Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 470 z 1243 (komentarze od 18761 do 18800):
Theo tragedia
Miał farta, ze spalony bo inaczej by go zjechali smiechem
Powaleni jestesmy w tych setkach podan w polu karnym
Walcott do zmiany
A asysty Giroud Ozil by sie nie powstydzil :)
KROL OZIL!!!!!!!!
Jak nie jeden to drugi nie dosrodkuje dobrze
Musimy ich dobic i tyle, sprawa jest prosta, moze Theo w koncu trafi do siatki
Martwiłem sie o Chambersa a teraz oby tylko Ramsey niczego nie odwalił bo ma zolta kartke. Trzeba załatwic sprawe i to szybko
Sam Walcott powinien miec hattricka. Pokazuje jak duzo mu brakuje
Ozil juz załapał jak wykonywac dzisiaj rzuty rozne
Miec rywala na deskach i tylko jedna bramka prowadzic to tylko w Arsenalu jest mozliwe.
Rywal lezy i kwiczy a my go nie dobijemy
Jak sie zemsci to chyba walne w głowa w sciane
Juz powinno byc po meczu
Nie przesadzajcie od słupka sie odbiła, nie miał szans na strzelenie ale Walcott to juz przesadza
no nie wierze
Walcott do pana jasnego
Nowy sedzia w PL? i oczywiscie łysy, Riley tylko takich przyjmuje
Ramsey zołta za poprzedni faul, musi teraz uwazac
Ozil asysta, dziwne prawda :D
Gabriel hahaha moze teraz sie obudzimy
Co oni graja to ja nie moge, w te pare dni zapomnieli co robili z rywalami
Minuta ciszy, zmarł Don Howe Nasz były pilkarz, potem trener jeszcze przed wigilia przeciez
Tylko nie ładowac prosto w Boruca bo im wiecej pilek bedzie bronił tym bedzie sie czuł pewniej i bedzie ciezko strzeli gola. Strzałow z dystansu to sie raczej nie spodziewam
Przescignał Gibbsa bez ktorego nie widziałem Arsenalu
Cierpimy na tych długoterminowych kontuzjach Santiego i Coqua
@Kowal96
Ale ciagle za Arsenalem :D i oby to sie nie w tym sezonie juz nie zmieniło
Oby tylko Chambers dał rade
Biedne Watford, biedny Everton, totki na 3 miejscu, jak nie wygramy bedzie masakra
Co za farciarze, milimetr i bylby zaliczony gol Watfordu.
Wiedziałem, ze wiedziałem ze tak bedzie i strzela na 2-1 w 89 minucie, ktory to juz raz w tej minucie kury trafiaja
Walcott ostatnio akurat najbardziej sie starał
Co tam sie dzieje w Liverpoolu :D
Mamy ich zdominowac od poczatku, jezeli u siebie nie zrobimy tego z beniaminkiem nie zwazajac na ich swietna passe od 7 listopada to sie chyba popłacze chociaz czesciej wygrywamy majac gorsze statystyki
Raczej ostatnimi czasy nie krytykuje Wengera ale z tym Perem na prawde ciekawa sprawa, moze popełniac błedow co nie miara ale i tak grac bedzie. Oby sie Wenga obronił
Per ma chyba specjalne wzgledy u Wengera
Super Wenger, Koscielny 1 koszmarny mecz i ławka a Per miał takich wiecej i jakos nigdy go na ławce nie posadziłes. Chambers i Ramsey w srodku? bedzie ciekawie, ofensywa mnie nie dziwi bo taka obstawiałem.
Czyli Lukaku juz 15 bramek
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ozil znowu mogł miec 4 asysty w meczu, Debinski powiedział prawidłowo gdyby Ozil miał przed soba Henryego co to by sie działo