Komentarze użytkownika kamil47

Znaleziono 2685 komentarzy użytkownika kamil47.
Pokazuję stronę 1 z 68 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Pięciogwiazdkowy występ: Arsenal 5:0 MLS All-Stars 22.07.2023, 13:28

Niektóre osoby trochę odlatują że mamy skład na rywalizacje z Shity które jest budowane pod okiem Pepa przez wiele lat. Moim skromnym zdaniem to jeszcze nie ta faza. My jesteśmy gdzieś na pograniczu Fazy 3 i 4, zaś Shity od wielu lat jest na fazie 5 i są zdobywcą LM. Przyszli nowi zawodnicy, to ważne. Ale mam wrażenie że nowe rozgrywki połączone z LM, wykrzaczą nam się już 10/11 miesiącu br. Zabraknie po prostu doświadczenia zawodnikom jak i trenerowi.

Niepotrzebnie pompowany jest balonik z niczego żeby potem krzyczeć Arteta out gdy w LM odpadniemy w1/8 zaś w lidze Shity szybko nam odskoczy na 9/10 oczek.

Projekt jest naprawdę świetnie budowany. Jestem mega zaskoczony że tak to zatrybiło i osiągnęliśmy 2 miejsce w tabeli, ale pamiętajmy że Shity na boisku pokazało nam gdzie nasze miejsce. W LE odpadliśmy po frajersku to mało powiedziane. W samej lidze mieliśmy wiele problemów poza spotkaniami z Shity, bez pomysłu i bez jaj.

Dlatego lepiej nabrać trochę dystansu. Lepiej miło się zaskoczyć jak przeżyć ogromny zawód przez nadmierną wyobraźnię.

Komentowany temat: Piłkarskie widowisko na Anfield: Liverpool 2-2 Arsenal 14.04.2023, 13:36

@Be4Again: Tutaj było już tyle sprzeczności z rzeczywistością że nic mnie nie zdziwi. Teraz jest hurra optymizm i jak to wszyscy wierzyli w proces. Przyjdzie kiedyś posucha to wyjdzie szydło z worka. I przestań pisać frazesy. Napisałeś wprost że nasi kibice wierzą w proces. A to jest totalna bzdura.

Komentowany temat: Piłkarskie widowisko na Anfield: Liverpool 2-2 Arsenal 14.04.2023, 13:09

@kamil47 napisał: "Franita"
Granita oczywiście :) popełniłem kilka oczojebnych błędów w tym komentarzu. :)

Komentowany temat: Piłkarskie widowisko na Anfield: Liverpool 2-2 Arsenal 14.04.2023, 13:08

@Be4Again napisał: "Taka jest właśnie podstawowa różnica między kibicami Arsenalu i ManU. My wierzymy w proces, cierpliwie czekamy na efekty, oni chcą mistrzostwa tu i teraz, nowych gwiazd co okienko i przez to ten klub nie może wyjść ponad przeciętność..."
Co ty gościu piszesz? to jakieś frazesy w momencie kiedy klubowi idzie dobrze. Kiedy nie szło w klubie za Artety a on sam mówił o procesie to 95% udzielających się tutaj Kibicuf wieszała na nim psy i pisały o Bariście. Pamiętam o tym dokładnie ponieważ akurat ja wierzyłem w ten projekt i roniłem go tutaj tak samo jak broniłem Granita. Każdego dnia jak broniłęm Artete i Franita to byłem wyśmiewany. Może w między czasie udzielało się z 3-4 userów którzy w większym czy mnijeszym stopniu podzielali mój tok rozumowania.

A teraz na fali chorągiewki : My wierzyliśmy w proces. O k###a nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Komentowany temat: Odczarować Anfield: Liverpool vs Arsenal 08.04.2023, 16:24

@Ech0z: Wiele zależy od siłowni. To co napisałeś kojarzy mi się z sieciówkami typu zdrofit. Zaś mniejsze lokalne siłownie mają swój klimat gdzie wymienione przez Ciebie sytuacje to jakieś 5 % osób.

@miki9971: Są dwa aspekty które dają nam szansę na masjtra. I o nich już napisałem. Oczywiście najłatwiej wyrwać tylko część wypowiedzi żeby ubarwić swój komentarz. Słabe to niczym ostatnia wypowiedz Ten Haga o tym że Arsenal cały sezon miał dostępny cały skład i to stąd wyniki.

@jin: nie pprzeczytałeś z zrozumieniem całej mojej wypowiedzi. Pisałem o celach na ten sezon i jakie były założenia . Zaś w trakcie sezonu wyszło że gramy o majstra. Co by nie było, czy tego chcemy czy nie, Cele na ten sezon osiągnęliśmy. Z racji tego że gramy jednak o majstra to założenia się zmieniły, ale nawet w przypadku porażki np trenera nie zwolnią ponieważ założenia na sezon spełnił.

@damianARSENAL: bo celem był top4 i nic tego nie zmieni. Inna kwestia że mocno odpaliliśmy ponad oczekiwania a Shity gra średnio co daje nam szansę na majstra.

Celem drużyny jest cały czas rozwój procesu i powrót do LM. Póki co progres jest ogromny, skład odbudowany, powrót do LM. Także wstępne zadanie wykonane. Teraz należy grać pond program skoro są ku temu okoliczności.

Komentowany temat: Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 21:56

@Dziadyga: ale gdzie tak narzekali? bo przyznam szczerze że tutaj był spory optymizm w kierunku Belga.

Komentowany temat: Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 21:52

@fabregas1987: Dodam jeszcze że Hiszpan podobnie jak Belg przychodzili do nas za śmieszną kasę biorąc pod uwagę korelację kasa - umiejętności.

Komentowany temat: Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 21:51

@fabregas1987: i ma ten sam numer koszulki co Hiszpan ;)

Komentowany temat: Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 21:50

Kuźwa jaki ten Xavi jest słaby jako trener. Ma taki potencjał w zawodnikach a grają straszną kupę. To że są liderem zawdzięczają wyłącznie problemom Realu i Atletico.

Komentowany temat: Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 21:49

@Paul77: myślę że nawet jak zajmiemy drugie miejsce to dalej będziemy bardzo atrakcyjnym klubem dla czołowych zawodników nie bojących się walki o pierwszą XI oraz nie mających parcia na 300+ tysi tygodniowo. Wszyscy widzą co robi Arteta z zawodnikami i to może być główny czynnik chcenia grania dla danego klubu.

Co do przyszłego sezonu uważam że jeżeli nasz klub dalej będzie tak rozwijał swoich zawodników oraz dokona 1-2 konkretnych wzmocnień to dalej będą pressowac całą PL.

Komentowany temat: Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 21:43

@mar12301: dzisiaj zagrał cudownie. U nas cudownie działa lewa strona gdy Gabi może przechodzić z 9 pozycjami. Kosmicznie wyglądało to z Jesusem, ale Trossard daje inne możliwości.

Dzisiaj sporo psuł Saka. chłopak musi trochę odpocząć.

Komentowany temat: Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 21:40

Nasz główny problem jest taki że trafiają nam się w obronie idiotyczne pojedyncze błędy. Możemy zdominować Shity, ale oni takie błędy właśnie wykorzystują jak np dzisiaj Ramsdale. Saliba czy Gabriel też lubią dostać wylewu. Powiedzmy sobie szczerze, w tym sezonie zdominowaliśmy chyba każdy zespół PL. Problem jest z skutecznością oraz głupimi indywidualnymi problemami w obronie.Zaś Shity dla odmiany gra z nami z kontry bo wiedzą że właśnie w takiej formacji popełniamy najwięcej błędów.

Cieszy zaś fakt że bez względu na przeciwnika Arteta chce żeby chłopaki dominowali przeciwnika. Czasami przyczajony tygrys może bardziej by się kalkulował, ale mi osobiście bardziej podoba się opcja dominatora.

Komentowany temat: Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 21:33

Ale Barca gra potężną kupę.
Jak ich zdegradują to może być ciekawie. Nie pogardziłby Gavim do środka boiska.

Komentowany temat: Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 11.03.2023, 13:55

@sWinny: ponieważ ta strona ma redaktorów i mogę oczekiwać po nich że takowe newsy wrzucą? Zaś ja nie mam redaktorskich umiejętności i wątpię żebyście chcieli czytać lekko poprawione newsy z translatora?

Komentowany temat: Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 11.03.2023, 13:50

Z tymi kontuzjami to różnie bywa. Nawet 80 % możliwości Jesusa to dla nas bardzo dużo. Myślę że nie wejście w wyjściowej tylko zacznie od ławki. Juro atakujemy Gabi, Saka, Nelson

Komentowany temat: Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 11.03.2023, 13:46

Kurde mamy tyle kontuzji a żadnych informacji w postach na kanonierzy.com.
słabe jest to że muszę latać po innych serwisach żeby cokolwiek znaleźć.

Komentowany temat: Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 11.03.2023, 13:42

@Marzag: ja się pod tym wszystkim podpisuje, oprócz tego że musimy mieć 4 pkt z Shity i Liverpool na wyjazdach. To nie wiarygodnie ciężki scenariusz a prawda jest taka że póki co mamy 5 pkt przewagi nad Shity. Reasumując możemy wygrać PL mając nawet 0 zdobytych punktów. Dla mnie bardzo dobrymi wynikami będą dwa remisy. 4 pkt to zaś marzenie, zwłaszcza wygrana z Shity na ich terenie.

Komentowany temat: Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 11.03.2023, 12:10

@Dzulian: a to błąd bo shity nie raz już straciło punkty w tym sezonie. CP u siebie to nie wygodny przeciwnik. Zaś ich trenerem jest Vieira a zawodnikiem Lokonga. To może się udać ponieważ w PL wszystko jest możliwe. Patrz na nasz wyjazd z Evertonem czy ostatni mecz z Wisienkami. Przypominam że Shity jest słabsze niż rok temu czy dwa la temu, kluby to wiedzą i czując krew zaczynają mocniej skubać.

To samo tyczy się naszej ekipy. Gramy w bardzo podobny sposób cały sezon i kluby mają z nami łatwiej grać niż na początku sezonu, zwłaszcza że teraz na nas ciąży spora presja. Mając więcej danych o nas też poczuli krew i zaczynają coraz to lepiej sobie z nami radzić.

Mam nadzieję że powrót Jesusa będzie dla nas tak samo ważny jak powrót Fodena do shity. Anglik wprowadził element zaskoczenia i ponownie Shity punktuje co mecz po 3 pkt.

Komentowany temat: Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 11.03.2023, 12:05

@Marzag: rozumiem to na 100 %. Jest najlepsze rowziązanie ale nie kreślajmy tego jako musimy ponieważ daje do zrozumienia takie określenie że bez tych wyników nie wygramy już majstra na 100%. A to nie jest prawda. Shity i Liverpool grają u siebie bardzo dobrze więc trzeba mieć z tyłu głowy że wyniki w tych meczach mogą być rozcarowujące ale nie przekreślające naszych szans na majstra. To co musimy zrobić to regularnie punktować słabsze zespoły.

Komentowany temat: Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 11.03.2023, 11:56

@Adamarsenal1: Shity też ma terminarz napięty w tym lige mistrzów która jest większym marzeniem tego klubu niż PL.

Komentowany temat: Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 11.03.2023, 11:55

@Dzulian: nie jeździj po Newcastle ponieważ my też przegraliśmy a z Newcastle bezpośrednio zremisowaliśmy.

Komentowany temat: Remis po zaciętym meczu: Sporting 2-2 Arsenal 11.03.2023, 11:53

@Marzag: wcale nie muszą. Zauważ że podałeś bardzo niski margines błędu. Bardzo ważny aby zrobić remis z Shity ponieważ taki mecz bezpośredni to tak naprawdę walka o 6 pkt.Co do Anfield też ważne żeby zapunktować. Obydwa tereny są bardzo ciężkie. Najcięższe w sezonie więc podawanie danych że musi jest błędne ponieważ nawet w sytuacji 0 pkt dalej walczymy o majstra ale jeżeli shity będzie bezbłędne to mamy punkt straty.

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 26.02.2023, 09:32

Victor Osimhen
Khvicha Kvaratskhelia

Kiedyś nie do pomyślenia takie transfery. Teraz jednak jest to możliwe. Oczywiście wyciągając ręce po jednego z nich. Klub wydaje po 150 mln co okienko letnie.
Opcja nr 1. Daje nowe możliwości na 9. W dodatku Jesus grając na skrzydle może dawać nam płynne przejście na grę dwóch napastników w trakcie meczu.
Opcja nr 2. SP trzeba odmłodzić. Ten zawodnik robi ogromną różnicę w środku pola. Rice też fajna opcja, ograna w PL ale jednak Gruzin wydaje mi się że ma większy potencjał.

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 26.02.2023, 09:25

@kamo99111: nie ma co patrzeć na sędziego tylko dążyć do strzelenia kolejnych bramek. Sytuacja mocno irytuje ale gdyby zawodnicy tak myśleli że mecz zależy od sędziego a nie od nich to mentalnie przegrywamy mecz już w szatni..

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 26.02.2023, 09:22

Lokonga zalicza progres w CP.
Ciekawe jakie plany ma klub na przyszły sezon. Kadra wydaje się coraz bardziej kompletna i w grę wchodzi już kupowanie zawodników głównie do pierwszej 11.
Chciałbym zobaczyć u nas napastnika rosłego ale Jesus, Eddie, Folarin.
Chciałbym doświadczonego skrzydłowego który realnie zagrozi pozycji Saki czy Gabiego ale w obwodzie jest Trossard czy SR, Nelson.
Do środka myślę że na spokojnie można kupić SP a Lokonga czy Vieira to wypożyczenia.
CO do obrony to też niby fajnie byłoby się wzmocnić ale z drugiej strony jest już Kiwior z lewą nogą i rozegraniem. Jest White czy Tomi którzy mogą łatać każdą pozycję na boisku.

Tierney to chyba już sprzedaż skoro Arteta na lewej prędzej widzi Tomiego.
Co do bramkarza to nie mam zdania.Ramsdale to nr1. Co do rezerwy to jest ok.

Podsumowując dostaniemy chyba tylko wzmocnienia do środka pola.

Komentowany temat: Skromna wygrana na wyjeździe: Leicester 0-1 Arsenal 26.02.2023, 09:13

Co do LE myślę że wiele będzie zależało od stanu zdrowia naszej kadry. Jest kim rotować. Wcześniej mieliśmy tylko Parteya i Granita, teraz mamy Jorghinho. Mieliśmy Gabi,Saka, Jesus, to teraz mamy Trossarda, Eddiego, Smith Rowe. Do deefa dołączył również Kiwior, Jest Tomi w obwodzie który może grać na SO,LO,PO.

Dlatego liczę na rotowanie zespołem a nie wystawianie drugiego garnituru.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:54

@coooyg11: zaznaczyłem filmiki z jego najgorszego okresu gry w Arsenalu.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:53

@Taki: Patrząc jednostkowo masz rację. Patrząc jako całość, jak dany zawodnik odnajduje się w danej taktyce > boisko by zweryfikowało kto może nie o tyle że jest lepszy piłkarsko, ale kto daje swoimi umiejętnościami więcej zespołowi.

Nie ważne. Za rok będziemy również grać o majstra i równolegle w LM. Do tego krajowe puchary. Więc co by nie było spokojnie znajdzie się miejsce dla
Parteya
Granita
Rice/SMS
+ kogoś nasze grajki do ogrywania > Patino, Azeez, Lokonga, Vieira.
+ rezerwowy Elneny.
Lokonga ewidentnie odpada z DM więc trzeba go przesuwać do przodu lub wypożyczyć czy też spieniężyć. Z tym że teraz to transfer ujemny więc wypożyczenie.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:47

@ArtetaBall: Wybacz ale nie zgodzę się z Tobą. Niżej już wyjaśniałem ten temat wiec nie będę powtarzać tego drugi raz. Pozdrawiam :)

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:45

Ja w ten sposób nie usprawiedliwiam swojeo myślenia tylko stwierdzam fakty. Zobaczcie za ile Manu kupiło Antonhy czy jak tam się zwie ;) Za ile Real kupił Tuechamini. Czy Liverpool za Darwina. Wszystkie te transfery to inwestycja która musi mieć argumenty w momencie zakupu, a co z tego wyjdzie to jedna wielka nie wiadoma.

Przykładowo ściągnięcie Pepe było błędne i od początku brakowało argumentów za, żeby płacić aż takie pieniądze. Ewidentnie były tam jakieś szopki finansowe. Ten zawodnik miał jedynie liczby nabite z karniaków oraz jeden trick. Ja do tej pory jestem zafascynowany tą historią. Dla przykałdu mixy z youtuba potrafiły nawet Mustafiego pokazać jako gladiatora obrony mimo tego że urywki były z okresu gry jego totalnego dołka formy.
Zaś Pepe na takich filmikach bez przerwy strzały z karniaka, jeden trick, spowalnianie akcji które widocznie ma racje bytu w L1.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:18

@kylo100: ok, tylko moją narracje bronią trenerzy, zaś twoją ty i inni znafcy. W ten oto sposób kończę ten temat .

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:17

@ArtetaBall: oczywiście biorąc pod uwagę że Lewy ma te 30-22 lata. Wsensie dopiero zaczyna rozwijać skrzydła.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:16

@ArtetaBall: chodzi o marketing , PR. Nie chodzi mi narodowość zawodnika a z jakiego klubu wychodzi. Co innego gdy masz klub który gra co roku w LM i ma bardzo rozpoznawalną markę a co innego gdy klub z ekstraklapy bije się po czole w europejskich pucharach maks do sierpnia. Teraz sobie wyobraź za ile w dzisiejszych czasach Lewego by sprzedał Szachtar a za ile Lech.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:13

@Dzulian: ściągnięcie zawodnika z Napoli to chyba najtrudniejszy deal do wykonania ever. Trzeba będzie kilka walizek pieniędzy na taką transakcję. Ich właściciel to kocur jakich mało.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:10

@kylo100: Absolutnie nie był do sprzedaży. To odklejone myślenie ludzi którzy małą się znają ale mają dużo do powiedzenia. To nie Granit zawiniał tylko jego otoczenie które grało beznadziejnie. Wystarczyło że ma lepszych zawodników w koło siebie i gra na swojej pozycji żeby pokazać pazur.

Gdyby było tak jak piszesz to by go po prostu sprzedali. A dziwnym trafem wszyscy trenerzy Arseanlu i reprezentacji stawiają na niego. Dodatkowo bez niego graliśmy już totalne dno.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:07

Dzisiaj dużo ludzi kibicuje Manu żeby ograli Shity? Ja tam licze na remi ponieważ wygrana mocno ich podbuduje na starcie z nami.

Pragnę przypomnieć że Manu mocno punktuje i progresuje z meczu na mecz.
W cale się nie zdziwię jeżeli na ostatniej prostej 5-10 kolejek będą również grać o majstra w tym sezonie.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 14.01.2023, 10:03

@Be4Again: Myślę że ostatnie lata już nauczyły wielu że wysoka kwota odstępnego nie wiele znaczy. Było wiele transferów za grube miliony które nie wypaliły co spowodowało że już się z tym oswoiliśmy. Kwestia tego czy wydawane pieniądze mają potencjał za dobrą inwestycje. Co innego wydawać 70 mln na młodego, świetnie rozwijającego się Ukraińca a co innego wydać taką kwotę na totalnego no name np z polskiej ekstraklasy.

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com