Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 257 z 1243 (komentarze od 10241 do 10280):

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 22:06

W 3 minuty osłabił druzyne

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 21:47

Cos maja sedziowie z tymi karnymi bo Atletico tez przeciez nie powinno miec karnego tylko wolny

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 21:32

hahahaha Vidal

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 19:05

Mbappe kocurze :D ale tam był spalony

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 19:02

hahaha ni ma

Komentowany temat: Sky Sports: Sanchez na celowniku Manchesteru City 12.04.2017, 18:52

Niech idzie gdzie chce, bedzie to kolejny wielki pstryczek dla Wengera, odejscie do rywala w walce o najwyzsze ligowe cele

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 17:07

Tzn na pewno wieksze nie tylko dla mnie :D

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 17:05

To ogromne osłabienie Bayernu, dla mnie o wiele wieksze niz nieobecnosc Pepe i Varana w Realu

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 13:18

200 milionow w tym 100 ze sprzedazy zawodnikow, tych najlepszych, ktorych Wenger i tak zastapi gorszymi i bedzie powtorka z rozrywki. Tutaj zadna rewolicja nie przejdzie z Wengerem, zarzadem i Kroenke majacym wszystko w powazaniu

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 22:16

LM znowu odjezsza :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17883570_1277777252277727_2472809160388595298_n.jpg?oh=a21fce41fc4ce524b51a09eae7fd8666&oe=599AE6A5

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 22:01

Trzymam kciuki za Juventus, chciałbym zeby Buffon wygrał Lige Mistrzow

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 21:57

CHIELLINI hahaha brawo, drugi raz z rzedu Barca takiego farta jak z PSG miec nie bedzie :D

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 21:56

Kurde to powinno byc 3

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 21:07

Dybala wymiata :D

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 20:52

Dybala tak jest :D

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 20:41

Wybuchły 3 bomby ale ktos to nieudolnie zrobił bo sie w sumie na szczescie nic nie stalo oprocz przeciecia reki u Bartry

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 19:04

@enrique
Ciekawe czego nie podali jakie angielskie zrodlo, pewnie dlatego, ze byto to metro albo inny The Mirror. Ale w sumie sie nie zdziwie jezeli do tego transferu dojdzie.

Komentowany temat: "Jestem głęboko rozczarowany" 11.04.2017, 19:03

Chyba lepiej zeby nie było tej LM i zebysmy nie wygrali FA CUP bo jezeli stanie sie odwrotnie to Wenger bedzie zadowolony, zostanie, nic nie zmieni a w nastepnym sezonie bedziemy przezywali to samo co w obecnym.

Komentowany temat: Flamini wierzy w Kanonierów 11.04.2017, 19:01

Jemu jest łatwiej bo nie jest czescia zespolu. Ciezko jest wierzyc w ta druzyne patrzac na ich boiskowa postawe.

Komentowany temat: Carragher: Przestańcie gadać, zacznijcie grać! 11.04.2017, 18:59

Bardzo dobrze ocenia sytuacje w klubie. Arsenal to dalej Arsenal tylko bardziej frajerski.

Komentowany temat: Usmanow: Wińcie zarząd, nie tylko menedżera 11.04.2017, 18:57

Kibice niech zrobia zarzadowi pucz :D Winni sa wszyscy zarzad bo dla nich liczy sie tylko kasa i Wenger bo on sie przywiazuje do nazwisk a nie stawia na tych co sa w formie i pokazuja to na boisku. Najlepszy to był przykład Campbella, ktory nie grał bo Wenger wiele razy wolał tam wystawic Ramseya

Komentowany temat: Walcott: Przepraszam kibiców 11.04.2017, 11:55

A ja miałem wrazenie jakby grali na zwolnienie trenera. Lisom tez cos nie odpowiadało skoro grali tak koszmarnie a po odejsciu ich Mistrza z ktorym zdobyli mistrzostwo znowu zaczeli grac i ciezko ich pokonac.

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 11.04.2017, 11:54

Panu juz dziekujemy. Najlepiej jakbysnie nie zagrali w pucharach a do tego Tottenham został mistrzem, moze to by go przekonalo do odejscia

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:40

Arsenal fans chanting: "Arsene Wenger, we want him to go!"
Crystal Palace fans chanting: "Arsene Wenger, we want him to stay!"

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:34

@maci3j
Lisom tez sie nie chcialo, poszedł Ranieri i nagle olsnienie ale nas to nie spotka bo Wenger nie odejdzie

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:29

Mowiłem wczesnie, ze lepiej to wszystko olewac do poki Wenger jest trenerem

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:28

Bye Bye St Totteringham's Day

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:28

Czyli srednia w typerze czyli 72 punkty siada po raz 10 w ostatnich kolejkach

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:26

@PietrasM
Nie obstawia sie wynikow własnej druzyny

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:23

Bedzie to samo co zawsze czyli Sanchez pojdzie, zdobedzie Mistrzostwo, Wenger zostanie a Arsenal bedzie coraz gorzej gral. Potem znowu wzmocnienia na szybko i tak w kołko

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:20

Miał nie grac to strzela na 2-0

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:18

Nam strzelac nie kazano

Komentowany temat: Polowanie na orły: Crystal Palace - Arsenal 10.04.2017, 21:50

Fajnie sie oglada mecz bezstresowo majac gdzies wynik. Trzeba to olewac do czasu az zajda powazne zmiany w klubie. Jedyne co to typer nie siadzie bo dałem 1-2

Komentowany temat: Polowanie na orły: Crystal Palace - Arsenal 10.04.2017, 21:39

Bellerin chce do Barcelony

Komentowany temat: Polowanie na orły: Crystal Palace - Arsenal 10.04.2017, 21:37

Graja na zwolnienie Wengera :D

Komentowany temat: Polowanie na orły: Crystal Palace - Arsenal 10.04.2017, 21:19

Frajerska bramka

Komentowany temat: Polowanie na orły: Crystal Palace - Arsenal 10.04.2017, 21:11

Theo to powinien byc strzal z pierwszej pilki

Komentowany temat: Polowanie na orły: Crystal Palace - Arsenal 10.04.2017, 20:34

Zaktualizowali skład :D

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/17835032_10154840746562713_6266052549507402532_o.jpg?oh=56d3d96d9b895b70d4d1a9cfc84daa26&oe=595008E4

Komentowany temat: Składy: Crystal Palace - Arsenal 10.04.2017, 20:07

Skład najlepszy z mozliwych moze poza Welbeckiem no chyba, ze dzisiaj spisze sie o wiele lepiej. Trzeba uwazac na Benteke

Komentowany temat: Martinez: Zadecyduje walka w powietrzu 10.04.2017, 20:04

Z West Hamem dal rade, dzisiaj tez moze

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady