Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 457 z 1243 (komentarze od 18241 do 18280):
Jakby sedzia dal teraz kartke to potem za byle głupote by nimi rzucał
No to pany zaczynamy mecz i przez najblizszy tydzien czekamy na oficjalne info odnosnie Sancheza i Ozila bo do tego czasu raczej nic sie nie wyjasni
@DontCry
Bo to Arsenal, wszystko parami idzie
Znajac zycie Ozil bedzie mogł zapomniec o wyprzedzeniu Henryego w liczbach asyst
@!Fabri4
Jaki znowu siwy?
Ma ktos gdzies liste klubow, ktore fauluja najwiecej i najmniej? gdzie sie w tym gronie Stoke znajduje?
@Gunnerrsaurus
Tutaj obroncy MU go pilnuja a przy tej bramce z nami na 2-1 zaden z obroncow nie podleciał do niego. To jest własnie ta roznica
Annie Lewandowskiej spodoba sie zakochany Paryz i Lewy pojdzie do PSG :P
Przeciez mecz z United mniej wazny dla Kloppa, ze Stoke wazniejszy
Trzech pilnowało Fellainiego a przy Rooneyu nie było nikogo
Jak dzisiaj patrzyłem na głowke Benteke i potem strzał Allena na 3-3 to chciałem sie drzec ile fabryka dała, ani jednego ani drugiego nikt nie przypilnowal
Od razu sie przypomina MU za Fergusona gdzie wiele razy nic nie grali ale 1-0 wygrywali zdobywajac pozniej Mistrzostwo. Znajac zycie tym razem Liverpool sie nie podniesie a to tylko dlatego, ze diabły beda dalej atakowac a my oddalismy im inicjatywe
no nie jaja, pierwszy celny strzał mułow
@Gunnerrsaurus
Wiara jakos odchodzi do lamusa patrzac na takie spotkania jak ze swietymi a tutaj łatwiej nie bedzie
Jedyne co sie dowiemy to to czy Ozila bedzie miał kto z godnoscia zastapic. Dzisiaj taka szansa istnieje przed Oxem, oby tylko nie kiwał sie przed polem karnym i nie stracił pilki jak to było m.in z Evertonem gdzie poszła kontra i padła dla nich bramka. Wtedy przynajmniej prowadzilismy
Ramsey-Campbell-Giroud od nich bedzie duzo dzisiaj zalezec a moze i Walcott zagra w koncu dobry mecz
To na Mertesackera bedzie kto grał? jezeli Krkic to moze sie dzisiaj z nim niezle zabawiac
I Arnautovic gra tak jak pisałem
Tylko De Gea trzyma poziom w United
@Ziebka
Owszem szło niezle ale nie ze Stoke w Stoke
Jak od poczatku Stoke narzuci swoje tempo to bedzie nieciekawie
@bobslej22
Nie no az do takich ekscesow to nie dochodzi ale przyznaje, ze mam tak przed kazdym meczem, nawet jak gramy z najgorsza druzyna ligi
Od rana jak pomyslałem o meczu ze Stoke zaczał mnie bolec brzuch, teraz patrzac na brak Ozila i brak powrotu Sancheza boli mnie jeszcze bardziej.
Płakac mi sie chce miał wrocic Sanchez to ani jego nie ma ani Ozila a ławka znowu wyglada tragicznie. Duze nadzieje pokładam w Elnenym ciekawe czy dostanie dzisiaj szanse. A miała byc juz dzisiaj taka fajna ławka rezerwowych :(
Tylko niech Wenger nie wyjezdza z tym, ze Sanchezowi odnowiona kontuzja na przedmeczowym treningu, bo na zdjeciach z wczorajszego treningu widac było jak trenuje i usmiech na twarzy.
A juz tak ładnie lawka dzisiaj miała wygladac, to jest wrecz... takie typowe
Sancheza nawet na ławce nie ma
Ahh to zycie prywatne pilkarzy
Z Chelsea sie bardziej przyda, tutaj by go scisło dwoch rywali i bysmy znowu grali w 10tke.
Raczej na pewno Ox zagra
@maciekbe
I wychodzi na to, ze lepsze sa rumours niz powazne twitterowe zrodła
@Turek44
Pierwszy z powazniejszym zrodłem przybyłes. To by sie zgadzało, wraca Sanchez i Rosicky to wypada Mesut Ozil
Za 12 minut beda składy i bedzie po wklejaniu "podobno Ozil ma nie grac"
tzn sypał
W Stoke sypie snieg, moze przynajmniej nie bedzie wiało
Dzicz nie mecz
@kamilo_oo
moze chciała napisac "unlucky"
mixgol.pl/files/2016-01-17/orginal_2016_01_Sun_15_18_47_4.jpg
Dybala Dybala ale najlepszym strzelcem Serie A i tak jest Higuain, to jest kurde napastnik
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Czemu wszyscy mowicie dobrze, ze nie wrocił na Stoke jak przeciez oni juz az tak ostro jak kiedys nie graja