Komentarze użytkownika michal192837465

Znaleziono 7654 komentarzy użytkownika michal192837465.
Pokazuję stronę 5 z 192 (komentarze od 161 do 200):

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 18.11.2019, 00:42

@FabsFAN:
Dziękuję!

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 23:29

Dobra, trzymajcie się. Ja lecę po zapałki ;)

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 23:05

@FabsFAN napisał: "To tylko tecza."
To tylko godło.

Jak chciałeś sobie pożartować, kogoś sprowokować, to faktycznie- udało Ci się. A teraz, jak Cię proszę, ustaw sobie poprzedni avatar.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 22:47

@FabsFAN:
Błagam Cię, zmień ten avatar.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 21:07

Przez chwilę byłem w szoku. Nie zauważyłem, że @MaciekGoooner: zmienił avatar i pomyślałem, że @ChatCrapGetBanged odpowiada sam do siebie.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 19:45

GASLY!

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 19:43

Oby Gasly to wytrzymał.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 10:41

@Mihex:
A nawet 48 zespołów. Dzięki temu nie mogę się już doczekać fascynującego pojedynku o wyjście z grupy P pomiędzy Wyspami Owczymi, a Wyspami Świętego Tomasza. Cóż to będzie za spotkanie! Już rozglądam się za nowym, większym telewizorem.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 10:11

To Euro w ogóle nie będzie miało żadnej atmosfery. We Francji było pełno kibiców ze wszystkich krajów, czuć było, że coś dużego się dzieje. A teraz do jednego miasta przejedzie na chwilę kilka mniejszych grupek kibiców, potem, żeby pojechać za swoją reprezentacją, zamiast zmienić miasto, to będą musieli zmienić kraj albo nawet kontynent (to Baku to już jakaś komedia). Coraz mniej piłki nożnej w piłce nożnej, no ale wiadomo, co się liczy najbardziej. Mistrzostwa Świata za 3 lata też zapowiadają się niesamowicie, dzięki atmosferze, którą będą tworzyć przekupieni kibice-turyści.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 16.11.2019, 21:58

Kapitalna wrzutka z rożnego.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 16.11.2019, 17:07

Tsitsipas w jakim jest gazie niesamowitym. Imponująca forma. W każdym z czterech meczów gra na kosmicznym poziomie.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 16.11.2019, 10:42

@Gunnerrsaurus:
Nie. Chłop tylko trochę w szoku był.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 16.11.2019, 10:06

Jeśli chodzi o zderzenia ze słupkiem, to mam do tego historię. Kiedyś w szkole mieliśmy duże boisko, a obok niego było jeszcze mniejsze. Gdy było nas mało, to zawsze graliśmy na tym drugim. To mniejsze boisko było alternatywne, bo były na nim też słupki do siatki, którą zdejmowaliśmy, gdy graliśmy w nogę. Jeden ze słupków znajdował się na powierzchni naszego boiska do nogi. No i kiedyś jedziemy z kontrą, a kolega z przeciwnej drużyny wraca, biegnąc tyłem. Nie spodziewał się, że coś znajduje się za jego plecami. Nagle odwraca się i nadziewa centralnie na ten słupek. Po tej sytuacji wszyscy śmiali się i dokazywali. Śmiechom nie było końca.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 23:07

@FabsFAN:
Poza tym, że kibic Arsenalu i Dorian, to dodał, że kilka lat temu był pierwszy na świecie w FPL, a pierre faktycznie był.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 23:02

@FabsFAN:
Pierwszy od prawej ręki Pola.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 21:43

Uściśnięcie prawicy Sebastiana Mili to mój największy sukces życiowy. Poza tym widziałem kiedyś na Orlenie Arka Głowackiego, tyle, że na początku pomyślałem, co Głowa może robić na Orlenie w Modliborzycach i uznałem, że to ktoś wyjątkowo podobny. Potem się okazało, że to faktycznie był on, bo obserwował jakiegoś zawodnika i tamtędy przejeżdżał.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 20:51

@thide:
Nie

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 20:45

@thide:
https://www.youtube.com/watch?v=HGKCc8mxNvc

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 20:36

Chciałem pogratulować e-koledze @pierre_afc występu w quizie pod napięciem. Jeśli ktoś nie widział, to proszę nadrobić występ kolejnego po Kysiu kanoniera na wielkim ekranie.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 19:11

Zamiast się kłócić, to lepiej powiedzcie mi, kogo mam dać na kapitana w fantasy Plus Lidze. Kwolek czy Szymura?

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 09:07

@FilipCz:
Nic się nie pomyliło. Tak, jak napisali e-koledzy, Giroud jest niechciany wśród kibiców. Często pojawiają się gwizdy w jego kierunku, mimo tego, że daje reprezentacji dużo więcej niż Benzema.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 22:43

39 gol Girouda w kadrze. Brakuje już tylko 2 trafień do drugiego w klasyfikacji strzelców Platiniego. Wyśmiewany i niechciany w reprezentacji, a ma szansę zostać najlepszym strzelcem, jeśli będzie dobra forma.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 20:56

Musimy kupić Lengleta. Idealnie będzie pasował do naszej defensywy. Jako ostatni obrońca zaczął z rywalem na plecach podbijać wysoką piłkę głową niczym foka w cyrku, a gdy już mu się to znudziło, to wpuścił przed siebie zawodnika z Mołdawii, który wbił piłkę do bramki.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 19:40

@Jacek1s:
Rozprawa sądowa:
-Wnoszę o otwarcie okna
-Uchylam

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 18:39

@Redzik napisał: "Później nie wiem, dlaczego wypadłem gorzej od Diama i to we mnie wjechał Ares..."
Zostałeś wyróżniony byciem głównym bohaterem, więc nie chciałem, żebyś jeszcze popadł w samozachwyt, dlaczego musiałem Cię trochę oczernić. @Redzik napisał: "You need to improve"
Odpowiemy na porażkę w następnym meczu!

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 17:28

@Kowal96:
Kolejny, zwykły dzień dla użytkownika k.com podczas przerwy reprezentacyjnej.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 16:52

Wydawało Ci się, że wiesz wszystko o k.com?

Wejdź w sam środek świata najwybitniejszej strony w historii internetu- wzajemnie nienawidzących się partnerów z redakcji, bezwzględnych administratorów i agresywnych użytkowników, dla których zwolnienie Emery'ego jest ważniejsze od zwycięstwa w meczu. Przytoczę tylko część z wszystkich historii. Aby to ujrzało światło dzienne musiałem pozostać anonimowy.
...
To było tydzień przed Deadline Day w sierpniu 2019 roku. Byliśmy wtedy w redakcji. Rivaldo skończył już trwający 13 godzin wykład o napastnikologii. Trwał on dłużej niż zwykle, bo większość ciągle prosiła o powtarzanie, by przepisać wszystko słowo w słowo, zrobić z tego newsa samograja i czekać tylko na pochlebne komentarze.
Po tym wszystkim nastąpił czas wolny. Wszyscy udali się na stołówkę, zamierzając zjeść jakiś porządny obiad. Gdy tylko weszli, od razu się przerazili, gdy zobaczyli, że na samym środku siedzi FabsFan i wpierdziela pizzę z ananasem. Postanowili więc zjeść coś na mieście. Niedaleko była otwarta nowa budka z kebabem. W kolejce tylko jeden mężczyzna, a więc idealnie- nie trzeba będzie długo czekać. Podchodzą bliżej, a ten wykrzykuje: "Ozil, k***a Ty jesteś tak leniwy, że na twojego kebaba, to czekałbym chyba z godzinę!" Więc od razu odechciało im się jeść i zdecydowali, że po takiej ilości stresu, muszą się rozerwać.
-"Chodźcie na rower!"- wykrzyknął Thide. Ale oczywiście Rowerinho się to nie podobało i stanęło na gokartach.
Nic ciekawego. Jeden wyścig, drugi, trzeci...aż nagle w końcu coś się wydarzyło. Ares wjeżdża w zakręt na pełnej szybkości, już zamierza mijać przeciwników niczym Robert Kubica George'a Russella, jeden zakręt, drugi, zbliża się coraz bardziej i nagle czuje, że hamulce nie działają. Spanikował i nie wiedział, co zrobić. Nie było już odwrotu. On na pełnej szybkości, a przed nim na zakręcie Diam i Redzik. Musiał wybrać. Przed nimi jeden z najważniejszych dni w roku- Deadline Day, gdzie najlepsi redaktorzy mają ręce pełne roboty. Stwierdził, że wybierze mniejszą stratę dla strony i wjechał w Redzika.
"O HOLENDER!"- wykrzyknął pasjonujący się Eredividie Diam. Jednak nie był to okrzyk rozpaczy, bo w ten sposób sam pozostał na torze. Ranczomen od razu zaczął się z nich śmiać, a NineBiteWolf wywiesił tęczową... to znaczy żółtą flagę. Po tym wszystkim trzeba było odwieźć Redzika do domu.

A propos domów. Pewnego razu Redzik sprzedawał dom w Derby (mieszkał obok Bielika, ale Krystian się wyprowadził). Pewnego dnia przyjechał potencjalny klient. Ubrany w dziurawe spodnie (dziur było więcej niż jeansu), poszarpaną koszulce i dziwnych okularach przeciwsłonecznych. Rozmowa była krótka. Właściciel doszedł do wniosku, że taki ktoś nie może mieć pieniędzy na dom. Nie wiedział jednak, że był to RahU i mógł w ciągu sekundy kupić kilkanaście takich nieruchomości. Odjechał więc swoim Lambo, a na horyzoncie pojawił się już kolejny klient. Tym razem był to imprecis. Redzik wyśmiał go po tym, jak imprecis powiedział: "Kupię go, jeżeli dasz mi co najmniej 100% rabatu."
Kiedy wydawało się, że już po negocjacjach, nadjechał zbillu, który od razu zapłacił należną sumę, a w ramach podzięki wręczył Redzikowi sweter Evertonu. Potem próbował jeszcze Maziarz, który się spóźnił i oferował jeszcze większą sumę, ale Redzikowi nie podobało się logo TVN-u i zrezygnował. Maziarz próbował wrócić jeszcze kilkanaście razy pod inną postacią, ale za każdym razem Redzik go rozszyfrowywał.

Ale wróćmy do sedna. Od przyjęcia tego swetra Evertonu, Redzik kompletnie oszalał na punkcie mody. Eksperymentował ekstremalnie. Kiedyś przyszedł do redakcji w metalowym pancerzu, stylizowanym na Robocopa. Nosił - jak sam mówił - męską spódnicę. Rany boskie! On ją zakładał i zdejmował w redakcji. Obok niego zawsze siedział hot. Człowiek ubierający się jak typowy Niemiec. Zwykła koszulka, sprane jeansy, normalne, sportowe buty. Obaj wyglądali jak z dwóch innych światów, choć siedzieli obok siebie.
Zawsze przez te modowe sprawy dochodziło do kłótni. CCGB zawsze trafiał w sedno, przerabiając odpowiednio cytaty z polskiej twórczości filmowej, co pogłębiało jeszcze utarczki. Zazwyczaj kończyły się one przejściem na politykę, religię lub sens bycia, jednak za każdym razem tonował je zdecydowanie Simpllemann, mówiąc: "Czy wy tego wszystkiego nie bierzecie za bardzo na poważnie?"

Ciąg dalszy nastąpi. We need to improve.

@Redzik: To jedyne, na co mnie stać.

*Wszelkie porównania zostały użyte w celach humorystycznych i nie miały na celu wyśmiewania innych użytkowników. Jeśli kogoś uraziłem, lub ktoś poczuł się zażenowany czytając to coś, to przepraszam, ale to Redzik mnie do tego sprowokował.
W historii zostały wykorzystane fragmenty z biografii jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii Premier League- Petera Croucha.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 13:53

@timiiiii napisał: "Weźcie napijcie wszyscy się wody. I to najlepiej z butelki... Mi wczoraj pomoglo.

@michal192837465 Wam przyniesie jak chcecie ;)"

To prawda. Nawet na Messengera mogę przywieźć.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 13:41

Nie o takie k.com nic nie robiłem. I pomyśleć, że cała fala ruszyła od multikonta Oldfashiona.

A tak poza tym, to sernik tylko bez rodzynek.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 19:45

Z racji napiętej atmosfery, przerwy reprezentacyjnej oraz tego, że Senegal niedługo gra swój mecz, czas na żart.

Dlaczego piłkarze Napoli nie zdecydowali się pójść na kręgle?Bo się Koulibaly.

Komentowany temat: Kartka z kalendarza - 13 listopada 13.11.2019, 18:22

"Duża liczba kontuzjowanych zawodników spowodowała, iż bramkarz wystąpił na... boku obrony."
Wynik? Arsenal 2-0 Blackburn

Teraz, żebyśmy kogoś pokonali, to w drużynie rywali na ataku musiałby grać kierownik zespołu, w środku pomocy lekarz, na bramce księgowy, a na lewej obronie kucharz.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 17:49

@WilSHARE:
Kompletnie się posypał Medvedev. A przez cały mecz wyglądał niesamowicie pewnie. Chociaż wcale się nie zdziwię, gdy wygra w tie-breaku.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 16:30

Mabide- do tej pory mu się nie przelewało. Może ten gol pozwoli mu się jakoś wypromować i trochę zarobić.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 15:07

Zaraz, zaraz...

@timiiiii napisał: "zdradzila Fijo z bratem siostry ciotecznej Arielki !!!"
Gibbsa to do tego nie mieszaj. To znaczy Chamberlaina.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 15:04

@timiiiii:
Weź napij się wody. I to najlepiej z butelki...
Jak chcesz, mogę Ci przynieść.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 15:02

@Diam51:
To pewnie było równanie kwadratowe i wyszły dwa rozwiązania.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 14:52

@Diam51:
Bingo! Do tego właśnie nawiązałem, tylko nie pamiętałem oryginalnego cytatu.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 14:43

@timiiiii: @Diam51:
Ja jestem dumny ze swojej wagi i akceptuję siebie takiego, jakim jestem. Co prawda ostatnio schudłem ponad 2 kilogramy, ale już nie chciałem zawracać głowy zmianą nicku.

Poza tym byłem ostatnio u lekarza, który powiedział, że mieszczę się w normie. Co więcej, można nawet powiedzieć, że nam kilo niedowagi.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 14:22

K.com jest jak Lidl. Codziennie coś nowego.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 13.11.2019, 14:20

Kojarzycie film 8 części prawdy z zamachem na prezydenta? Akcja jest tam ukazana kilka razy od początku z perspektywy innych osób (swoją drogą bardzo dobry). Podobno reżyser wzorował się na historii z k com.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City37286390
2. Liverpool37278289
3. Chelsea372011671
4. Tottenham372151168
5. Arsenal372131366
6. Manchester United3716101158
7. West Ham371681356
8. Wolves371561651
9. Leicester3713101449
10. Brighton3711151148
11. Brentford371371746
12. Newcastle3712101546
13. Crystal Palace3710151245
14. Aston Villa371361845
15. Southampton379131540
16. Everton371162039
17. Burnley377141635
18. Leeds378111835
19. Watford37652623
20. Norwich37572522
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl