Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 329 z 1243 (komentarze od 13121 do 13160):

Komentowany temat: "Nie mieliśmy psychicznej blokady" 25.09.2016, 09:51

Swietny mecz, Chelsea juz w pierwszej połowie na kolanach ale zeby nie było tak milo to oczywiscie Coquelin musiał zakonczyc mecz z kontuzja. Dobrze, ze w srodku pola jest taka duza rywalizacja to przynajmniej martwic sie nie bedzie trzeba bo i Xhaka i Elneny spełniaja oczekiwania.

Komentowany temat: Walcott i Iwobi po meczu z Chelsea 25.09.2016, 09:49

Theo musi grac tak zawsze. Forme ma coraz lepsza co bylo widac w dwoch ostatnich spotkaniach. Wykonczenia tez mu bardzo dobrze wychodza. Iwobi tez sie spisuje fantastycznie i to nie tylko z tymi slabszymi rywalami. Dobrze, ze tak sie stało bo na Oxa juz sie patrzyc nie dało.


@Gunner18AFC
do konca czerwca 2019

Komentowany temat: Bellerin: Świetnie mi się współpracuje z Walcottem 25.09.2016, 09:46

Bellerin robi swoje w porownaniu do Monreala, z ktorym nie wiadomo co sie stało. Wszystkie grozne akcje w pierwszej połowie szły jego strona gdzie nie upilnował Williana i mogło to sie skonczyc zle. Rajd Bellerina był swietny, pod koniec miał przyspieszenie jak sam Bolt. Kontrakt mu sie konczy dopiero w 2019 roku ale lepiej parafowac go juz teraz z jakas fajna i wysoka klauzula wykupu zeby nie przyszło nikomu do głowy zgłaszac sie po niego. A najlepiej wygrac cos waznego w tym sezonie jak Premier League czy Liga Mistrzow to na pewno by przyspieszylo sprawe

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 25.09.2016, 09:41

O występie jego drużyny...
To był wybitny wystep jak z Manchesterem United u siebie.


O przyczynach takiego występu...
W koncu tak zagralismy u siebie gdzie ostatnio chociazby z Southampton oddalismy pilke rywalowi przez co ten w koncu jako pierwszy wcisnał pilke do siatki a potem znowu trzeba było gonic.


O czekaniu na upragniony tytuł...
City tez sie w koncu musi zaciac. Mam nadzieje, ze nastapi to wczesniej niz przed meczem z Nami a my w meczu z City bedziemy w formie i udowodnimy swoja wartosc w tym sezonie.

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 21:37

@Nero
pare lig testuje w tym sezonie m.in francuska, belgijska czy portugalska

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 21:35

A jednak samobojcza ;)

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 21:33

Druga bramka Glika :D

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 21:27

Glik z golem

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 21:04

Dzisiaj tez w meczu LFC był karny i od razu czerwona kartka wiec jak widac przepisy sie zmieniły i moze 2 razy karac

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:50

Teraz pokazac tylko siłe z FC Basel, ktora angielskie zespoły pokonywała juz. Nas jeszcze na rozkładzie nie maja

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:41

Selfie musi byc :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/14441055_541919892681617_6350224262384525534_n.jpg?oh=1fcb4529ff9f47fee6eb713a755c39b1&oe=586A2CFC

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:22

Niepotrzebne nerwy, łatwy mecz :D

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:20

Sanchez dzisiaj mecz numer 100, na szczescie wyszedł lepiej niz mecz 100 Wengera :)

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:18

W koncu z Chelsea bez czerwonej kartki. Z Mou Wengerowi tez by pasowało w koncu wygrac.

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:16

Ox smutny, troche sobie posiedzi na ławce

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:11

Costa sie zaraz rozbeczy

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:05

Giroud wchodzi, zaskoczeni ze nie obronca? :D

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:03

Nawet Rosłon zczaił, ze krzycza SHOOT zeby Xhaka ladował :D

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:01

Xhaka sie boi strzelac to kibice niezadowoleni ale to nie buczenie. Chyba Wenger zabronił mu uderzac

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 20:00

Bellerin tak trzymac :D

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 19:57

To było do przewidzenia, ze Gibbs wejdzie, nie wiem czemu sie dziwicie

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 19:54

Tak na prawde to wspołczuje Conte. Dostal tylko Kante a reszta transferow jak David Luiz to wymysł Abramowicza.

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 19:46

Xhaka uderz cos, moze znowu wpadnie :)

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 19:43

Kibice Chelsea wołali o Fabsa bo wtedy wygraja a Fabs słabo

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 19:37

Jakies nagrody sa za pierwszy wpis czy co? :D

Komentowany temat: Wymarzone derby! Arsenal 3-0 Chelsea 24.09.2016, 19:36

Nie popełnic bledow, byc moze cos jeszcze strzelic. Takie mecze potrafilismy ostatecznie remisowac ale nie moze sie to stac dzisiaj. I nie dac sie Coscie, tyle.

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:36

Iwobi swietnie

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:32

Dzisiaj na srodku ataku chyba nie gra zaden z naszych zawodnikow tylko ten, ktory jest blizej. Sancheza to ciagle widze na boku

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:30

Jak sie nie bedziemy sypac w sezonie tak jak zwykle to walczymy do konca

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:24

Kurde ale to ladnie wpadło Ozilowi, od słupka sie odbiła jeszcze :D

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:22

Ciezko bedzie wybrac gracza meczu, na ten moment stawiałbym na Walcotta

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:17

Tylko tego nie zawalic bo to nadal jest Chelsea

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:13

Tak maja grac z kazdym mocnym rywalem u siebie.

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:11

A pisalem: chciałbym abysmy z nimi zagrali jak z United 3-0 i prosze bardzo :D

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:10

OZIL!!!!

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:09

Kurde Iwobi z drugiej niepilnowany :(

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:06

Iwobi szaleje

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:01

wchodzi*

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 19:00

Szybko Xhaka schodzi. Coq pewnie 3 tygodnie

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Arsenal vs Chelsea 24.09.2016, 18:55

Lisy tez 2-0 prowadzily w pucharze

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady