Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 319 z 1243 (komentarze od 12721 do 12760):
Co oni maja z tymi podaniami dzisiaj, strasznie duzo koszmarnych podan dzisiaj
Teraz jak było mozna podac to strzelal :D
Niech sie w koncu opamietaja bo wstyd
Niech tak dalej kombinuja to dostana kontre z golem
Wiecej pary przy tych podaniach
Cudownie to zrobil
SANCHEZ!!!!!!
Walcott nie denerwuj mnie, to trzeba bylo strzelac
Koscielny a kto inny jak Pera nie ma :)
Jakie wprowadzenie na Emirates :)
@maniekuw
Głosowanie jest zawsze na kanał nSport a nie Canal+
Rosłon - Nahorny przepraszam, Pełka to na Camp Nou
@maniekuw
nSport i komentarz Rosłon - Pełka. Licze na duzo goli
@pauleta19
3 razy to z moim :P ciekawe ile nam to da
Czytaliscie?
http://weszlo.com/2016/10/19/arsenal-probuje-zredukowac-liczbe-urazow-poczatek-nowego-trendu/
City na CN jak dla mnie nie ma szans a jak bedzie zobaczymy. Bez Aguero to conajmniej dziwne
Mocny skład czyli Wenger chce wysoko wygrac. Szkoda tylko, ze Perez znowu szansy nie dostaje. Skład taki jak przewidywałem
Ospina - Bellerin, Mustafi, Koscielny, Gibbs - Cazorla, Coquelin - Walcott, Ozil, Ox - Sanchez
spodziewałem sie tylko zamiast Oxa Pereza
Nie mozna lekcewazyc zadnego przeciwnika, PSG sie meczyło z nimi na wyjezdzie ale mimo wszystko bedzie duzym zaskoczeniem jezeli tego wysoko nie wygramy.
Porto jacy farciarze :D
Ronaldo woli dzisiaj asystowac
Napoli chce w styczniu sciagnac Icardiego, czyzby mieli zapłacic klauzule? :D
Ale to Porto jest słabe
No liski w koncu 1-0
No i znowu zmarnowana okazja sie zemscila
Ronaldo by czasami oddał rzut wolny komu innemu. Specjalista od tego to on nie jest
No prosze jak Radovic sie zabawił z Danilo :) 2-1 jest moc :D
No to Legia juz sie pobawiła :D
Caly Bale
Na razie jaja na Bernabeu
Jak nie przegraja wyzej niz z Borussia to bedzie cud zwłaszcza z Czerwinskim i Rzezniczakiem na pozycji stopera
Konferencja przed meczowa a o meczu i rywali nic :D
Watpie w taka oferte od Wengera.
Jak Mahrez nie wygra to sie grubo zdziwie
Bardzo dobrze, ze nie wypadaja kolejny, oby tak dalej. Ramsey wroci pewnie szybciej od Zwirka, ktory jest chyba ewenementem, jedyny pilkarz po Euro co dojsc do siebie nie moze
Licze, ze w tym sezonie Wenger przełamie sie w lidze z Mourinho.
Liverpool bardzo ładnie pressingiem gra, mnoza sie błedy zawodnikow United
Fajnie w tabeli, tylko przy Arsenalu 5x Z :D
Szczerze to Liverpool nie robi na mnie wrazenia, nie wiem czemu tak wszyscy mowia o nich wzgledem najwiekszego zagrozenia dla Manchesteru City. Zaraz dojdzie im mecz ze słabszym zespołem i znowu zostana sprowadzeni na ziemie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
ALE GOL!!!!!