Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 406 z 1243 (komentarze od 16201 do 16240):
@Gunnerrsaurus
Myslałem, ze to Mangala był, dopiero mnie poprawił komentator
To jest własnie obrona City bez Kompanyego
Ibra do 3 razy sztuka
DE BRUYNE!!!!!!
Brawo Wilki, pisałem ze moga sprawic niespodzianke :)
Co ten Ibra dzisiaj gra
Ibra zlekcewazył Harta tym strzałem :D
Luiz hahahaha
No to czas na Ibre w akcji
Ten talent, tamten talent, kolejny jeszcze wiekszy talent i oczywiscie wszystkich trzeba od razu z Arsenalem łaczyc
Nawet szybko ten czas leci, juz 5 miesiecy od kiedy Cazorli nie ma. Ciekawe kiedy ostatecznie wroci, w najgorszym mozliwym momencie wypadł
Lewandowski zamiast strzelac a miał super okazje to jeszcze podaje, jeszcze chwila i bedzie to jego czwarty mecz bez gola
I kolejna akcja Benfici, pudłuja na potege
@mistiqueAFC
Tak jest, cały czas Benfica coraz wiecej razy dochodzi do sytuacji bramkowych, mecz troche otwarty sie zrobił
Ale Benfica zrypała sprawe
I sie dziwic, ze ludzie tak nie lubia Barcelony w tym ja, juz mam dosc tej druzyny
szybko Bayern zaczyna
Jonas 30, Mitroglu 18 bramek w sezonie, bardzo skuteczna para
Payeta jednak mozna zatrzymac hahaha :D
scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/12901378_1078357525544099_7966645173732434403_o.png
@mistiqueAFC
A nie bo ja ogladam Bayern - Benfica :P nie mam zamiaru zasnac ogladajac ataki Barcelony i autobus Atletico ;)
Podliczcie typera
Dobrze, ze Wojtka nie ma bo by jeszcze razem balowali :D
O Bielik kapitanem
@WilSHARE
Ja tam jade do Krakowa na mecz :D
I Wisła ma szanse na grupe mistrzowska ale zadanie trudne bo trzeba wygrac z bardzo dobrym Zagłebiem, ktore jednak Wisle lezy. Dzieje sie w ekstraklasie oj dzieje :D Jaga dwa samoboje i karny, pilkarskie jaka
Zawsze moglo byc gorzej, jakis Dean albo Dowd na derby
Wszyscy zmieniaja trenerow, tylko Wenger zostaje na stanowisku. Oni wzieli Conte a ja bym chciał Loewa. To bedzie test dla Włocha tak samo jak dla Koppa.
Tylko lisy nam popsuły humory, City jest za nami wiec spoko. Jeszcze sie wiele moze wydarzyc
Polsat Play Emil pogromca mandatow :D
Ignaciak do Repry :D
@WilSHARE
Pewnie ustawione, krecili az trafił i zmontowali, na 1 kwietnia :D
A jednak Iganciak na 1 kwietnia hahahaha, maja mnie :D
Stepniewski*
no Stepinski turbokozak pokaz co potrafisz
Teraz najwazniejsza dla mnie czesc :D
@WilSHARE
Najlepsze było - z tym sie znam, z tym sie znam, z tym sie znam, kogo to on nie zna :D
@WilSHARE
Tak szczerze to mało co go słucham :D
@WilSHARE
Tak, zaraz o Wisle bedzie a w turbokozaku pan Stepniewski :P
YEAH Wisła wygrała, brawo Miskiewicz, musiałes w koncu obronic :D zwrocił sie karny Brozka z Piastem.
@WilSHARE;
Jest taka szansa, graja z Ruchem u siebie. Jeszcze Wisła i Lechia moga grac w osemce, musi tylko Jaga zdobyc nie wiecej niz 3 punkty.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
I tak Wenger załatwia wzmocnienia ale byc moze potoczy sie jego droga podobnie do Coquelina