Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 454 z 1243 (komentarze od 18121 do 18160):
Oby West Ham nam dzisiaj sprawił przyjemnosc nie dajac sie pokonac City. Payet powinien cos strzelic
Lisy teraz znowu maja mocnych rywali jak znowu przetrwaja to do konca beda walczyc o Mistrzostwo. Teraz Stoke a potem Liverpool u siebie, ManCity na wyjezdzie i Nas w Londynie
Najnudniejszy stadion swiata - Old Trafford
Vieira Best XI Seaman - Maldini, Canavaro, Desailly, Thuram - Vieira, Makelele, Petit - Zidane, Bergkamp - Henry
Bramka Afobe dobrze widoczna
flashscore.pl/mecz/jPZvdLRi/#wideo
Dałem na poczatku w typerze 2-1 dla Southampton ale jak usłyszałem, ze nie wygrali w tym sezonie 3 meczow z rzedu to zmieniłem na 1-1 :)
@marz2
O 22:50 na C+ Sport zaraz po magazynie ze skrotami
@kamilo_oo
Ja tak samo :)
Liverpool wiecej bramek straconych niz strzelonych
A klopp miał pretensje o 5 minut, ciekawe co by zrobił gdyby sedzia zakonczył na 3 :D
Ale mamy poczatek tej kolejki a teraz pewnie bedzie 0-0 na OT :D
4-5 lol
I jak tu nie kochac ligi angielskiej
4-4 :D
Martin cos ty zrobił
3-3 lol
Ale mecz sie zrobił no no no
@bartek9393
Swietny jest :D
Przy pierwszej wspomnianej bramce na 2-1
Z Liverpoolem to sami dalismy ciała bo bramki na 2-1 i na 3-3 dla nich pasc po prostu nie powinny. Przy pierwszej bramce nikt wczesniej nie ruszył do Firmino by zablokowac ten strzał a przy bramce Allena ktorys z obroncow nie wrocił a reszta tez nie wiadomo gdzie była. Do głowki Benteke nawet nikt nie skoczył
Naismith ale debiut
Czyli tylko w meczu z Nami Liverpool tak atakował, z MU i teraz z Norwich to rywal rozgrywa pilke.
Mbokani ale gol :D
Firmino sie przełamał z nami i prosze bardzo kolejna bramka, zeby sie tylko jutro Hazard nie przełamal. Najbardziej bede sie obawiał jutro wolnych Williana bo mam przeczucie, ze z tego fragmentu gry nas ukasi
Za tydzien do pełnych treningow wraca Welbeck tak powiedział Wenger przed meczem. W marcu pierwszy skład i ławka juz powinna wygladac zacnie. Zostanie tylko powrot Jacka i Cazorli
@Marcinafc93
W Arsenalu za Wengera nigdy nic nie wiadomo
Mamy czym atakowac jutro, Ramsey-Campbell-Ozil-Sanchez-Girodu i fajnie by było gdyby w takim meczu grał Coquelin, ktory mogłby sie zajmowac tyłami no ale jak nie zagra to trudno, jakos sobie trzeba bedzie poradzic z Flaminim bo raczej Elneny od poczatku nie wejdzie
Hazard to akurat cien zawodnika a Costa zabiera sie bardziej za przepychanki niz za strzelanie goli.
@michalm1
raport zdrowotny to juz jest
kanonierzy.com/shownews_id-39551_Raport-zdrowotny-przed-meczem-z-Chelsea.shtml
teraz ogladam na nsport Premier League Preview i wypowiedz Wengera, ze Ozil na pewno zagra a o wystepie Alexisa zadecyduja dwa najblizsze dni ale raczej zagra
Coquelin wypadł w listopadzie a zaraz po nim wypadł Sanchez. Alexis jutro ma zagrac, Coquelin tez wrocił do pełnych treningow wiec moze tez bedzie w kadrze na ten mecz? chociaz moze byc sytuacja z Alexisem, ktory juz trenował ale z LFC i Stoke nie zagrał.
Juz mecz o Tarcze Wspolnoty pokazal, ze jestesmy w stanie pokonac Chelsea a jeszcze nikt sie nie spodziewał, ze beda mieli tak koszmarny sezon. Jakos tak mecze poza Stamford Bridge wychodza nam dobrze i licze na to takze teraz. Trzeba tylko zachowac spokoj i nie dac sie wytracic z rownowagi takiemu bucowi jak Diego Costa i bedzie dobrze.
Jeszcze sie nie spotkałem z tym aby jakis trener chciał pilkarza, ktory od bardzo dawna nie trenuje a co tu mowic o graniu. Kallstrom to inny przypadek bo on az tak długo jak Jack nie pauzował
Jak zwykle wracaja na mecz z Nami Hazard i Costa ale ten pierwszy raczej nie bedzie zdolny grac przez 90 minut i nie wiadomo w jakiej bedzie dyspozycji a Costa ostatnimi czasy bardziej sie skupia na denerwowaniu kibicow i pilkarzy przeciwnika niz na strzelaniu goli. Ale na szczescie do naszego składu tez wracaja dwa bardzo wazne ogniwa wiec trzeba zagrac swoje i wygrac.
Morał tej bajki jest ,krótki i niektórym znany gdy nie ma Robena Robert wali bramy
:D
Obrona nie zdarzył złapac go na spalonego
Lewy na 2-1
Wbijac na nowego newsa bo czuje sie tam samotny :P
A niech sprobuja nie wygrac z Chelsea. Rywal gra strasznie słabo a jezeli chcemy zdobyc Mistrzostwo to takie mecze zwłaszcza u siebie nalezy wygrac. Nie wazne iloma bramkami, wazne by wywalczyc komplet punktow.
@Sympatyczny
Wypozyczony za 7mln euro a za 21 moga go wykupuc
Nie moga sobie z Comanem poradzic
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Najbardziej cieszy widok Coquelina, ktory miał pauzowac dłuzej. Jutro pewnie nie zagra ale jak bedzie w stanie to moze akurat usiadzie na ławce.