielkiego srodkowego obronce (Juan, Ciani, Mertesacker) i napastnika (Dzeko czy Cole), a do pomocy wlaczylbym na stale Lansbury'ego i JET'a ...

Komentowany temat: Wilson: Na tym właśnie polega błąd Arsenalu 05.10.2010, 17:23

ja bym kupil nowego bramkarza (Given, Neuer), wielkiego srodkowego obronce (Juan, Ciani, Mertesacker) i napastnika (Dzeko czy Cole), a do pomocy wlaczylbym na stale Lansbury'ego i JET'a ...

Komentowany temat: Wilson: Na tym właśnie polega błąd Arsenalu 05.10.2010, 17:12

nie twierdze, ze tak bedzie, ale jasli nic w tym sezonie nie wygramy, to Wenger i tak powie, ze jestesmy 13 raz z rzedu w LM i kogo to obchodzi ??

Komentowany temat: Wilson: Na tym właśnie polega błąd Arsenalu 05.10.2010, 17:04

Gunner_995 -->
ok, no moze troche przesadzilem z tym, ze bym go od razu zwolnil, ale my nie zdobywamy trofeow przez niego, taka jest prawda, ja tez lubie styl Arsenalu, ale uwazam, ze czasami powinnismy zagrac bardziej defensywnie zeby zdobyc wiecej punktow ...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady