Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 257 z 1243 (komentarze od 10241 do 10280):
Cos maja sedziowie z tymi karnymi bo Atletico tez przeciez nie powinno miec karnego tylko wolny
hahahaha Vidal
Mbappe kocurze :D ale tam był spalony
hahaha ni ma
Niech idzie gdzie chce, bedzie to kolejny wielki pstryczek dla Wengera, odejscie do rywala w walce o najwyzsze ligowe cele
Tzn na pewno wieksze nie tylko dla mnie :D
To ogromne osłabienie Bayernu, dla mnie o wiele wieksze niz nieobecnosc Pepe i Varana w Realu
200 milionow w tym 100 ze sprzedazy zawodnikow, tych najlepszych, ktorych Wenger i tak zastapi gorszymi i bedzie powtorka z rozrywki. Tutaj zadna rewolicja nie przejdzie z Wengerem, zarzadem i Kroenke majacym wszystko w powazaniu
LM znowu odjezsza :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17883570_1277777252277727_2472809160388595298_n.jpg?oh=a21fce41fc4ce524b51a09eae7fd8666&oe=599AE6A5
Trzymam kciuki za Juventus, chciałbym zeby Buffon wygrał Lige Mistrzow
CHIELLINI hahaha brawo, drugi raz z rzedu Barca takiego farta jak z PSG miec nie bedzie :D
Kurde to powinno byc 3
Dybala wymiata :D
Dybala tak jest :D
Wybuchły 3 bomby ale ktos to nieudolnie zrobił bo sie w sumie na szczescie nic nie stalo oprocz przeciecia reki u Bartry
@enrique
Ciekawe czego nie podali jakie angielskie zrodlo, pewnie dlatego, ze byto to metro albo inny The Mirror. Ale w sumie sie nie zdziwie jezeli do tego transferu dojdzie.
Chyba lepiej zeby nie było tej LM i zebysmy nie wygrali FA CUP bo jezeli stanie sie odwrotnie to Wenger bedzie zadowolony, zostanie, nic nie zmieni a w nastepnym sezonie bedziemy przezywali to samo co w obecnym.
Jemu jest łatwiej bo nie jest czescia zespolu. Ciezko jest wierzyc w ta druzyne patrzac na ich boiskowa postawe.
Bardzo dobrze ocenia sytuacje w klubie. Arsenal to dalej Arsenal tylko bardziej frajerski.
Kibice niech zrobia zarzadowi pucz :D Winni sa wszyscy zarzad bo dla nich liczy sie tylko kasa i Wenger bo on sie przywiazuje do nazwisk a nie stawia na tych co sa w formie i pokazuja to na boisku. Najlepszy to był przykład Campbella, ktory nie grał bo Wenger wiele razy wolał tam wystawic Ramseya
A ja miałem wrazenie jakby grali na zwolnienie trenera. Lisom tez cos nie odpowiadało skoro grali tak koszmarnie a po odejsciu ich Mistrza z ktorym zdobyli mistrzostwo znowu zaczeli grac i ciezko ich pokonac.
Panu juz dziekujemy. Najlepiej jakbysnie nie zagrali w pucharach a do tego Tottenham został mistrzem, moze to by go przekonalo do odejscia
Arsenal fans chanting: "Arsene Wenger, we want him to go!"
Crystal Palace fans chanting: "Arsene Wenger, we want him to stay!"
@maci3j
Lisom tez sie nie chcialo, poszedł Ranieri i nagle olsnienie ale nas to nie spotka bo Wenger nie odejdzie
Mowiłem wczesnie, ze lepiej to wszystko olewac do poki Wenger jest trenerem
Bye Bye St Totteringham's Day
Czyli srednia w typerze czyli 72 punkty siada po raz 10 w ostatnich kolejkach
@PietrasM
Nie obstawia sie wynikow własnej druzyny
Bedzie to samo co zawsze czyli Sanchez pojdzie, zdobedzie Mistrzostwo, Wenger zostanie a Arsenal bedzie coraz gorzej gral. Potem znowu wzmocnienia na szybko i tak w kołko
Miał nie grac to strzela na 2-0
Nam strzelac nie kazano
Fajnie sie oglada mecz bezstresowo majac gdzies wynik. Trzeba to olewac do czasu az zajda powazne zmiany w klubie. Jedyne co to typer nie siadzie bo dałem 1-2
Bellerin chce do Barcelony
Graja na zwolnienie Wengera :D
Frajerska bramka
Theo to powinien byc strzal z pierwszej pilki
Zaktualizowali skład :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/17835032_10154840746562713_6266052549507402532_o.jpg?oh=56d3d96d9b895b70d4d1a9cfc84daa26&oe=595008E4
Skład najlepszy z mozliwych moze poza Welbeckiem no chyba, ze dzisiaj spisze sie o wiele lepiej. Trzeba uwazac na Benteke
Z West Hamem dal rade, dzisiaj tez moze
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
W 3 minuty osłabił druzyne