Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 326 z 1243 (komentarze od 13001 do 13040):
No Payet jaki rajd i bramka, Henry cos takiego kiedys robił :D
hahaha na 6 spotkan 0 punktow w typerze i spadek z 27 miejsca na 95 miejsce hahahahaha
Cavani 2 kolejne bramki w lidze
Tzn nie siada wynik tylko jakies punkty :D
Typer w tej kolejce bedzie tragiczny. Na razie siada tylko jeden wynik na 6 spotkan :D
King wchodzi i od razu bramka na 1-2 dla Bournemouth
hahahaha Kante jakie wykonczenie
Chelsea ograbiona z karnego
I Coquelin nie zagra chociaz podobno pali sie do gry.
No to z nami Swansea zagra bez trenera albo z jakims tymczasowym. W sumie to maja ok 2 tygodnie na sciagniecie kolejnego
@pumeks
Ale to przeciez nie za kopniecie karny został podyktowany tylko za sciaganie rywala do parteru
@Arsenal4Ev3R
Zasłuzony karny jak i ten z meczu z Southampton po faulu na Giroud
No to kolejny wynik nie wejdzie w typerze w tej kolejce :/
Zwienczeniem byłoby zdobycie Mistrzostwa lub wygranie Ligi Mistrzow w tym sezonie.
Słaby jest ten bramkarz Karius i w koncu jego zabawa z obroncami skonczy sie zle.
Dobra avatar zmieniony, pierwszy raz od zarejestrowania sie na stronie tj. 22.09.2007 :D
Najlepszego dla Bossa. Nagrodą za 20 lat pracy byłoby Mistrzostwo Anglii lub wygranie Ligi Mistrzow czego mu sie nie udało dokonac.
Nieuwaznie ogladałem Premier League Match Pack. Nawet nie skojarzyłem, ze Everton ma problemy z wygrywaniem u siebie z Crystal Palace. Inaczej bym postawił na remis
3-1 dla Evertonu to na pewno nie bedzie
Sedzia ograbił CP i jak na razie uratował moj typ w typerze :D
Benteke o skubaniec
O Benteke jednak gra. Zmienilem w typerze z 3-0 na 3-1 wlasnie ze wzgledu na niego a tutaj patrze, ze miał nie grac przez kontuzje kolana
Moze w koncu Giroud dojdzie do sprawnosci. Coquelina ma kto zastapic wiec lepiej niech nie gra w tym meczu
@helzing
Niedziela oczywiscie
@mistiqueAFC
to dobrze
No przewrotka zawsze jest ciezsza do wykonania zwłaszcza jezeli rywal blisko tak jak w tym przypadku dlatego tez wybieram Kose. A Xhaka jeszcze pewnie taka brame strzeli
To byl inny mecz bo gralismy na Emirates ale z taka forma jaka prezentujemy obecnie calkiem realny jest taki wynik
Sobota 17:25 Burnley – Arsenal; CANAL+ SPORT2 Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
Oby nie zmienili Nahornego na Rudzkiego, ktory ma komentowac Tottenham - City
No Teodorczyk dajesz
Prezenterka Arsenal TV - Nicole Holliday obiecała że pokaże się w męskim stroju kąpielowym jeśli Arsenal wygra Premier League!
haha dobre :D
11stka 2 rundy LM. Walcott i Sanchez sie w niej znalezli, Sanchez najlepiej oceniony
http://mixgol.pl/files/2016-09-29/orginal_2016_09_Thu_13_08_41_11%20tygodnia%20w%20lidze%20mistrz%C3%B3w.jpg
Mam nadzieje, ze Sanchez wykorzystał wczoraj limit niewykorzystywania super okazji.
@imprecis
Zanim zagramy z nimi rewanz moze byc roznie
Ale dzisiaj bramek naładowali
W 2 polowie sie juz im nie chcialo
Ox czas zakonczyc kariere
Dawac na 3-0 i liderujemy
Elneny ladnie
Walcott wrocił
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14469452_1746856982230818_2795037295105629164_n.jpg?oh=78ae25869d5934d3ec257a474f027911&oe=5864433D
W multilidze głownym meczem Arsenal - Basel a pokazuja najmniej
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dzisiaj na meczu Bayernu w ich szaliku był Arnold Schwarzenegger :D