Komentarze użytkownika krzykus1990
Znaleziono 7729 komentarzy użytkownika krzykus1990.
Pokazuję stronę 127 z 194 (komentarze od 5041 do 5080):
Polać mu ! od samego początku gdy dowiedziałem się o tym transferze byłem tego samego zdania. To młody gracz i jeszcze się rozwinie a wiek 24 lata jest idealnym by odpalić swój talent na maksa. Teraz będzie miał taką okazję bo będzie mógł grać na środku ataku i w przeciągu 4 miesięcy nikt mu nie zagrozi.
Rany biedny Diaby ale ma chude uda, w niewielkim stopniu umięśnione :(
Na jakim programie będzie transmitowany mecz o tarczę wspólnoty?
Pamiętam doskonale jego grę był niesamowity. Dziś Robert Lewandowski oznajmił że Henry jest jego idolem ;)
Czy wiadomo już na jakim programie będzie transmitowany mecz o tarczę wspólnoty ?
Dzięki simpllemann! ;) uff całe szczęście bo już myslałem że 9tego a wtedy by było kiepsko bo bym nie obejrzał.
Którego i o której gramy o tę tarczę?
Super wiadomość gratulacje dla Wengera !!!
z 6 ligowcem grać takie dno żal ;(
o żal gramy z 6 ligowcem to takim składem to powinniśmy robić cuda na boisku bawić się grą i strzelać gole. co oni to robią ???
dobra git idzie jedziemy !
ej nie idzie mi ten mecz mam ciągle wczytywanie Arsenal Player :( ;(
co mam kliknąć by oglądać ten mecz na arsenal.com/live ??????????????
ma ktoś linka do meczu ?
arsenallord
Aha no przydałby się ktoś do pisania zapowiedzi. Jason dobrze pisał szkoda, że admin go usunął z grona redaktorów.
GDZIE ZAPOWIEDŹ JUTRZEJSZEGO MECZU ???
Boreham Wood vs Arsenal FC ...
kiedy wygasa kontrakt Diabyego ?
Nareszcie Nicklas Bendtner czuje wolność !!
to jego żywioł:
scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/q71/s720x720/1150148_911251788890246_5758041989142279637_n.jpg?oh=16eccf3b70fcbbed0e4b64621e4a5bcb&oe=54350A55
Czułem że to plota wyssana z palca. Tak samo było z balotellim czy higuainem.
My bardziej od defensywnego pomocnika potrzebujemy stopera Tym bardziej że przyszłość Vermaelena jest niepewna!
My bardziej od defensywnego pomocnika potrzebujemy conajmniej jednego stopera tym bardziej że przyszłość Verminatora jest niepewna
Ile??? Maks 100 tyś. Żeby piłkarz na ławę tyle dostał nawet w City rezerwowym tyle nie płacą. Temu panu już dziękujemy!!!
A Theo Walcott ???
dudekns
Pod warunkiem że zagra chociaż 10 min. W realu w ubiegłym sezonie zagrał niewiele meczów. W reprezentacji też nie jest najważniejszym defensywnym pomocnikiem. Więc 24 mln to za dużo
ChelseaFC_forever
Niestety ale owemu kibicowi z Chelsea muszę przyznać rację. Bardziej wierzę w umiejętności Artety niż Khediry. Jednak na ławkę będzie dobry, ale za niższe pieniądze niż 25 mln euro
Oby !!! mocna ławka to podstawa by zdobywać trofea tym bardziej patrząc na nasze kontuzje.
Oby to była prawda bo to naprawdę dobry prawy obrońca ;)
Będziemy mieć tego Debuchy'ego ?
koziu874
no właśnie tym bardziej, że nigdzie nic nie mogę znaleźć na ten temat.
Niektórzy piszą, iż BBC podaje że Balotelli przyleciał do Arsenalu na testy medyczne czy to prawda ?
Czyli 10 sierpnia (niedziela) super bo obejrzę ;) dzięki ;)
Kiedy gramy z City o tarczę wspólnoty ?
Wenger: Sanchez ? Nie znam tego piłkarza !
Oddala się transfer Suareza do Barcelony!!! angielskaliga.eu/news/show/transfer-suareza-zablokowany-liverpool-nie-chce-ustapic
Sanchez już oficjalnie jeee ! fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/10492328_601220983325162_7083220411516951749_n.jpg
No co za mecz nawet San Marino by Niemcy mając taką formę tak nie rozwalili xD
Kolejne kłopoty Suareza. Został oskarżony o napaść !!!!
sportfan.pl/artykul/kolejne-klopoty-suareza-zostal-oskarzony-o-napasc-52912
MaciekGoooner
haha też widziałem ten komentarz haha xD
Czy jest ktoś kto oglądał mecz Argentyny z Belgią ? jak tam to bym prosił o jakieś streszczenie tego meczu albo skrót spotkania.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ma ktoś fajną transmisję do meczu ?